reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
tak powaznie to biore tabletki bo malzenstwem jeszcze nie jestesmy, mamy nieustabilizowana sytuacje, planujemy slub w tym roku ale ja chcialabym Dzieciatko juz, tylko ze moj przyszly maz przed slubem nie chce.. ale musze z Nim powaznie porozmawiac..
 
Rozumiem...faceci mają już to do siebie, ze odkładają te sprawy na później...u mnie było jeszcze tak: lsub, mieszkanie, samochód, umowa na stałe i dopiero na koncu dziecko...choć samochód nowy wybiłam z głowy:-D
 
Ojejejejej :-D.....czyli jednak wychodzi na to ze do D...... te testy :-D Wiec skoro byla blada kreseczka to owu moagla byc.....no to dobrze ze 3 przytulanka byly :-p:-p:-p Teraz to przynajmniej mamnadzieje, ze moze...moze :cool2:

IWONAKA - witam serdeczanie nowa staraczke......to co, kolezanki tylko straszyly? No to nie fajnie......Ja nie bede sciemniac, ze nie porod nie boli......boli jak cholera, pomimo ze jestem wytrzymala na bol......U mnie skurcze trwaly 29 godzin......ale jak maly byl juz na zewnatrz to to bylo niewazne, wazny byl on :tak:A teraz....(mimo ze niby pamietam to wszystko......i ze wtedy po 19 godzinach poprosilam o znieczulenie bo wydawalo mi sie ze juz dluzej nie dam rady).......teraz wydaje mi sie ze owszem dam rade....a jakze....:-D:-D:-D Nie ma nic piekniejszego niz tam mala, cieplutka kruszynka ktora klada nam na brzuchu..i moment kiedy pierwszy raz spoglada w nasze oczy (mimo ze ponoc wtedy nieduzo widzi :blink::-p).
Acha....na koniec - my tez jeszcze nie jestesmy malzenstwem....coz :sorry2:
KAKA - mam nadzieje ze Walentynki bedziecie swietowac wyjatkowo...oby testowanko bylo pozytywne
 
Witam, witam, juz do Was wróciłam. Niestety z @ :( Znowu sie nie udało:( Tak więc dołączam do staraczek na miesiąc luty!:)
 
Kaka no tak mezczyzni maja tp do siebie eh.. ale chyba skoro wogole chce to juz polowa sukcesu wiec teraz bede przeprowadzac intensywne negocjacje:) Kaka a Wy jak dlugo sie juz staracie?

Aneta dziekuje za podtrzymanie na duchu i za mile slowa:)

Jakie Wy jestescie tu sympatyczne az sie chce z Wami rozmawiac:) musze podziekowac agutce ze mnie namowila bym tu zajrzala:) Dziekuje Dziewczynki;)
 
Mama Pati czyli przyszła ta wstrętna w terminie, ale wogóle o tym nie myśl zaraz minie i kolejne staranka, ja jutro robie test pewnie wyjdzie negatywny więc od lutego zaczynamy pewnie od nowa ale moja propozycja to żebyśmy troszkę mniej o tym myślały niech to maleństwo zadecyduje kiedy chce zagościć pod naszym serduszkiem.
 
Oj Anets Kochana, ja wiem, że tak byłoby lepiej...Tylko, że mi się tak "samo" myśli...Mam nadzieję, że do Ciebie @ nie przyjdzie i że Twoje objawy są jak najbardziej ciążowe.
 
reklama
Do góry