reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Witajcie dziewczynki :-)
Pamietacie mnie jeszcze???? Zupelnie nie jestem w temacie co u Was :zawstydzona/y:Zerknerlam tylko na liste (a co sie jej naszukalam najpierw...;-))....i widze ze zafasolkowanych przybylo......Super...oby nas bylo jak najwiecej.

A ja donosze.........ze u nas staranka mialy byc od polowy marca......no ale coz :sorry2:..............stanęło na tym ze co ma byc to bedzie, dzidzia sama wybierze najlepszy dla niej moment i jak bedzie chciala teraz to bedzie teraz :-p(oby tylko 5-raczkow z tego nie bylo ;-)). Tak wiec suwak odliczajacy usunelam......i 3 przytulanka w tym tygodniu bez zabezpieczenia.....:-D
tylko wiecie co....kupilam na allegro te testy owulacyjne......pierwszy zrobilam w srode...i tak co dzien......i zaden owulacji nie wykazal :-:)-:)-( Moze po odstawieniu tych anty nie mam jajeczkowania :dry:
A co najdziwniejsze prawie od poczatku tygodnia tak mnie muli w brzuchu jak przed okresem....cosik jakby klulo w jajniku...a te cholerne testy nie wykazaly nic....:sorry2:

ANETS - hehe przy moim Kubusiu to o 10 nie jest mozliwe zeby jeszcze spac.....ja przed 8 bylam juz na nogach :tak: A wzdecia.....rozne moga byc przyczyny, trudno wyczuc....trzymam kciuki za testowanko.
VANILIA SKY - fajnie by bylo gdyby te testy klamaly co....?
 
reklama
Witaj aneta. Życzę, aby fasolka jak najszybciej u ciebie zagościła.
Póki nie mam @, to mam jeszcze odrobinkę nadziei, ale tylko taką maciupeńką, co by za duże rozczarowanie nie było;-)
 
Antes...ja też się doczekać nie mogłam...jeden test już w piątek robiłam i nic...teraz grzecznie poczekam do środy:)
 
Cześć myszki :-)
Pogoda jest tak fatalna że od wczoraj ból głowy mam tragiczny.Na dzis wypada mi @ wiec jakbym sie nie pojawiała 2 dni to znaczy że leże i sie zwijam... :-(
Wykorzystajcie dobrze resztke weekendu Dziewczynki ;-)
U mnie śnieg pada...szkoda tylko że z predkościa 100 km/h wiec raczej cieżko wyjsc.Psa mi o mały włos nie zwiało...Ide sie położyc...Miłego Dzionka
 
witajcie!! wcoraj mnie nie bylo bo bylam na egzaminie ojj od 7 do 19:( ale na szczescie zdalam:-):-)
dzisiaj zrobilam test owu i juz jesto mocno widoczna kreseczka wiec dzisiaj staranka;-)
wanilia_sky roznie to bywa z tymi tescikami jeszcze poczekaj i oczywiscie trzymam kciuki!!
adiva moze sie nie pojawi:-)
aneta23 witaj wsrod staraczek!! i zycze fasolki

u mnie tez sniezek pada..
 
Wiesz co Kasiu wątpie...Zrobiłam test wbrew temu co sobie obiecalam...w chyba 21 dc i wyszedl negatywny...wiec nikłe szanse na fasolke..chyba powinno cos pokazac...
Bardzo chce dzidzie ale to nasza pierwsza próba wiec może dlatego podchodze do tego z takim dystansem :-)

O qrde i niechcący zrobiłam sobie podobny suwaczek do twojego....Sorki :-) Mam go zmienić ?
 
Hej Dziewczynki,
ja dzis tak na szybciutko dzisiaj tylko Wam mowie czesc, bo zmykamy na spacer z Floxem a potem wieczorkiem do teatru...pozdrawiam Was kochane i zycze pogodnej niedzieli:-)
 
Dziewczyny ja też czekam na @ mam już te głupie plamienia więc niech przychodzi ta wredota, która nie chce odejść. I znowu nadzieja na kolejny miesiąc :wściekła/y:, chociaż wiecie co z miesiąca na miesiąc jest mniejsza , a u was jak to wygląda?
 
Jakoś tak pesymistycznie sie u nas zrobiło...wszustke czekają na @. Ja też im blizej @ tym mniej nadziei:baffled:
 
reklama
Hej ena:-)

U mnie to z tą nadzieją też nie jest najlepiej;-), chociaż jak pisałam jeszcze odrobinkę jej mam, póki wredoty nie ma;-) ale pewnie za dzień dwa do mnie zawita
 
Do góry