reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
adiva no pewnie ze mozesz!! mamy podobny gust:):)
w 21 dc nie zawsze pokazuje zalezy jak czuly masz test! najlepiej robic w dniu planowanej @ albo kilka dni jak nie ma @ !! wiec szansa jest:-)
ena Kaka82 zobaczycie bedzie dobrze!! trzea myslec pozytywnie i zyc chwila a nie martic sie na zapas!! jak nie teraz to bedzie fasolka miesiac pozniej:tak::tak:
wkoncu na liscie staraczek jest nas duzo a chyba z 6 zafasolkowalo!! wiec wczesniej czy pozniej i my tak bediemy mialy 2 kreseczki;-)sama sie doczekac nie umiem
 
hej dziewczynki no wymiotlo wszystkie ale moze to i dobrze bo moze sie wszytkie przytulaja
:-) i same fasolki beda :-) u mnie tez snieg pada ale ja lubie taka pogode wiec wybieramy
sie na spacer :-) zycze milego dnia
 
U nas tylko wietrzysko i wiatr zacina...a jeszcze sobie przyniosłam prace do domu na weekend i nic mi sie nie chce...Ja zawsze jestem optymistyczna w okresie na przytulanie a im później tym gorzej. Wiem, ze objawy na jedno i drtugie są podobne. Staram sobie wsyzstko zapisywać w kalendarzu i co miesiac to samo więc pewnie jak co miesiac przyjdzie @
 
Hej staraczki! Przedwczoraj robilam tescik owu, tez zakupilam w necie i jest kreseczka, bledsza od kontrolnej, ale jest, wiec przytulanka w toku, poza tym plamie juz mini mini, moze nareszcie przechodzi??Jak nie przejdzie dzisiaj, to w pon. dzwonie do ginka (niestety niemieckiego...) no i niech ginek ratuje! Pozdrawiam!

Acha, co do testow z allegro i necika, to slyszalam, ze badziewne jakies teraz sa, jakas taka seria glupia wyszla, ze pokazuja przeciwnosc...trzeba kupywac od zaufanych osob, bo niektore tansze sa, ale wlasnie nie dobre.
 
Wow...nie słyszałam o tym...dobrze wiedzieć...ale po co mi to zresztą:-p przecież za dni kilka dowiem się o fasoli:sorry2:
 
Hejka dziewczyny mam do was prosbe , moze cos mi doradzicie.Powinnam dostac @ dopiero 31 stycznia, ale od kilku dni mam juz jakies plamienia, raczej @ to nie jest bo inaczej wyglada i nigdy nie miałam przed czasem i jest tego ledwo ledwo.ale oczywiscie sie martwie, a moj gin przyjmuje tylko w srody i w piatki. byłam własnie w aptece i kupiłam 2 testy , jak myslicie moge zrobic 3 dni przed terminem @ bo naprawde martwie sie, a jak by mi wyszła fasolka to odrazu bym jutro zadzwoniła do gin spytac sie co dalej z tym plamieniem, a nie chce panikowac bez powodu. Co myslicie na ten temat??robic dzis ten tescik czy czekac czy co ba sama nie wiem ehhhhh
 
reklama
Joasiu teścik zawsze mozesz zrobić...choć najlepiej wychodzi z rana. Nigdy tak nie miałam wieć chyba nie potrafię Ci pomóc. Miwjmy nadziej, że to fasolka się zagnieżdża:tak:
 
Do góry