reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Zmykam na aerobik ( w ramach odwyku od BB i oczywiście poprawy kondycji przed ciążą, no bo które maleństwo chce mieć matkę łamagę.......
Tak sobie myslę, ze jak juz ponapnam te mięśnie to w ciazy bedę juz je tylko rozluźniać,....................:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Będe za 2 godzini.
 
Kinguś, nie dziękuję za kciuki, bo nie chcę zapeszyć! Mam nadzieję, że uda Ci sie namówić M na masażyk...super sprawa... Powodzenia w pracy
Udało się namówić, superrrr. Muszę zrobić sobie prześwietlenie kręgosłupa i zapisać do ortopedy niestety mam skrzywiony kręgosłup w 2 miejscach i teraz to odczuwam :sad:

No nic dalej czekam do dnia testowania. ;-)
Jeszcze troszkę i będzie wiadomo;-)

Zla to taka, ze na USG obok mojego dzieciatka jest jakas plamka:-(
Ja bym poszła jeszcze do innego lekarza po drugą diagnozę. Nie martw się na pewno wszytsko będzie dobrze.

A teraz czary - a kysz wredna małpo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A kysz:tak::tak::tak::tak::tak:

Myslalam,ze to forum jest po to zeby pogadac i tak dalej.Szkoda,ze na mojego posta nikt nie odpowiedzial ani nie odpisal na pytanie.....
Tak jak pisały dziewczyny czasem trzeba ponawiać pytanie:tak::tak:
Czasem zdarza się, że nie odpisujemy bo nie znamy odpowiedzi a nie chcemy wprowadzać w błąd.
Mam nadzieje, że następnym razem będzie lepiej.:tak::tak:
a ja mam dzisiej ubaw z mojego glosu - moja choroba dalej ewouluje i dzisiej padlo mi juz na struny glosowe .... gadam jak po tygodniowym chlaniu :-D:rofl2:
Przyznaj się, że trochę zaszalałaś :-D:-D:-D

Kingus- dziekuje za buziaczki :-D:-D:-D mam nadzieje ze w weekendy nie pracujesz i bedziemy mogly sobie popisac przy niedzieli :happy: bo niestety sobote mam zajeta ( dopiero wieczorek bede miec wolny ) bo czekaja mnie miegaaaa swiateczne zakupy :-)
Mam nadzieje, że w końcu uda nam się pogadać. Teraz już krócej siedzę przed kompem bo boli mnie strasznie kręgosłup:-(
Buziaczki, przytulam;-);-)

Kinguś a ja czekam na dobre wieści od Ciebie, tzn, że juz męża w obroty bierzesz
Już mu zakomunikowałam, że nie długo bierzemy się ostro do pracy:tak::tak:tylko mam nadzieje, że starczy mi sił;-)

Mam pytanie - odnośnie badania hormonków-wiem już jakie należy sprawdzić i kiedy tzn. w którym etapie cyklu, bo pisały o tym Lilu, Tikanis, Kinguś... ale nie jestem pewna czy nalezy je robic 3 razy w ciągu jednego cyklu, czy np. jeśli chce sie sprawdzic LH i FSH i estradiol to trzeba pobrac krew w 2-4 d.cyklu ORAZ w 14 d.c. czy w 2-4dc LUB w 14dc???
Czy wystarczy zrobic je np tylko w 14dc?

Kingus -i jak masażyk? udało Ci się namówic M??? mam nadzieję, ze po męczacym dniu w pracy miałas przyjemny wieczorek tylko we dwoje:tak:
Ja robiłam tylko raz prolaktynę i estradiol w 3dc ale chyba najlepiej się gina spytać albo na tej stronie(nie trzeba się rejestrować)
Smyk

u mnie po staremu, czyli slecze przed kompem I probuje cos pisac prace. Niestety jest bardzo pod gore, bo juz mysle o owulce :p Robilam dzis tes ale negatywny, jasniutka druga kreseczka. Mysle, ze jutro sie juz pojawi a wtedy, jak to moj kochany wariatuncio I niektore z Was mawia : “nogi do gory”. W sumie, jeszcze tego nie wyprobowalam :p Kto wie, moze dzielne chlopaki mi w takiej pozycji jajowod odblokuja.
No to do roboty;-);-);-)

wszystko w porządku :-) poprostu musiałam złapać mały oddech i odpocząć od forum bo zaczełam fiksować :-p (chyba każda z nas zna ten stan), teraz jakoś już mi lepiej i jestem nieco wyluzowana :sorry2: zresztą całą moją energię ostatnio pochłaniają formalności związane z zakupem nowego mieszkania (chyba wam o tym pisałam :tak:) i dzięki temu mniej myślę o zafasolkowaniu ale w głębi ducha mam oczywiście nadzięję , że takie odwrócenie uwagi poskutkuje ciążą :-p
Teraz wracasz ze zdwojoną siłą :-D:-D:-D:-D

Martwi mnie tylko, ze jezeli owu jest z "zepsutego" jajnika a tu sie jajeczek namnoży to przybędzie torbieli więcej niz jest...... :nerd:
Ale to bedzie tylko 1 cykl z CLO bez monitoringu.
Może nie będzie tak źle i jajnik Ci zrobi psikusa;-)
A dostałaś duphaston?

Witam wszystkich serdecznie,

jestem tutaj nowa. Powiem szczerze, ze nie myslalam, ze bede kiedys szukac w necie kontaktu z osobami, ktore nie moga zajsc w ciaze:-) Mialam wyobrazenie, ze w ciaze po prostu sie zachodzi ot tak:-)) Teraz po 5 miesiacach staran widze ze nie jest tak latwo.
Mam 29 lat i zaczynam sie zastanawiac co jest ze mna nie tak ...
Witam:-)
Chyba każda z nas tak na początku myślała;-) najważniejsze to się nie poddawać i wierzyć, że się uda.
 
Witam Was, dziekuje za tak mile przywitanie:-)
jak juz pisalam mam 29 lat. Moj maz jest starszy ode mnie o 10 lat.
jesli chodzi o badanie nasienia, to pani ginekolog odlozyla je w czasie ze wzgledu na fakt, ze moj maz ma 2 uroczych dzieci z pierwszego malzenstwa.
mam cykle raczej regularne - co 28 dni, do 30 max.
Witaj Gorzkacava... to co napisałaś o badaniu nasienia potwierdza to co mówiła moja ginka, powiem Ci, że zastanawiałam się czy to prawda, ale skoro i Twoja tak powiedziała to chyba cos w tym jest, widac męskie żołnierzyki nie tak łatwo ulegaja pogorszeniu:tak:. U mnie własnie leci 6 cykl, 3mam kciuki żeby u Cibie szybko pojawiła się fasolka w brzuszku... a mierzysz tempkę, robisz testy owulacyjne, czy tylko obserwujesz śluzik? Pozdrawiam i powodzenia...
 
Zgadzam sie z toba Agusiu : chwalic, chwalić i jeszcze raz chwalić nic tak nie działa na facetów jak pochwały.
Mój M też jest bałaaganiażem na całego :baffled: pracuję nad zmianą jego nawyków ale różne są efekty:-D



veritaserum bierz kochana zwolnenie, bo w końcu fasolka jest najważniejsza i zadne pieniązki tego nie zmienią.
Napewno bedziesz dużo spokojniejsza a co za tym idzie pozytywniej nastawiona .
Pamietaj, ze jesteśmy z Tobą.;-)



Nerwy to zły doradca, wiem Twoja sytuacja napewno jest stresująca, bo nie masz konkretnej diagnozy ale, jak juz bedzie wiadomo co jest, to bedzie mozna podjąć jakies kroki konkterne, wiem ze czekania czasem nawet dobija no ale co my możemy poradzić.......Każda z nas zna to uczucie :dry:
Kochana pomyśl, ze wszystko ułozy się dobrze, bedzie ci łatwiej.
Słyszałam, ze dobre myśli przyciągaja dobre zdarzenia, więc główka do góry:sorry2::tak::sorry2:




Ja tez czekam na owu, narazie nuda jak u ciebie ale popolutku juz sie cieszę na przytulanki okołofasolkowe
To gdzie planujecie te szałowe, gorące wakacje zimowe?
Kiedy spodziewasz sie owu?
Napewno Egipt,bo tam jest ciepelko.owu przypada na niedziele,poniedzialek,albo wtorek.mam nadzieje,ze nie we wtorek,bo musze jechac w delegacje.bede robic testy ,to bede wiedziala na 99%.:happy2::happy2::happy2:
 
Witaj Gorzkacava... to co napisałaś o badaniu nasienia potwierdza to co mówiła moja ginka, powiem Ci, że zastanawiałam się czy to prawda, ale skoro i Twoja tak powiedziała to chyba cos w tym jest, widac męskie żołnierzyki nie tak łatwo ulegaja pogorszeniu:tak:. U mnie własnie leci 6 cykl, 3mam kciuki żeby u Cibie szybko pojawiła się fasolka w brzuszku... a mierzysz tempkę, robisz testy owulacyjne, czy tylko obserwujesz śluzik? Pozdrawiam i powodzenia...

witam serdecznie,

oj byloby cudownie dowiedziec sie, ze mam taka mala fasolke:-)
Mysle o tym, aby kupic testy owulacyjne, co zasugerowala mi tez ginekolog.
na chwile obecna jest tak, ze seksujemy:-) sie w przedziale w ktorym powinny wystepowac dni plodne. jak widac zero efeketow, wiec trzeba bedzie sie chyba wspomoc tymi testami. jesli chodzi o sluz, to powiem wam, ze mam go non stop i obserwujac go moglabym przypuszczac, ze jestem plodna non stop;-)

Pozdrawiam cieplo,

p.s. wiecie co, czuje sie juz na tym forum pprawie jak u siebie:-D dzieki Wam!!
 
:-D

Dzieki kochanie za pocieszenie :-)
Plamka jest nieco wieksza od mojego groszka :-) i mi takze wydaje sie, ze na poprzednich USG raczej trudnobylo by przegapic rozdwojenie macicy :baffled:
Wierze, ze to krwiak (bo wydaje mi sie to mniejszym zlem).

Dzis powiem w pracy, ze jestem w ciazy. Zobaczymy co szef powie :-D

Czuje sie jakbym sie maiala zaraz rozplakac....Jeszcze nie powiedzialam rodzicom o dziecku (bo nie chce ich martwic) a szefowi musze :angry:

Przynajmniej mam Was i mam komu sie wygadac i pozalic i z kim sie posmiac:-)

Masz sie całkowicie nie martwic, jak dobry lekarz i to odrazu zauważył to jest ok:-) Plamka zniknie tak szybko jak się pojawiła a ty dbaj o siebie!
No i w pracy też uważaj, akta są ciężkie wiem coś o tym:-p
A jak szef zareagował?
Może spróbuj powiedzieć mamie. Może miała byś dobre wsparcie.....
 
Kochana Gorzkacava! cykle regularne,sluzik ok,mąz tez:) wiec moze poprostu spróbuj testów owulacyjnych-nie sa drogie ok 15-20 zł za 5 w opakowaniu,łatwe w uzyciu i jak pokażą owulacje to przytulanko ok 24-36 godzin od zastosowania obowiązkowe ( w opisie jest wszystko dokładnie wyjasnione) i głowa do góry i wiecej luzu:)
pozdrawiam
ja jutro Beta-hcg jejku trzymajcie kciuki bo normalnie juz dzis serducho mi wali jak sobie pomysle ze ide zrobic to badanie i nadzieje ze a nóz to TO!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zgadzam sie z toba Agusiu : chwalic, chwalić i jeszcze raz chwalić nic tak nie działa na facetów jak pochwały.
Mój M też jest bałaaganiażem na całego :baffled: pracuję nad zmianą jego nawyków ale różne są efekty:-D

Co do facetów - mój M rozgrzebał remont w domu i nie mogę się doczekać końca, kuchnia nieskończona, pokój tak samo, łazienka to katastrofa....... Umiem kłaść tapetę i wiele innych rzeczy ale nie po to mam męża by teraz to robić sama -jak zrobi to go pochwalę, a sądzę że i sam będzie zadowolony:-) A zostały mu dwa tygodnie bo mój brat przyjeżdża przedstawić narzeczoną:dry:
 
Do góry