reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Ja to dzis jedna wielka masakra chodzaca latam do lazienki co godzine zeby sprawdzic ze juz jest a tu nic:-Dsikam jak najeta i nie moge przestac dzis jesc chodze i niewiem co ze soba zrobic:szok: slinka mi cieknie na sama mysl o jedzeniu :tak:wlasnie siedze i jem ciastka jedne w jednej rece 2 w drugiej masakra:szok:tempka dzis 37.0 a sluz taki mokry ale w zaden sposob nie zabarwiony test nie wyszedl juz sama niewiem co i jak chyba zwarjuje jak ma przyjsc to radze jej niech teraz juz przyjdzie bo sie wsciekne chyba jak mi sie spozni i zrobi mi nadzieje raczej mam regularne cykle i niewiem co jest :angry::nerd::confused: ja juz chce wiedziec no:baffled:
 
reklama
Ja to dzis jedna wielka masakra chodzaca latam do lazienki co godzine zeby sprawdzic ze juz jest a tu nic:-Dsikam jak najeta i nie moge przestac dzis jesc chodze i niewiem co ze soba zrobic:szok: slinka mi cieknie na sama mysl o jedzeniu :tak:wlasnie siedze i jem ciastka jedne w jednej rece 2 w drugiej masakra:szok:tempka dzis 37.0 a sluz taki mokry ale w zaden sposob nie zabarwiony test nie wyszedl juz sama niewiem co i jak chyba zwarjuje jak ma przyjsc to radze jej niech teraz juz przyjdzie bo sie wsciekne chyba jak mi sie spozni i zrobi mi nadzieje raczej mam regularne cykle i niewiem co jest :angry::nerd::confused: ja juz chce wiedziec no:baffled:
Sisi86 jak temp. nie spadnie to ciąża!!!! przecież test wyszedł źle więc nie martw się tak bardzo!!!
 
Ja to dzis jedna wielka masakra chodzaca latam do lazienki co godzine zeby sprawdzic ze juz jest a tu nic:-Dsikam jak najeta i nie moge przestac dzis jesc chodze i niewiem co ze soba zrobic:szok: slinka mi cieknie na sama mysl o jedzeniu :tak:wlasnie siedze i jem ciastka jedne w jednej rece 2 w drugiej masakra:szok:tempka dzis 37.0 a sluz taki mokry ale w zaden sposob nie zabarwiony test nie wyszedl juz sama niewiem co i jak chyba zwarjuje jak ma przyjsc to radze jej niech teraz juz przyjdzie bo sie wsciekne chyba jak mi sie spozni i zrobi mi nadzieje raczej mam regularne cykle i niewiem co jest :angry::nerd::confused: ja juz chce wiedziec no:baffled:
Sisi86 jak temp. nie spadnie to ciąża!!!! przecież test wyszedł źle więc nie martw się tak bardzo!!!
 
nie martw sie martyna222 nie jestes sama ja tez sie testuje w sobote jak nie przyjdzie @....chociaz wszystkie znaki na niebie mowia ze teraz sie uda u mnie zawsze pojawia sie @ wredna... ale bedzie dobrze zobaczysz....
 
A gdzie możemy taką listę znaleść:confused:

tutaj: https://www.babyboom.pl/forum/staramy-sie-f66/lista-staraczek-2007-oraz-2008-a-8231/index147.html#post2273327.
Pod listą jest napisane jak przyjmuję zgłoszenia do niej. Kiedyś była ona na końcu watku z listami 2007 i 2008, ale mało osób najwyraźniej czyta to co pisze tam, żeby nie pisac postów pod nia i w rezultacie co jakiś czas ląduje gdzieś na przedostatniej stronie albo i dalej :baffled:. No i dlatego trudno ją znaleźc.
Zgłoszenia proszę wysyłac do mnie prywatna wiadomością (PM), ewentualnie piszcie tutaj z odnosnikiem "Kluliczku dopisz mnie", bo ja tylko wpadam, przelatuję i wypadam, niestety obecnie ani nie usiedza za długo (zadek mnie boli, kości się rozchodzą), ani syn mi nie da spokoju (znów katar od ząbkowania), ani czasu mi nie starcza (porzadki przed pojawieniem się malucha i przed świętami)...
 
Olica - no myśle że mąż się sprawdzi i wystrzeli lepiej niż niejeden korek od szampana....tymbardziej w Nowy Rok:-):-D:-)
Kochana-nie poddawaj się , tak trzeba trzymac - z uśmiechem i do przodu-przykro mi, że odpadłas z grudniowego testowanka, ale widac to styczniowe będzie pomyslne dla Ciebie:-)
A jak tam te wyniki twoje skarbie? Bylaś juz u lekarza z nimi? mam nadzieję, ze nie są one niepokojace...bo ja sie nie znam:-(

KROPECZKO już Ci nie będę słodzić na forum, ale w głowie mogę prawda? :-)

Słuchaj byłam u lekarza internisty a dokładniej u jednej flądry, ja pierniczę co za baba !, bo do kobiety to cos nie było podobne ani w zachowaniu, ani w wyglądzie, nie mówiąc już o kompetencjach !!!
Coż to za KOBIETON był ? Obłęd...

Szok -ona oczywiście nie wie, "hmmmm no ma Pani złe te białe krwinki...", ale może była Pani przeziębiona jak oddawała krew??? I taka gadka...

Powiedziałam jej, że nie mam zamiaru tego lekceważyć, bo pochodzę z rodziny obciążonej białaczką i wolę chuchać na zimne.

No to lekką ręką dała mi skierowanie do hematologa i kazała powtórzyć po Nowym Roku badanie krwi.

Zobaczymy co hematolog powie. Mam nadzieję, że będzie dobrze znał się na rzeczy.
 
:confused:tak sie kochane zastanawiam co u kevinki i katastrofy nie odzywaly sie dzis a mialy miec betki robione na potwierdzenie ... dziewczynki jak sie pojawicie dajcie znac co i jak;:tak::confused:
 
reklama
dziewczynki mam pytanko czym charakteryzuje sie l-4 ciazowe co musi miec?? bo wiem ze cos tam musi miec napisane... moze ktoras wie???
 
Do góry