reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

Ja też właśnie czekam na moją połóweczkę, który specjalnie na "przytulanko" zerwał się ze szkolenia i jedzie do mnie całe 450km:-D
niestety jutro znowu wyjeżdża, ale już bliżej i może znowu się urwie... ;-)

no to suuuper!!!! naprawde podziwiac! pewnie Jemu tez przyjemnie sie jedzie z ta mysla hehe! no nic juz na prawde uciekam lulac,owocnej nocki ci zycze!!! dobranoc!
 
reklama
Kevinko kochana,a może wiesz ile cyklów musi minąć od momentu leczenia jajników z torbieli żeby próbować zajść w ciążę? tak mniej więcej. obawiam się,że ja je niestety mam i dlatego nie mam @ od ponad miesiąca. i że to stąd u mnie ten pęcherzyk - widmo. on jest - a ciąży brak.
 
Kevinko kochana,a może wiesz ile cyklów musi minąć od momentu leczenia jajników z torbieli żeby próbować zajść w ciążę? tak mniej więcej. obawiam się,że ja je niestety mam i dlatego nie mam @ od ponad miesiąca. i że to stąd u mnie ten pęcherzyk - widmo. on jest - a ciąży brak.

Kasiu wydaje mi sie,ze na to niema reguly.Sa przeciez roznego rodzaju torbiele.Ja raz mialam pare naraz lekarz byl przerazony kazal poczekac i przyjsc po miesiaczce i zostal w szoku,ze wszystko zniknelo i sam przyznal ogladajac zdjecie ze wtedy byl przerazony ,i gdyby one niezeszly to operacja jak w banku!!!Ja przez te wlasnie torbile zawsze sie ludzilam nadzieja,za to moze ciaza bo miesiaczka sie spozniala naczytalam sie o objawach wczesnej ciazy i przechodzilam to.Dopiero jak mu powiedzialam o tym,ze sie staram juz 7 miesiecy o dzidzie i nic powiedzial,ze niema szans bo robiac usg zobaczyl pare wlasnie pecherzykow w jajeczku i powidzial ze niema tam dominujacego ktory moze urosnac bo jest ich pare,a jest to spowodowane ewidentnie zaduza iloscia hormonow meskich,dlatego tez to wlasnie sprzyja torbiela (Niewiem jakim,bo niewiem jakie ja mialam)I tak jak pisalam dostalam tabletki hormonalne na wyrownanie ,bralam przez trzy miesiace i gdy bylam juz na dwuch ostatnich przed okresem niemialam torbieli.I teraz dopiero mogl mi przepisac CLO na wywolanie owulacji wczesniej te tabletki by nic niedaly.Co do twojego pecherzyka ,to niepowiedzial ci lekarz,ze to jest torbiel lub moze byc to torbiel ??Mi odrazu mowil,ze mam torbiele ,niemowil nic o pecherzykach poprostu torbiel!!Newiem czy twoj lekarz sam niewie o co idzie czy co??Tak cie czymac w stresie,zamiast kawe na lawe zaraz wystawic,i jakies moze kroki w tym kierunku:crazy:Skoro betka wyszla ci negatywnie powinien dac ci cos na wywolanie,a po @ ponownie zrobic usg!!!
Z tego co mi wiadomo ,to torbiele leczy sie wlasnie tabletkami hormonalnymi (antykoncpcja) i niekrocej niz trzy cykle ,bo gybys brala mniej niz 3 to bys dopiero sobie gospodarke rozregolowala.A to u cibie pierwszy raz tak jak @ niregularnie??
 
Ostatnia edycja:
Witam. Mam na imię Gosia i jak pewnie większość z Was wypatruje dzidziusia.
Choć nie wiem czy to już od kilku dni mam delikatne nudności i jestem płaczliwa. Bardzo pragnę tej istotki i nie mogę sie już doczekać. Z drugiej strony boje się zrobić test.....trzymajcie kciuki za tydzień go wykonam i czywiście sie pochwalę
Całuski dla starajacych się przyszłych mam
 
Kasiu i jeszcze cos dla ciebie :-)
Ostatnio jak szukalam wliadomosci na temat prawdopodobienstwa ciazy po hormonach znalazlam fajne forum,popatrzalam tam i widze ,ze jest tez watek o torbielach poczytaj troche o przypadkach innych ja przeczytalam pierwsza strone niby dawno pisane bo ponad 3 lata temu ale wiadomo,ze te problemy sa do dzis .Bardzo madrze sa tam i szczegolowo nektore sprawy torbielowe opisane z czego jak leczyc idt ;-)
- Forum lekka.pl i jeszcz jeden ciekawy artykul i odrazu forum nawet sa zdjecia http://abc-dziecko.pl/topics111/210.htm

Niezalamuj sie mysl pozytywnie ,bo to podstawa!!!Bedzie dobrze,bo musi byc ;-)
 
Ostatnia edycja:
Witam. Mam na imię Gosia i jak pewnie większość z Was wypatruje dzidziusia.
Choć nie wiem czy to już od kilku dni mam delikatne nudności i jestem płaczliwa. Bardzo pragnę tej istotki i nie mogę sie już doczekać. Z drugiej strony boje się zrobić test.....trzymajcie kciuki za tydzień go wykonam i czywiście sie pochwalę
Całuski dla starajacych się przyszłych mam
Witamy i oczywiscie zaciskamy kciuki za dwie kreseczki :-)
I powiem ci,ze bardzo dobrze trafilas pod ten adres ,bo to najfajniejsze forum zwiazany z wypatrywaniem dzidziusia w calej sieci :-p
 
Witam!
Jestem na tym forum pierwszy raz chociaż portal nie jest mi obcy... Często zaglądam do kalendarza i liczę, liczę, liczę... Niestety nie udało nam się do tej pory - staramy się z mężem od kwietnia... Stwierdzono u mnie zespół policystycznych jajników... Mam nadzieję, że znajdę tutaj odrobinę nadziei na powiększenie naszej dwuosobowej rodzinki...
Pozdrawiam!



Witam. Mam na imię Gosia i jak pewnie większość z Was wypatruje dzidziusia.
Choć nie wiem czy to już od kilku dni mam delikatne nudności i jestem płaczliwa. Bardzo pragnę tej istotki i nie mogę sie już doczekać. Z drugiej strony boje się zrobić test.....trzymajcie kciuki za tydzień go wykonam i czywiście sie pochwalę
Całuski dla starajacych się przyszłych mam

Witajcie dziewczyny, ja tez jestem na forum od niedawna i milo widziec, ze pojawia sie nas wiecej starajacych :-). To forum jest po prostu super...
Juz czekam na nastepne wiadomosci od wszystkich, a sama uciekam spac bo jutro do pracy po 2 dniach wolych. Konczy mi sie wlasnie @, wiec niedlugo przytulanki a nowy rok moze przyniesie nowe radosne wiadomosci, tego bardzo pragne :tak:zycze sobie i wszystkim starajacym. Pa pa....do jutra!
 
Dziekuję za gorące przyjęcie :) Wierzę , że będzie mi łatwiej przetrwać (oczywiście ten tydzień ) i wytrwać (jeśli będzie jedna kreseczka.).ojj denerwuję się...
Całuski dla Was i życzę namiętnej nocy
 
reklama
:szok: ale zescie naskrobaly!!!!!!!! :-D:-D:-D a jakie z was nocne marki! :nerd:
..Ja na każde wspomnienie jego słów w mojej głowie pojawia się tylko jedna myśl: JAK JA GO KOCHAM:-D
....wiem jedno... nigdy nie będę moją matką... mówi się że córki bardzo dużo dziedziczą ze swoich matek, że czerpią wzorce zachowań od swoich rodziców...
NIEPRAWDA... nigdy się z tym nie zgodzę...
mama mojego mężczyzny już się cieszy... chodzi za nami i tylko pyta kiedy zostanie babcią:-D... czy to już??? bo ona tak bardzo by chciała:-D
coś czuję, że to właśnie ona będzie jedyną kochaną babunią dla naszej kluseczki:tak:
podzielam twoje zdanie co do dziedziczenia zachowan po matkach! moja mama moze nie naduzywala sily ale psychicznie mnie wykanaczla! i w bardzo dziwny sposob rozumie poswiecanie sie dzieciom! niestety do tej pory majac juz 3 doroslych dzieci nadal probuje mieszac nam w relacjach tak zeby ona byla gorą! :-( nie umiemy tego zrozumiec! caly czas opowiada jak sie nam poswiecala bo ojciec nie mial podejscia do dzieci wiec ona sama .... bla bla bla... a ja nic takiego nie pamietam! caly czas sie chce przytulac do mojego męza co ona skitowala ze dlatego ze ona mnie tego nauczyla! a ja nie pamietam zebym jako dziecko byla przytulana ... a i moj starszy o 7 lat brat tez tego nie widzal! moje wspimnienia z lat podstawowki to takie ze mamuska traskala drzwiami po klotni z ojcem i wychodzila z domu z tekstem IDE RZUCIC SIE POD TRAMWAJ!!!! :dry: grala wszystkim na uczuciach .... wiecznie umierajac (serce) ... i nie cierpie tego jak ktos mnie do niej porowna! :crazy: teraz gdy taty zabraklo i nie ma na kim probowac swoich talentow aktorskich sie zmienila i nie jest tak zle ... ale nadal umie mnie doprowadzic do placzu jednym zdaniem!
'Trzymaj' sie swojego Ukochanego a wszystko wam sie razem uda przetrwac! i napewno bedziesz super mamuska taka wymarzona dla każdego dziecka!!!! :tak::tak::tak::tak:

Czesc kochane:-Dja dopiero wrocilam do domku bylam w pracy potem jazdy no i jestem przepraszam kochane ale nie zdaze nadrobic wszystkich dzisiejzych postow za duzo tego a musze sie jeszcze troszke przygotowac do jutrzejszego egzaminu:tak:
Tzrymajcie za mnie kciuki a ja z gory nie dziekuje zeby nie zapeszac:-D
Kciuki zaciśniete!!!!! :-D daj znac jak najszybciej (kiedy prawko bedziesz miala do odbioru)
a ja podjelam decyzje - od stycznia na lekcje doszkalajace ide!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D:-D:-D

Witam was kochane ;))))))))
Eve Ty się bierz za to Kombi :-D ono nie gryzie hehe wiem bo sama się przekonałam :tak::tak:
no wiem i mam zamiar go okiełznać!!!! :-D wpadaj do nas czescej!!!

Witam!
Jestem na tym forum pierwszy raz chociaż portal nie jest mi obcy... Często zaglądam do kalendarza i liczę, liczę, liczę... Niestety nie udało nam się do tej pory - staramy się z mężem od kwietnia... Stwierdzono u mnie zespół policystycznych jajników... Mam nadzieję, że znajdę tutaj odrobinę nadziei na powiększenie naszej dwuosobowej rodzinki...
Pozdrawiam!
Witaj!!!! i z nadzieją u nas nie problem!!! :-D

Witaj
Dobrze, że masz postawioną diagnozę to możesz się zacząć leczyć.
Ja też mam pco w ciąże udało mi się zajść w 3 cyklu z lekami (clo) ale niestety straciłam mojego aniołka teraz znów walczę dziś dostałam od lekarza metformax 500.
Ciąża jest jak najbardziej możliwa przy pco :-)
Kinguś mialabym prśbę! bo ty z wawy i masz tez PCO a ja szukam dla koleżanki specjalisty ktory umialby sie zając PCO jak masz fajnego ginka to bylabym wdzieczna za namiary! ;-)

dziewczyny chyba nie jest dobrze,zjadłam kanpkę a teraz mi niedobrze kurde czy ja sobie to wymyślam?i tak jak by mi ktoś siłę odebrał... zwariowałam...
a moze by tak ten tescik juz dzisiej??!!!:-D:-D
czesc witam nowa staraczke! Jezeli nie masz zadnych nalogow to przygotuj sie ze to forum bedzie pierwszym! Hehe,pozdrawiam!
super to napisalaś!!!!!!!!!!!!!:-D:-D:rofl2:

Trzymam za Ciebie kciuki.!Mocno!Przed nami drugi cykl staranek za kilka dni.Tym razem zabierzemy sie za to od poczatku, gdy tylko bedzie mozliwosc:rofl2:W pierwszym cyklu zdecydowalam sie na staranka dopiero w 10 dniu.A Ty Martynko, usiadz przed telewizorkiem lub poczytaj ksiazke. Zajmij czyms głowe.
Jest mi troche smutno, ale nie czuje sie rozczarowana. Zastanawiam sie jednak dlaczego nie wyszlo. Czy myslicie, ze jesli mam wizyte u ginekologa przed sama owulacja( a moze i w trakcie)to on na usg jest w stanie zobaczyc jajo?Nie znam sie na tym kompletnie, ale moze Wy cos wiecie. Zapytac go o to?:zawstydzona/y:
Gdy ostatnio bylam u ginekologa mowil, ze nie widzi u mnie zadnych nieprawidlowosci- bylo to 10 miesiacy temu.Chyba w ciagu tego czasu nie moglo mi sie nic zrobic niedobrego.? Mialam rowniez robione usg ( mowil ze wszystko w najlepszym porzadku) i cytologie ( wyszla pierwsza grupa), hormony tarczycy, toksoplazmoze itp.Miesiaczki mam bardziej reguralne teraz niz rok temu.
Ach tak sie zastanawiam...dlaczego...
Mam jeszcze drugie pytanko. Jak myslicie? Jaka jest srednia dlugosc takich staranek? Po jakim czasie z reguly udaje sie parom?
A moze to grypsko, stresu tez troche mialam w ostatnim czasie...
Kochanie jak bedziesz na usg w srodku cyklu to ginek jest w stanie zobaczyc czy jest pęcherzyk dominujący lub czy juz pekl (tzn bylo owu) itp. a co do tego czemu sie nie udalo ... Niunia a ty widzialas te statystyki co ja ostatnio napisalam!!?? :dry: tylko 20-30% jest szansy na zafasalkowanie na cykl wiec sie nie martw i dzialaj dalej! i jak to sie mowi na bb nogi do gory!!! :-D

Witam. Mam na imię Gosia i jak pewnie większość z Was wypatruje dzidziusia.
Choć nie wiem czy to już od kilku dni mam delikatne nudności i jestem płaczliwa. Bardzo pragnę tej istotki i nie mogę sie już doczekać. Z drugiej strony boje się zrobić test.....trzymajcie kciuki za tydzień go wykonam i czywiście sie pochwalę
Całuski dla starajacych się przyszłych mam
Witaj wśród najbardziej zakręconych staraczek :-D a powiedz ktory to dzien cyklu???
A dzisiej jest piątek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:rofl2::-D:rofl2::-D:rofl2::-D:rofl2::-D i mężulek wraca ze szkolenia :-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry