reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
monik75 tantum rosa jest niełe, ja proponuje jeszcze ziółka, a aptece Ci doradzą jakie. Podczas @ nie powinno tak dokuczać. Ale potem idż do ginka i zgłoś że był problem. A tantum rosa zrób sobie w butli i po siusianiu podmywaj się odrobiną. Bardzo pomaga :-).
 
No to nic straconego...trzymamy kciukory :-)

A mnie pogieło..nie dość że dochodzi 24 to zjadłam bułke z mieskiem i duuuuuuuzą iloscia musztardy i zagryzłam kostka czekolady....No porabana... :-D
 
Ostanio się cykl trochę skrócił wiec nie wytrzymałam i sprawdziłam...choć przeczucia mówiły mi nic z tego....czasami czuję delikatne pobolewanie w podbrzuszu tak jak na @, piersi też jak na @...śluzu malutko i szybko wsiąka choć jak się trafi że przyuważe świeży to jest lejacy.
 
reklama
Do góry