reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

wiesz... troszke krwawię ale tylko jak ide siku tz przy podcieraniu. A tak to mi nie leci...
pierwszy raz tak mam jeżeli to @ to naprawde pierwszy raz taka skąpa.


martynka a co sie dzieje? Wyluzuj.. mowie Ci ze nakrecanie to najgorsze co moze byc wiem cos o tym już. Odpoczywaj i nie denerwuj sie:)
martynka a co sie dzieje? Wyluzuj.. mowie Ci ze nakrecanie to najgorsze co moze byc wiem cos o tym już. Odpoczywaj i nie denerwuj sie:)

nie potrzebnie zrobiłam te testy owualcyjne!
 
reklama
Nie możesz tak do tego podchodzić. My kobiety jestesmy niestety niecierpliwe i nic na to nie poradzisz;-) Bedzie dobrze, musisz w to uwierzyć! A nawet jeżeli nie bedzie tak jak byś tego chciała to świat sie na tym nie kończy.. Nie teraz to nastepnym razem moze sie uda:tak: 3maj sie.
 
Tikinis kochana wlasnie wyczytalam w necie ze jesli 182 dni uplywa przed porodem to mozna napisac w niosek do zus o zasilek rehabilitacyjny i u kobiety w ciazy jest rozpatrywany pozytywnie z tym ze trzeba go zlozyc min 6 tyg przed uplywem ukonczenia tych 182 dni aby byl uwzgledniony :)
 
:-Dmartysia zrob jutro test ciazowy i zobaczysz ale z tego co widze masz 26 dc to moze jeszcze byc za wczesnie poczekaj pare dni bedzie dobrze:-Dzobaczysz:tak:

ja poije se kakalko bo mi taki smak przyszedl az mi wstyd ze dzis tak zre :wściekła/y:to do mnie nie podobne ale co nioewiem co mam robic takie mam smaki hihi:-D
 
reklama
:-Dmartysia zrob jutro test ciazowy i zobaczysz ale z tego co widze masz 26 dc to moze jeszcze byc za wczesnie poczekaj pare dni bedzie dobrze:-Dzobaczysz:tak:

ja poije se kakalko bo mi taki smak przyszedl az mi wstyd ze dzis tak zre :wściekła/y:to do mnie nie podobne ale co nioewiem co mam robic takie mam smaki hihi:-D
testuje w sobotę jak mi nie przylezie @!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry