reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

Już po usg.
Endometrium 7,5 mm
W prawym jajniku pęcherzyk 18 mm
W lewym 10 mm
:-):-):-):-):-) Ginka mówiła, że nie spodziewała się takich wyników już w pierwszym cyklu leczenia i że jest bardzo zadowolona nie muszę mówić że ja też :-D:-D:-D
no to tylko sie cieszyc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to dobrze wrozy!!!!!!!!!!!!!!!!!przyszly rok jest TWOJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!na pewno sie uda!!!!!!!!!!!!!!!!!
Witajcie dziewczynki. Dawno tu nie zaglądałam. U mnie nadal nic. Fasolki nie było i nie ma. To mój pierwszy cykl na bromergonie. Źle się po nim czuję :(
no wlasnie,dawno Cie nie bylo,szkoda,ze sie nie udalo:-(co to jeste ten bromergon?i dlaczego zle sie po tym czujesz?to normalne?nie martw sie,na pewno sie uda w 2009!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!musi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Cześć
Jestem Sylwia i zawitałam na wasze forum ponieważ staram się o dzidzię. Nie wiem czy rok to dużo czy mało ale właśnie tyle czekam na upragnione dwie kreseczki. Najgorsze jest to że nigdzie nie chcą mi pomóc nie wiem w czym tkwi problem ze nie jestem do tej pory w ciąży. Mam nadzieje że tutaj znajdę wskazówki i porady. Wiem że nie wpływa to dobrze na poczęcie ale jestem załamana.

czesc Sylwia!!!!!!milo ze zawitalas do nas! tu na pewno dowiesz sie sporo ciekawych zeczy,ja sama jestem bogatsza w wiedze,jest tu sporo dziewczyn,ktore maja wrecz lekarsaka wiedze!!!!!dlaczego piszesz,ze zaden lekarz nikt nie chce Ci pomoc? co dokladnie mowia lekarze,badalas sie?Twoj mezczyzna robil badanka?
 
Dokładnie jest tak. Jedyne badania jakie miałam robione to na toksoplazmozę, morfologię i różyczkę. Byłam u chyba 4 ginekologów, żaden nie skierował mnie na usg czy tez inne badania. Nie wiem dokładnie o jakie ich prosić no ale to oni sami powinni wiedzieć. Z mężem poszliśmy do kliniki i zrobił sobie badania wszystko u niego jest prawidłowo. Natomiast u mnie wielkie zawirowania z cyklem. brakiem śluzu owulacyjnego, przez cały cykl mam taki sam bardzo gęsty i biały. Dokładnie to wszystko mówię lekarzom a oni nic. Jeden mi przepisał Duphaston ale nie wiem czy brać.
 
Witajcie dziewczynki. Dawno tu nie zaglądałam. U mnie nadal nic. Fasolki nie było i nie ma. To mój pierwszy cykl na bromergonie. Źle się po nim czuję :(
Witaj. Nie poddawaj się. Ja wszystkie leki po których się źle czuje biorę na noc mniej się wtedy odczuwa skutki uboczne.

Cześć
Jestem Sylwia i zawitałam na wasze forum ponieważ staram się o dzidzię. Nie wiem czy rok to dużo czy mało ale właśnie tyle czekam na upragnione dwie kreseczki. Najgorsze jest to że nigdzie nie chcą mi pomóc nie wiem w czym tkwi problem ze nie jestem do tej pory w ciąży. Mam nadzieje że tutaj znajdę wskazówki i porady. Wiem że nie wpływa to dobrze na poczęcie ale jestem załamana.

Natomiast u mnie wielkie zawirowania z cyklem. brakiem śluzu owulacyjnego, przez cały cykl mam taki sam bardzo gęsty i biały.
Witaj. A próbowałaś olej z wiesiołka podobno bardzo skuteczny na śluz:tak::tak:
no to tylko sie cieszyc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to dobrze wrozy!!!!!!!!!!!!!!!!!przyszly rok jest TWOJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!na pewno sie uda!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nasz, oby jak najwięcej dziewczynek doczekało się swoich maleństw i Ty oczywiście też ;-);-)
 
O oleju z wiesiołka nie słyszałam, a pomaga na śluz, bo ja ogólnie ja go mam tylko cały czas taki sam :tak: od pierwszego dnia po skończeniu miesiączki po początek kolejnej :confused:
 
O oleju z wiesiołka nie słyszałam, a pomaga na śluz, bo ja ogólnie ja go mam tylko cały czas taki sam :tak: od pierwszego dnia po skończeniu miesiączki po początek kolejnej :confused:
Pomaga :tak: dziewczyny które go brały na pewno napiszą Ci więcej.
Chyba zazwyczaj biorą oeparol
OEPAROL 510mg x 60 kapsułek | i-Apteka.pl

Poczytaj sobie jeszcze na innych forach o skuteczności.
 
Już po usg.
Endometrium 7,5 mm
W prawym jajniku pęcherzyk 18 mm
W lewym 10 mm
:-):-):-):-):-) Ginka mówiła, że nie spodziewała się takich wyników już w pierwszym cyklu leczenia i że jest bardzo zadowolona nie muszę mówić że ja też :-D:-D:-D

No to trzymam kciuki bardzo mocno.

Co do wiesiołka, to ja brałam taki tran z olejem i z wit E TRAN z olejem wiesiołkowym x 60 kaps. | Witaminy i minerały | i-Apteka.pl, ale brałam tylko jeden cykl (połowę), bo zafasolkowałam :-). Na śluz pomaga, mozesz spróbowac, tylko pamiętaj, do owulki i ani dnia dłużej, bo olej z wiesiołka wywołuje skurcze i fasolek może się nie zagnieździc.


Martwie sie o Pysię :-(.
 
a propo płodnego śluzu to olej z wiesiołka jest dobry tylko można go brać do owulki. Po owulce już nie bo wywołuje skurcze macicy... a ja piję siemię lniane i też pomaga:tak:!
Dziewczynki, a co z Pysią?:-(
Witajcie nowe dziewczynki:-D
 
reklama
cześć dziewczynki, dla tych co trzymały kciuki słodkie zdjęcie -dzidzia wielkolud 7,42cm i jest o tydzień wieksza niz z om bo ma 13t4dc
 
Do góry