reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

witajcie już pewnie mnie nie pamiętacie byłam tu miesiąc temu:) mam znowu problemik mam 28 dniowe cykle dziś już 40 dzień i @ nie ma:) byłam dziś u gin. powiedziała ze ma mieszane uczucia czy to ciąża, bo testy wyszły negatywne nakazała zrobić badania
hormonalne przyp. od roku staram sie o dzidzie:) i przyjsc w czwartek ale z rana jeszcze test i z badaniami na kontrole. mam nadzieje ze test wykarze 2 kreseczki w czwartek, moze blad w tym ze robilam testy poznymi popoludniami a nie rano, co sadzicie o moim przypadku?? nie odzywalam sie bo net mi zabrali brzydale hehe
Nie chce Cie smucic ale moim zdaniem 40 dnia test juz powinien wyjsc o kazdej porze dnia, no chyba ze byl jakis felerny czego oczywiscie zycze;-) pozdrowienia
 
reklama
To są witaminy specjalnie dla mężczyzn z dobranym składem szczególnie z myśla o chłopakach męskich!
Mój M brał jak jeszcze nie myśleliśmy o dzidzi to myślałam że będe uciekac z łużeczka od niego taki miał wigor męski:-D
no jak o chlopakow chodzi to ok, ale kurcze czy ja sobie potem z M poradze :szok: o ja biedna , tz ja to tam zniose ;-) ale czy moja szyjka da rade , bidulka nie nadaje sie juz na takie czeste charce
 
Oj a u mnie kiepsko:dry:

Owulka byla około czwartku i wtedy temperaturka była bardzo niska w piatek zaczeła wzrastac i wtedy do dziś utrzymywała się na poziomie 36,7. Dzisiaj kolejny wzrost temperaturki i 36,9.
Co do choinki się dzieje!:confused:
Były dwa dni bez śluzu a teraz na nowo się pojawił:dry: Dzisiaj w pracy biegnę do ubikacji do w majteczkach jakby mokro a tu ponownie pan śluz zawitał.
Druga owulacja:confused: To by było szaleństwo.
Mam nadzieje tylko, że @ nie przyjdzie za 11 dni ani później i będę miała cudowny prezent dla M na mikołaja:-)
A mój M znowu zaczyna, uważa, ze teraz nie możemy sie kochać bo boi sie że nic z tego nie wyjdzie:crazy:
On oszalał. Może to jemu za bardzo zależy i tak się stresuje, ze pomimo ssssuuuuuppppeeeerrrrrr przytulanka nic nie wyjdzie, bo żołnierzyki boją się moich ciemności:-):-):-):-):-)
 
ja to jestem najlepsza klientka dla producentów testów hehehehehehe robiłam 1 w 30 dniu 2w 38 dniu i kolejny w 40 dni czyli wczoraj heh. tylko dlaczego pani dr ma watplwosci a nie powie mi ze nie jest pani w ciazy tylko kaze z badaniami przyjsc we czwartek.:crazy:
 
Oj a u mnie kiepsko:dry:

Owulka byla około czwartku i wtedy temperaturka była bardzo niska w piatek zaczeła wzrastac i wtedy do dziś utrzymywała się na poziomie 36,7. Dzisiaj kolejny wzrost temperaturki i 36,9.
Co do choinki się dzieje!:confused:
Były dwa dni bez śluzu a teraz na nowo się pojawił:dry: Dzisiaj w pracy biegnę do ubikacji do w majteczkach jakby mokro a tu ponownie pan śluz zawitał.
Druga owulacja:confused: To by było szaleństwo.
Mam nadzieje tylko, że @ nie przyjdzie za 11 dni ani później i będę miała cudowny prezent dla M na mikołaja:-)
A mój M znowu zaczyna, uważa, ze teraz nie możemy sie kochać bo boi sie że nic z tego nie wyjdzie:crazy:
On oszalał. Może to jemu za bardzo zależy i tak się stresuje, ze pomimo ssssuuuuuppppeeeerrrrrr przytulanka nic nie wyjdzie, bo żołnierzyki boją się moich ciemności:-):-):-):-):-)
jezeli ten wzrost jeszcze sie utrzyma przez 3 dni hm moze byc to owulka ja tak kiedys mialam w cyklu 3 razy wyskakiwala owulka ale tak naprawde dopiero w ten 3 skok byla naprawde,
 
reklama
MGK ale bedziesz miala prezencik na mikolaja , hm pewnie jakas fotke dostaniesz, super
mi jakos humorek wraca i troche silki nawet posprzatalam dzisiaj gdzie ostatnio ciagle tylko lezalam i mialam niechec do wszystkiego, coraz lepiej ze mna

Niunia hm kurcze tyle ze moj M to silki ma, u mnie gorzej ze mna no i tak tez myslalam o jego zołnierzykach co by wzmocnil, choc i tak sie poprawil bo kiedys bylo co wieczor piwko a teraz sam widzi ze chyba nie bardzo mozna bo mu ciagle gdzies cos czytalam i przestal zobaczymy

Adolfinko też mam ten problem z męzem lubi sobie po pracy wypić piwko, a do tego pali i nerwus jest, takze jak wiesz jak go wywabić z tego stanu to prosze o receptę:zawstydzona/y::sorry2:. moze tez zastosuję mu jakieś witaminki:confused:
 
Do góry