reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Justyska ja polecam bete, pojdziesz i bedziesz wszytsko wiedziec :-) pozdrawiam i przesyłam fluidki:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
reklama
Witam dziewczyny!
Mnie od dwóch dni strasznie boli głowa, więc przepraszam, że nic Wam nie odpiszę!
Weszłam tylko tak na chwilkę żeby prosić o kciukasy! W czwartek mam zamiar testować, jeśli oczywiście wcześniej nie będę mieć nieproszonego gościa i bardzo przydadzą się Wasze zaciśnięte kciuki!
Pozdrawiam Was wszystkie!
 
hej dziewczyny
prosze pomozcie, choc moze moje pytanie nie do konca tyczy tematu, bo generalnie oficjalnie nie staramy sie o dziecko. nieoficjalnie natomiast oboje "zyczymy sobie" wpadki.
kochalam sie ze swoim chlopakiem w srodku mojego cyklu, tzn 10-16 dzien, nie uzywalismy prezerwatywy, ale za kazdym razem moj chlopak staral sie konczyc poza mna. czasami jednak plamy byly bardzo male wiec przypuszczam ze czesc nasienia mogla zostac we mnie.

mam pytanie, pomimo ze to byly moje dni plodne wcale nie musialo dojsc do zaplodnienia, prawda?
jakie jest prawdopodobienstwo ze doszlo do zaplodnienia?
i kiedy moge spodziewac sie pierwszych, takich naprawde pierwszych objawow ewentualnej ciazy? i jakie to są??
dodam ze teraz jestem w 19 dniu cyklu, moje miesiaczki sa w miare regularne, tzn wahania ok 2 dni, moj cykl jest zazwyczaj 29 dniowy.

pozdrawiam
czekam na szybka odpowiedz!!!!!

pliis mozecie sie wypowiedziec na ten temat?> pliiiissss
 
pliis mozecie sie wypowiedziec na ten temat?> pliiiissss

Ja gdzies czytałam, ze pary strarajace sie o dziecko, które współżyją w dni płodne i oczywiście oboje są zdrowi, maja 40% szans na zajście w ciażę.
Chociaz tak sobie myślę , ze 40 % to strasznie mało:nerd: czy tak jest - nie wiem.

Kochana zrób teścik w dzień spodziewanej @ a za kilka dni następny dla potwierdzenia;-)
 
Pysiu hm z tym piwkiem to dluga droga, kiedys udalo nam sie zajsc za pierwzym razem wiec tz ze oboje bylismy ok, teraz lekarz stwierdzil ze u mnie owulka byla ale jednak do zaplodnienia nie doszlo czyli ten moj M zaczal juz cos myslec do tego czytalam mu kilka razy z roznych zrodel co powinno sie robic planujac dziecko i jakby nie bylo wszedzie pisze o piwku, slyszalam tez odpowiedzi ze pijaki maja dzieci itp. ja mu mowie ze tez sie staram jem leki, nie pije a tez kiedys lubilam wypic sobie piwko z soczkiem , staram sie lepiej odzywiac i chyba do niego troche to doszlo ze to nie takie proste , choc obie wiemy ze nie wszyscy sie staraja i maja :-:)-( ale ja jakos wole dmuchac na zimne i troche sie postarac.

a co do tych statystyk hm to ja wpadlam majac 18 lat bardzo uwazajac , do tego mam tylozgiecie macicy co niby utrudnia zajscie a drugim razem byly jedne przytulanki w dzien owu i tez wyszlo wiec moje obliczenia : im bardziej sie chce tym gorzej im mniej tym lepiej sie zachodzi, za to moja szwagierka w sylwester po ostrym wypiciu wpadla bo im pekla prezerwatywa i tez zaszla wiec moja teoria sie potwiedza
 
Tak naprawde,to to,ze jestes w ciazy to tak jakbys wygrala 6-tke w totka.a kiedy masz dostac@?

okres powinnam dostac za 10 dni.

dzieki za wasze odpowiedzi dziewczynki.


mam jeszcze pytanie, takie z ciekawosci.
kumpela czekala na okres, (wczesniej uprawiala sex przerywany przez caly praktycznie cykl) dostala okres 8 dni wczesniej (a ma raczej bardzo regularne cykle) tyle ze byl baardzo skapy, trwal chyba 3 dni i byl baaaardzo pomieszany ze sluzem. bylo to ok 2.5 tyg temu. mowila ze strasznie bolala ja wtedy glowa. teraz skarzy sie na dziwne samopoczucie, mowi ze jest jej nieswojo, ma bol w podbrzuszu, bola ja piersi tak z boku i wkolo brodawek wyskoczyly/powiekszyly sie jej "grudeczki", mowi tez ze ma straszne skurcze lydek..

czy to krwawienie musialo byc okresem? slyszalam ze podczas zagniezdzenia jajeczka moze dojsc do krwawienia, ale nie wiem jak ono wyglada??

o czym moga swiadczyc takie objawy? czy jest prawdopodobienstwo ze to ciaza?

pozdrawiam was :)
 
okres powinnam dostac za 10 dni.

dzieki za wasze odpowiedzi dziewczynki.


mam jeszcze pytanie, takie z ciekawosci.
kumpela czekala na okres, (wczesniej uprawiala sex przerywany przez caly praktycznie cykl) dostala okres 8 dni wczesniej (a ma raczej bardzo regularne cykle) tyle ze byl baardzo skapy, trwal chyba 3 dni i byl baaaardzo pomieszany ze sluzem. bylo to ok 2.5 tyg temu. mowila ze strasznie bolala ja wtedy glowa. teraz skarzy sie na dziwne samopoczucie, mowi ze jest jej nieswojo, ma bol w podbrzuszu, bola ja piersi tak z boku i wkolo brodawek wyskoczyly/powiekszyly sie jej "grudeczki", mowi tez ze ma straszne skurcze lydek..

czy to krwawienie musialo byc okresem? slyszalam ze podczas zagniezdzenia jajeczka moze dojsc do krwawienia, ale nie wiem jak ono wyglada??

o czym moga swiadczyc takie objawy? czy jest prawdopodobienstwo ze to ciaza?

pozdrawiam was :)
tak jak piszesz to sie zdaza moglo to byc zagniezdzenie a ja piszac powyzej o tej swojej wpadce to wlasnie uzywalam antykoncepcji w postaci stosunku przerywanego:baffled: objawy moga wskazywac na ciaze ale rownie dobrze moga byc tylko urojone, zarowno my staraczki jak i te nie planujace a obawiajace sie mamy problemy z tymi urojeniami, niech kolezanka poczeka do terminu@ i zatestuje albo od razu niech skoczy na betke
 
dzieki

a tak a propos @ ze sluzem - czy to w ogole jest normalne jak @ jest skapy pomieszany ze sluzem? jak sie zapytalam jaki to sluz to mowila ze raczej gesty przezroczysty.
 
reklama
dobrej nocki dziewczynki. Właśnie M dzwonił że jedzie do domu trzeba przyszykować mu obiadokolację. Wpadam do łóżeczka i czekam na niego. Może troszkę czułości ulży memu bólowi brzuszka i sodko zasnę:happy:
LULILULILAJJJJ ale chce mi się spać, chyba go nie doczekam:cool:
 
Do góry