reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
A ja 6 grudnia powinnam dostać @. Wtedy testowałam i była jedna krecha. Do dzisiaj jak @ nie ma, tak nie ma. Kiedy powinnam znowu zatestować??
 
reklama
Trzymam kciuki za ciebie, moze chociaz Tobie sie uda i otworzysz liste mam sierpniowych nA BB życzę ci tego z całego serca.:tak:
A masz moze jakies objawy ciążowe typu np zawroty głowy?
nie mam zawrotów głowy ogólnie czuje się dobrze...już wcześniej pisałam o bólu brzucha ale to chyba macica albo pecherz.. temp 37.3 piersi ból po bokach, ból pleców trochę, wszystko to prawie jak na @ ale dopóki @ nie ma to jest nadzieja!!!
 
Do góry