reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

........Staramy sie od kilku miesiecy o maleństwo i nic nie wychodzi .... wiem ze jak sie chce to sie ma fige z makiem.... (takie zycie) nic innego nie pozostaje jak dalsze starania. Spoznia mi sie okres 2 dni, zrobilam dziisaj test i znowy negatywy :((..........

Adusia kilka m-cy to i tak nie jest bardzo dlugo. Ja tez tak myslalam (a staram sie 4 m-ce), ale bedac na forum zrozumialam, ze wcale tak nie jest. Zrozumialam tez, ze trzeba dac na luz (tak rowniez radzi Martynka76:tak:) i tak tez zrobilam w tym cyklu:tak::tak::tak:. Powiedzialam sobie co ma byc to bedzie a wszystko jest nam zapisane. Na kazda z nas przyjdzie czas;-):happy2:;-)Staraj sie podejsc do tego z pelnym optymizmen. Wiem, ze czasami trudno, ale tak powinno byc. My kobietki jestesmy tak stworzone, ze nasz ogranizm wszytsko odczuwa: stres, zmeczenie, ciagle wypatrywanie, nerwowka i to wszystko w niczym nie pomaga.:tak:Powodzenia, zobaczysz bedzie dobrze!!!Pozdrawiam.....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Adusia kilka m-cy to i tak nie jest bardzo dlugo. Ja tez tak myslalam (a staram sie 4 m-ce), ale bedac na forum zrozumialam, ze wcale tak nie jest. Zrozumialam tez, ze trzeba dac na luz (tak rowniez radzi Martynka76:tak:) i tak tez zrobilam w tym cyklu:tak::tak::tak:. Powiedzialam sobie co ma byc to bedzie a wszystko jest nam zapisane. Na kazda z nas przyjdzie czas;-):happy2:;-)Staraj sie podejsc do tego z pelnym optymizmen. Wiem, ze czasami trudno, ale tak powinno byc. My kobietki jestesmy tak stworzone, ze nasz ogranizm wszytsko odczuwa: stres, zmeczenie, ciagle wypatrywanie, nerwowka i to wszystko w niczym nie pomaga.:tak:Powodzenia, zobaczysz bedzie dobrze!!!Pozdrawiam.....
droga mężatko, dobrze piszesz! tylko spokój nas uratuje!:tak:
Uciekam kochane! Spokojnej nocki Wam życze i do juterka!:-)
 
cześć dziewczynki, dla tych co trzymały kciuki słodkie zdjęcie -dzidzia wielkolud 7,42cm i jest o tydzień wieksza niz z om bo ma 13t4dc

ale slodkie zdjecie,rozmarzyc sie mozna...nie moge sie napatrzec!!!!!!!!!!!!! witam nowa staraczke!!!!!!!!!!!!!! nadal czekamy na wiesci od pysi...ale nas trzyma w napieciu.....
 
Martynko i Mężatko dzięki za odpisy...
zawsze sobie powtarzam "wóz na luz" ale niestety nie moge o tym nie mysleć. Powiem Wam szczerze ze sobie powtarzam "daje sobie spokoj' ale mimo wszystko odpalam kompa,nastepnie kalkulator ciazowy i znowu wyliczam dni płodne..... i znowu nic.... nie rozumiem kobiet ktore zaliczaja "wpadki" jak one to robią - szczęściary hehehe. Dzisiaj naczytalam sie o blednych wynikach testow ciazowych no i zyje jeszcze nadzieja... zrobie test w poniedzialke rano i zobaczymy ... o ile oczywiscie ciotka z USA nie przyjedzie.... Dziewczynki a jak u was starania? jak sobie z tym radzicie ... macie juz jakies dzieciaczki???????
 
Martynko i Mężatko dzięki za odpisy...
zawsze sobie powtarzam "wóz na luz" ale niestety nie moge o tym nie mysleć. Powiem Wam szczerze ze sobie powtarzam "daje sobie spokoj' ale mimo wszystko odpalam kompa,nastepnie kalkulator ciazowy i znowu wyliczam dni płodne..... i znowu nic.... nie rozumiem kobiet ktore zaliczaja "wpadki" jak one to robią - szczęściary hehehe. Dzisiaj naczytalam sie o blednych wynikach testow ciazowych no i zyje jeszcze nadzieja... zrobie test w poniedzialke rano i zobaczymy ... o ile oczywiscie ciotka z USA nie przyjedzie.... Dziewczynki a jak u was starania? jak sobie z tym radzicie ... macie juz jakies dzieciaczki???????

Adusia27 jak juz pisalam wczesniej staramy sie z mezem o pierwsza nasza dzidzie od 4-cy. Te 3 m-ce wygladaly podobnie jak u ciebie: wlaczanie kompa, liczenie dni plodnych, przytulanka, nerwowka, negatywny test ciazowy, placz, zalamka, pytanie ''DLACZEGO?'' :tak:czekanie na nastepny miesiac i tak w kolko. Powiem szczerze,ze bylo mi ciezko. Stresowalam sie tym bardzo. Nie potrafilam zrozumiec dlaczego inne moga miec dzidzie, wpadaja a JA nie moge byc w ciazy:-(Przez przypadek natknelam sie na to forum ''BabyBoom''i moge powiedziec, ze znalazlam tu cenne rady, pocieszenie od dziewczyn:happy2::happy2::happy2:, zrozumialam ze nie jestem sama, ze musze troszke wyluzowac-tak tez zrobilam w tym miesiacu :tak::tak::tak:, wiec zobzcymy w styczniu!!! Jestem teraz pelna entuzjamu i razem z mezem uwazamy, ze wszytsko jest w rekach Boga. Nie obwiniam sie juz za nic i mam nadzieje, ze juz tak zostanie. Tobie zycze duzo szczescia!!!!:tak::tak:
:tak: 3maj sie kochana......
 
adusia27, sally witam dziewczęta, wątek na drugi rok gotowy, już tam działamy, zapraszam:-)
Kochane bardzo dużo tkwi często w główce:confused:
 
Dziewczynki chyba z moim maleństwem jest cos nie tak, właśnie byłam w ubikacji i na papierze toaletowym zobaczyałam zabarwiony krwią sluz. Nie wiem co robić chyba muszę jechać do lekarza:no:


Pixellko może ty mi coś doradzisz ?



Kurcze strasznie sie boję

Pysiu czekamy na wieści !!!

Już po usg.
Endometrium 7,5 mm
W prawym jajniku pęcherzyk 18 mm
W lewym 10 mm
:-):-):-):-):-) Ginka mówiła, że nie spodziewała się takich wyników już w pierwszym cyklu leczenia i że jest bardzo zadowolona nie muszę mówić że ja też :-D:-D:-D

Kinguś fantastyczna wiadomość. Trzymam za Ciebie kciukasy !!!

Cześć
Jestem Sylwia i zawitałam na wasze forum ponieważ staram się o dzidzię. Nie wiem czy rok to dużo czy mało ale właśnie tyle czekam na upragnione dwie kreseczki. Najgorsze jest to że nigdzie nie chcą mi pomóc nie wiem w czym tkwi problem ze nie jestem do tej pory w ciąży. Mam nadzieje że tutaj znajdę wskazówki i porady. Wiem że nie wpływa to dobrze na poczęcie ale jestem załamana.

Witaj, bądź dzielna, a na pewno w końcu się uda. :-)

cześć dziewczynki, dla tych co trzymały kciuki słodkie zdjęcie -dzidzia wielkolud 7,42cm i jest o tydzień wieksza niz z om bo ma 13t4dc

Pixella śliczny widok, jesteś szczęściarą :-)
 
Dziewczyny mzm pytanko ''Czy przenosicie sie na forum Starajace 2009? Jesli tak to kto i kiedy? Dla mnie bardzo ciezko jest pisac na kilku forach. Teraz mialam 2 dni wolnego i leni****ac w domku mialam czas pisac, ale juz jutro do pracy i wroce poznym popoludniemi ...
Kingus ma dobra mysl zeby sie juz wszystkie przeniosly na raz! a w zasadzie jak zacznie sie rok 2009 to bedzie oczywiste ze bedzie juz tam pisac! :tak: ja mam takie zamiary w kazdym razie :-D

Już po usg.
Endometrium 7,5 mm
W prawym jajniku pęcherzyk 18 mm
W lewym 10 mm
:-):-):-):-):-) Ginka mówiła, że nie spodziewała się takich wyników już w pierwszym cyklu leczenia i że jest bardzo zadowolona nie muszę mówić że ja też :-D:-D:-D
ale super!!!!!!!!! no to do dziela kochana!!! :-D:rofl2::-D:rofl2: juz lada moment owu :szok: do roboty jazda!!!!!
Witajcie dziewczynki. Dawno tu nie zaglądałam. U mnie nadal nic. Fasolki nie było i nie ma. To mój pierwszy cykl na bromergonie. Źle się po nim czuję :(
główka do gory Słonko będzie dobrze! ;-) szkoda ze po tym leku nie najlepiej sie czujesz ale moze to minie! :confused:

Cześć
Jestem Sylwia i zawitałam na wasze forum ponieważ staram się o dzidzię. Nie wiem czy rok to dużo czy mało ale właśnie tyle czekam na upragnione dwie kreseczki. Najgorsze jest to że nigdzie nie chcą mi pomóc nie wiem w czym tkwi problem ze nie jestem do tej pory w ciąży. Mam nadzieje że tutaj znajdę wskazówki i porady. Wiem że nie wpływa to dobrze na poczęcie ale jestem załamana.
Witaj !!!! tutaj dowiesz sie tyle informacji ze bedziesz mądrzejsza od lekarza :-D i zycze cie zebys nareszcie znalazla dobrego fachowca!!!!

cześć dziewczynki, dla tych co trzymały kciuki słodkie zdjęcie -dzidzia wielkolud 7,42cm i jest o tydzień wieksza niz z om bo ma 13t4dc
piękne to twoje maleństwo!!!!! :-D dzieki za ta foteczke! ehhh..... rozmarzylam sie !!! dla mnie to jeszcze tak odlegle widoki :-(

Drogie dziewczynki ja również wpisuje sie do waszej grypy "wiecznego starania sie" .... pocieszam sie bo wiem ze znajde tutaj oparcie oraz podtrzymanie na duchu moze w koncu wspolnymi krokami dojdziemy do mety
Witaj na forum gdzie każda dochodzi do mety!!!!! :-D
PYSIU odezwij sie bo sie tu wszystkie zamartwiamy o ciebie!!!!!
 
reklama
Do góry