reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

reklama
cześć dziewczynki, dla tych co trzymały kciuki słodkie zdjęcie -dzidzia wielkolud 7,42cm i jest o tydzień wieksza niz z om bo ma 13t4dc

Super że wszystko ok :-D.

Albo postaraj się brac tak do połowy cyklu. Ja tak na oko oszacowałam kiedy jest owulka, bo cykle masakra. No i trafiłam genialnie :-p. Ale ja i tempke mierzyłam i próbowałam wyczuc szyjke.
 
Drogie dziewczynki ja również wpisuje sie do waszej grypy "wiecznego starania sie" .... pocieszam sie bo wiem ze znajde tutaj oparcie oraz podtrzymanie na duchu moze w koncu wspolnymi krokami dojdziemy do mety
 
a propo płodnego śluzu to olej z wiesiołka jest dobry tylko można go brać do owulki. Po owulce już nie bo wywołuje skurcze macicy... a ja piję siemię lniane i też pomaga:tak:!
Dziewczynki, a co z Pysią?:-(
Witajcie nowe dziewczynki:-D

Martynko a propos wiesiołka - podpowiedz mi czy warto zazywac? Staramy sie od kilku miesiecy o maleństwo i nic nie wychodzi .... wiem ze jak sie chce to sie ma fige z makiem.... (takie zycie) nic innego nie pozostaje jak dalsze starania. Spoznia mi sie okres 2 dni, zrobilam dziisaj test i znowy negatyw ;(((
Bedac na forum sledzilam posty i dosc czesto spotykalam sie z wiesiolkiem - czy mozesz wypowiedziec sie na ten temat ???? pozdrawiam
 
Martynko a propos wiesiołka - podpowiedz mi czy warto zazywac? Staramy sie od kilku miesiecy o maleństwo i nic nie wychodzi .... wiem ze jak sie chce to sie ma fige z makiem.... (takie zycie) nic innego nie pozostaje jak dalsze starania. Spoznia mi sie okres 2 dni, zrobilam dziisaj test i znowy negatyw ;(((
Bedac na forum sledzilam posty i dosc czesto spotykalam sie z wiesiolkiem - czy mozesz wypowiedziec sie na ten temat ???? pozdrawiam
Wiesz, ja nigdy nie stosowałam wiesiołka, wiem tyle co ty, z opisów.. ale tak jak pisałam wyżej piję siemię lniane.. są dwa rodzaje: w proszku i w ziarenkach... tgeraz piję w ziarenkach.. ma to gęstą konsystencję... na początku było dla mnie obrzydliwe ale teraz już się przyzwyczaiłam( siemię też dobrze działa jak ktos ma problemy z żołądkiem), siemię możesz pić cały czas natomiart wqiesiołek łykać tylko do owulki... jak nie dasz rady pić siemienia to smiało kup sobie wiesiołek i opwocnego łykania!:-D
 
reklama
aaaa i oczywiście staraj się wyluzować, nie myślec tylko dzidzi(wiem ,że jest to bardzo trudne) ale jak wyluzujesz i nie będziesz sie tylko na tym skupiać to na pewno fasolka u ciebie zagości... ja od tego cyklu luzuje , he he.. tak sobie postanowłam.. ciekawe czy mi wyjdzie.. a staramy się właśnie trzeci cykl..:tak:
 
Do góry