reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

tikanis nie pogniewałam się :-) ...wiem z doswiadczenia, że moje dzieciaczki spore rosną, Wika była np. w 13tc z om a według wszystkich pomiarów wychodziło jej na usg >14tc no i urodziłam w 37-38tc 3250 i 53 cm...wiec tyle ile niektóre dziewczyny w 40tc....i dobrze bo wychodziło że gdybym jeszce ponosiła brzuch to byłby 4,5 kg gigant!!!!
raczej powinnam się cieszyc bo wielkosc fasolki była nawet o 2-3 dni wieksza niz to wynika z om :-), a pozatym sama wiesz to tylko usg...gdzie gin zachaczy tyle mu wychodzi.....a fasolke było super widać, sprzet super....no i ułozyła sie rewelacyjnie, nawet widziałam jak sie rusza...u ciebie 1,3 cm na poczatku 8tc u mnie 2,2cm....w 8t4dc....no i przeciez ty cykle mogłaś mieć dłuższe ja miałam owu w 14-15 dc....ty mogłas mieć 3 dni potem i juz sie robi tydzień róznicy...a w tym wieku ciaży to juz spora róznica....tak jak u nas...centymetrowa....ginkowie wiedza co robia kiedy karza przychodzić na pierwsze usg 7-8tc

jak twój brzuszek, kiedy idziesz teraz do ginka? ja taka chuda jestem, ze jak położę się na pleckach to mi widać żebra i mała kuleczkę....przynajmniej tyle...jak wstane to juz nie....:-( ale to tez u mnie norma...moja mama w poprzedniej ciaży nawet łaziła sie pytać znajomych lekarzy, czy u mnie wszystko ok i czy ciaża dobrze rośnie bo brzuch taki mały...liczę, że tym razem bede mogła się wczesniej pochwalic ....

tikanias ja pójde chyba na 2 tyg do pracy a potem znowu na 2 tyg na L4...z doswiadczenia wiem, ze i tak nikt nie doceni wysiłku....a potem i tak zapomną o poświeceniu heheh
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewuszki :-)
już calusie dwa dni boli mnie podbrzusze jak na @ a @ nie ma :-),
pobolewaja mnie piersi z boku i mam strasznie tkliwe sutki:happy:.@ powinnam dostać jutro albo w piatek. Nie uwazacie, ze za wczesnie na bole przed @???
 
Cześć dziewczynki :-)
a co tu dziś tak puściutko??? Gdzieście się podziały wszystkie?:-)

Hej dziewuszki :-)
już calusie dwa dni boli mnie podbrzusze jak na @ a @ nie ma :-),
pobolewaja mnie piersi z boku i mam strasznie tkliwe sutki:happy:.@ powinnam dostać jutro albo w piatek. Nie uwazacie, ze za wczesnie na bole przed @???

w zeszłym cyklu brzuch mnie bolal juz tydzień wczesniej.... i @ przylazla wiec chyba nie ma regoly kiedy ma zaczac bolec...

Wiecie jak sie wczoraj zdenerwowalam?!?!? :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ale opowiem wam od poczatku... na poczatku pazdziernika wsiadlam do metra a tu 'kanar' wiec ja mu bilecik pokazuje a on mi na to ze niewazny! jak to? - pytam grzecznie. a on mowi że nieważny bo niepodpisany. podpisany byl ale jak sie nosi w kieszeni bilet to pojakims czasie sie ten napis wyciera, wiec mu tłumacze a on juz pisze te swoje bazgrolki na mandaciku....:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: i mowi zebym podpisala (mandacik) wiec odpowiadam ze nic nie podpisze bo sie z tym nie zgadzam i KONIEC i taka gadka przez 20 min. W końcu mandacika nie wzielam i pojechalam dalej. Juz o calej akcji zapomnialam a wczoraj co? Przychodzi wezwanie do zapłaty! 155 zł!!! Kurde... 155 zł za to że mój bilet był ważny???? Dziś ide do tych baranów to wyjaśniać bo przecież chyba ich pogielo!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: tylko najgorzej ze z tymi ćwokami to sie gadać nie da... no i dlatego właśnie jestem zla... szkoda mi tej kaski...:-:)-:)-( jakbym nie miala biletu to bym poszla i zaplacila, ale kurcze co miesiac wydaje 80 zl na bilet a oni wyskoczyli z nastepnymi 155.... porażka :-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-( może któraś z was ma znajomych w ztm w warszawie? albo miala podobną sytuacje i doradzi mi co mam robić.... :-:)-:)-(
 
aga00782
u mnie z tymi bolami to najwczesniej jakies pol dnia przed @ sie pojawiaja albo w momencie gdy juz pierwsze kapki sie pojawia. Nie chcę się nakręcać i wmawiać sobie czegoś czego nie ma, ale bardzo pragnę być zafasolkowana i chyba takie wyszukiwanie potencjalnych objawow fasolki jest silniejsze ode mnie i calkiem nieświadome:sorry:
 
aga00782
u mnie z tymi bolami to najwczesniej jakies pol dnia przed @ sie pojawiaja albo w momencie gdy juz pierwsze kapki sie pojawia. Nie chcę się nakręcać i wmawiać sobie czegoś czego nie ma, ale bardzo pragnę być zafasolkowana i chyba takie wyszukiwanie potencjalnych objawow fasolki jest silniejsze ode mnie i calkiem nieświadome:sorry:

trzymam wiec kciuki żeby fasolka była :-)
 
Witam wszystkie staraczki i zafasolkowane!troszke sie opuscilam ostatnio,ale czasu brak.nowe dziewczynki pozdrawiam,a czekajacym na II zycze,zeby sie spelnilo.u mnie w sumie nic nowego.w niedziele byly konkretne przytulanki,bo byla owu(wiem,bo robilam testy)i teraz pozostalo tylko czekac i sie nie nakrecac.moj M twierdzi,ze jestem juz w ciazy,a zapytany dlaczego tak mysli,twierdzi,ze poprostu to wie.poki co zle sie dzisiaj czuje,przyplatalo mi sie zapalenie pecherza moczowego i bardzo boli mnie podbrzusze,na szczescie mam dzisiaj wolne,to sie troche wykuruje domowymi sposobami.a nam wszystkim zycze na swieta pieknych prezentow w postaci II.to na razie!pozniej jeszcze zajze!;-);-);-);-)
 
witam serdecznie po dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugiej nieobecności :szok: ale tak jakoś wyszło, troszke chciałam odpocząć od czytania, od myślenia i kombinowania, ale chyba forum jest silniejsze ode mnie więc jestem z powrotem :tak::-D:tak:

nadrobiłam w 1/4 wasze posty, ale że jestem w pracy i obowiązki wzywają, resztę pomalutku też nadrobię, ale :

Hej Babki,
Byłam tu jakieś 7-8 dni temu wpisałam się jako kolejna starająca. Dzisiaj zrobiłam test i wyszły dwie śliczne kreseczki!:tak:

wielkie gratulacje i szczęśliwych 9 miesięcy z motylkiem pod serduszkiem :tak:

Mam nowy suwaczek :-D:-D:-D
i to jaki piękny ten nowy suwaczek , czyli 2009 bedzie Twoim rokiem, powodzenia :tak:

witam również wszystkie nowe staraczki i życzę szybkiego sukcesu II kreseczek :tak::-D:tak: wszystkim sczęściarom, które w ostatnich 2 tyg ujrzały II kreseczki z całego serducha gratuluję :tak: a pozostałym staraczkom, życzę aby te II kreseczki w końcu ujrzały i aby zdążyły jeszcze jednak w 2008 roku, powodzenia ..... :tak::-D:tak:

a ja jednak rozpoczęłam kolejny cykl, ale trudno cokolwiek o nim powiedzieć, ten ostatni narobił mi nadzieji ( wydłużył się o 8 dni) więc niewiadomo jak bedzie tym razem, w każdym bądź razie najlepszy okres na serduszkowanie przede mną :tak::-D:tak: " juz za dzień, za dni parę" ........................
 
[

a ja jednak rozpoczęłam kolejny cykl, ale trudno cokolwiek o nim powiedzieć, ten ostatni narobił mi nadzieji ( wydłużył się o 8 dni) więc niewiadomo jak bedzie tym razem, w każdym bądź razie najlepszy okres na serduszkowanie przede mną :tak::-D:tak: " juz za dzień, za dni parę" ........................[/quote]

Witaj Jarzębinko, :-)

nie trafiliście ze starankami w owulkę bo cykl się wydłużył?

Ja mam cykle 40 dniowe, mąż w delegacji miesięcznej, ale musiał na sygnale przyjechać bo w pn zaczęły mnie strasznie sutki boleć i śluz był taki jak trzeba.
Okres powinnam dostać 10 grudnia, więc gdzieś 12-ego zatestuję.
Musi być dobrze !!!
 
Wiecie jak sie wczoraj zdenerwowalam?!?!? :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ale opowiem wam od poczatku... na poczatku pazdziernika wsiadlam do metra a tu 'kanar' wiec ja mu bilecik pokazuje a on mi na to ze niewazny! jak to? - pytam grzecznie. a on mowi że nieważny bo niepodpisany. podpisany byl ale jak sie nosi w kieszeni bilet to pojakims czasie sie ten napis wyciera, wiec mu tłumacze a on juz pisze te swoje bazgrolki na mandaciku....:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: i mowi zebym podpisala (mandacik) wiec odpowiadam ze nic nie podpisze bo sie z tym nie zgadzam i KONIEC i taka gadka przez 20 min. W końcu mandacika nie wzielam i pojechalam dalej. Juz o calej akcji zapomnialam a wczoraj co? Przychodzi wezwanie do zapłaty! 155 zł!!! Kurde... 155 zł za to że mój bilet był ważny???? Dziś ide do tych baranów to wyjaśniać bo przecież chyba ich pogielo!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: tylko najgorzej ze z tymi ćwokami to sie gadać nie da... no i dlatego właśnie jestem zla... szkoda mi tej kaski...:-:)-:)-( jakbym nie miala biletu to bym poszla i zaplacila, ale kurcze co miesiac wydaje 80 zl na bilet a oni wyskoczyli z nastepnymi 155.... porażka :-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-( może któraś z was ma znajomych w ztm w warszawie? albo miala podobną sytuacje i doradzi mi co mam robić.... :-:)-:)-(

ja mialam podobna sytuacje z tym,ze poprostu przegapilam date waznosci,probowalam trzepotac rzeskami,usmiechalam sie,bylam grzeczna na nic mi sie to zdalo,kumpel namowil mnie zebym im nie placila bo on kiedys nie zaplacil i rozeszlo sie po kociach tak wiec zapomnialam o calej sprawie i nie zaplacilam a dostalm 100zl za jakis kilka miesiecy dostalam kare w postaci 190zl,myslalam ze zemdleje jak zobaczylam kwote!!!!zaplacilam oczywiscie,takze radze ci zaplac glupkom ta kase bo z nimi ciezko sie dogadac a na co Ci pozniej problemy..pozdrawiam Cie!!!GRATULUJE KOLEJNEJ MAMUSI!!!!!!!
 
reklama
Hej dziewczyny!
Mam 2 pytanka, chyba Loretka jest biegła w temacie-wiec będę wdzięczna za odpowiedź -oczywiście od wszystkich, którzy mają jakies informacje na ten temat:
-co oznacza określenie prolaktyna "po obciązeniu"? (może to głupie ale nie ma pojęcia:zawstydzona/y::-)
-czy faza poowulacyjna 12-sto dniowa przy 29-cio dniowych cyklach to wystarczająco długo czy tez jest za krótka?


Aga-ja bym na twoim miejscu zaplaciła ten mandat, tak jak Ci radzi tez Romka...nie ma sensu walczyc z głupolami i szkoda nerwow...bo pewnie i tak bedziesz musiala zaplacić, prędzej czy później:no::wściekła/y:

Jarzębinko-no to rzeczywiście cykl spłatal ci figla...mam nadzieje, ze ten będzie już bardziej posłuszny-może dla pewności-z uwagi na ten wydłużony cykl - zrób testy owulacyjne - żeby na swięta trafić w 10tkę? owocnych staranek!:tak:;-)

Olica-no kochana-po takiej akcji jak sciągnięcie męża z delegacji specjalnie na staranka - to musi się udać i na grudniowym teście nie może być nic innego jak II !!!!!:-):-D:tak: Powodzenia!

Marcia 26-z bolami przed @ bywa bardzo różnie, u każdej osoby tak jak i sumie nieraz w każdym cyklu może być inaczej...ja się zawsze zwijam z bólu minimum pierwsze 2 dni:no: ale skoro u Ciebie takie bóle przed @ się nie zdarzały wczesniej to może to dobry znak:-) Zycze Ci kochanie zeby @nie przyszła i zamiast niej abys zobaczyła II na teście ciążowym, jeszcze w ten weekendzik;-):tak::-)

Mari27 kochanie nie wiem niesety jak jest z tą temperatura, ja od niedawna dopiero mierzę i u mnie raz spadła dzien przed @ a teraz dopiero dzisiaj (w 3 dniu cyklu)...regula chyba jest taka ze ma spasc..ale kiedy dokladnie-??? więc nie pomogę ci chyba za bardzo -sorki:sorry: a jaką masz temperature i kiedy spodziewasz się @?
Skoro masz dreszcze itd to może się przeziębiłas...a wtedy temperatura może być zakłócona...

Emma2 -biedacwto...kuruj się i wygrzewaj w domku...mam nadzieje, ze jutro pęcherzyk już będzie zdrowy:tak:

Tikanis -jazda na zwolnienie i nie chcę słyszeć o kontrahentach, zamówieniach i innych takich!!!! Bo znowu się zła wielka kropa ze mnie robi:crazy:
TWOJA FASOLKA TO PRIORYTET TERAZ:wściekła/y: a cała reszta wielkie G... warta i nie wolno Ci się tak poświecać.
Na litosc boską - dym z papierosów, zimno, stres i brak zrozumienia w pracy - niczym dobrym mi to nie pachnie ani dla Ciebie ani dla dzidziusa, a juz napewno nie zasługuje to na Twoje poświęcenie. Normalnie....-chyba się tam wybiorę...gdzie to było? Dolny Śląsk?....
 
Ostatnia edycja:
Do góry