reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

I co ja mam Wam napisać? :-( Wyniki... :-( Beta poniżej 0,1. Nie nastawiałam się bardzo na ciążę,ale w takim razie jak wytłumaczyć ten pęcherzyk w macicy? Teraz się boję,że jakieś paskudztwo mi się tam rozwija. :-:)-:)-( Chociaż od razu zapytałam lekarza czy to nie jakiś guzek,a on powiedział,że pęcherzyk. Na @ mi się nie zanosi. Jestem przerażona tym co może mi powiedzieć lekarz w piątek! Na dodatek jestem przeziębiona od wczoraj i źle się czuję. ehhhh.... Wszystko do .... Sorry dziewczynki,ale chyba zaczynam się załamywać.
 
reklama
I co ja mam Wam napisać? :-( Wyniki... :-( Beta poniżej 0,1. Nie nastawiałam się bardzo na ciążę,ale w takim razie jak wytłumaczyć ten pęcherzyk w macicy? Teraz się boję,że jakieś paskudztwo mi się tam rozwija. :-:)-:)-( Chociaż od razu zapytałam lekarza czy to nie jakiś guzek,a on powiedział,że pęcherzyk. Na @ mi się nie zanosi. Jestem przerażona tym co może mi powiedzieć lekarz w piątek! Na dodatek jestem przeziębiona od wczoraj i źle się czuję. ehhhh.... Wszystko do .... Sorry dziewczynki,ale chyba zaczynam się załamywać.

nie, najgorsze co możesz zrobić to załamywac się. Jeśłi nie w tym cyklu to może w następnym ale się uda!
a jak długo się starasz?
 
Kasiulku nie załamój się, zdaje sobie sprawę, że jesteś wystraszona, rozczarowana ale bądź dobrej mysli moze to nie jest nic strasznego ....
Głóka do góry - my staraczki nigdy się nie poddajemy ;-)
 
Ostatnia edycja:

Ale fajnie, ze sie odezwałas Izabell96!!!!! jej... ja tak dawno nic od ciebie nie slyszałam:-(, a tu proszę....:-)
Ty jak zwykle mi schlebiasz-dziękuję:-D:-):-D
Kiedy kochanie masz termin??? jak się czujesz??? Napisz wiecej w wolnej chwili!
Dużo radosci i zdrowka życzę Tobie i maluszkowi!!!;-)
Dziękuję za życzenia, teraz mi się przydadzą bo od wczoraj łamie mnie w kościach i mam temperaturę, mąż do pracy dziś mnie nie póścił.
Termin mam na 2 lipca więc bardzo się cieszę bo tak chciałam na lato mieć dzidzię. Maluch rośnie miałam już jedno usg widziałam na nim bijące serduszko. W końcu mam kartę ciążową w poniedziałek dopiero mi założył gin. Wyniki mam w porządku. I nie mogę się doczekać kiedy będę już czuła ruch maluszka.
Pozdrowienia dla wszystkich staraczek trzymam za was kciuki :-D
 
ja już dzis zakupiłam kolejne testu owulacyjne:) jak się nie udało teraz to uda w następnym miesiącu (tak myślę co miesiąc). Dokupiłam też dwa testy ciążowe - może się jednak przydadza w okresie świątecznym....:) a jeśli nie to testy owu za to sie przydadza po sylwestrze:).
Juz nawet planuje gdzie wyejchać na ten "owulacyjno-prztulankowy" czas:) myślę że t niegłupi pomysł, można się odprężyć, wyluzować...
 
Mam pytanie: który wątek jest wątkiem głównym staraczek? Bo widzę trzy i nie wiem na którym udziela się większość kobitek :)

W każdym razie i tutaj witam się serdecznie - ponownie.
Ja staram się juz od jakiegoś czasu ale na razie bez rezultatów :)
 
Nie staramy się bardzo długo bo dopiero 3 miesiące. Nie załamuje mnie tak mocno brak ciąży tylko ten dziwny pęcherzyk. Co on oznacza? W pierwszą ciążę zaszłam bez żadnych problemów. Dosłownie przytulaliśmy się może ze 3 razy tak porządnie w ciągu cyklu. w maju poroniłam :-( teraz zaczęliśmy znowu spróbować.
 
Nie staramy się bardzo długo bo dopiero 3 miesiące. Nie załamuje mnie tak mocno brak ciąży tylko ten dziwny pęcherzyk. Co on oznacza? W pierwszą ciążę zaszłam bez żadnych problemów. Dosłownie przytulaliśmy się może ze 3 razy tak porządnie w ciągu cyklu. w maju poroniłam :-( teraz zaczęliśmy znowu spróbować.


przykro mi:(
musisz koniecznie iść jak najszybciej do lekarza, moze nawet innego niż byłaś - warto skonsultować z innym specjalistą. Nie martw się na zapas. Pewnie to nic groźnego.
 
reklama
Do góry