reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Dziewczyny czy te testy owulacyjne i ciążowe na allegro rzeczywiście sa wiarygodne? test ciązowy za 1,5 zł? Jakoś mi sie nie chce wierzyć....
 
reklama
Hej dziewczyny , do tej pory nie pisałam za duzo, ale czytam sobie wszystko co piszecie i tak jak większośz z Was czekam na zrobienie teściku z wielką nadzieją ze ta paskuda @ sie nie pojawi.Mam dwojke duzych dzieci juz 13 i 15 lat , wiec tym samym spora przerwe i nie ze wszystkim jestem na czasie.Prosze poradzcie mi jaki test kupic, albo nawet 2 rózne i czy zrobic go w dzien @ czy odczekac w razie co jeszcze kilka dni, tylko nie wiem czy dam rade....bo najchetniej to juz bym chciała wiedziec a do spodziewanej @ jeszcze 6 dni... to wieczność. Pozdrawiam serdecznie i czekam na porade w sprawie tesciku.Trzymam kciuki za wasze 2 kreseczki, czy to w tym miesiącu czy w kolejnych,trzeba wierzyć i z radością czekac na fasolkę)))
 
Dzieki Dziewczynki :-) Przy Was Widac Ze Kazde Slowo Jest Zauwazane Ze Nie Pomijacie Nikogo :-) Kocjane Jestescie I Dlatego Jestem Z Wami Ale Juz Po Przeczytaniu Tylu Stron Nie Mam Sil Pisac :-) Ja Lece I Zycze Wszytkim Jeszcze Nie Zafasolkowanym Owocnych Staranek :-)
 
Hej dziewczyny , do tej pory nie pisałam za duzo, ale czytam sobie wszystko co piszecie i tak jak większośz z Was czekam na zrobienie teściku z wielką nadzieją ze ta paskuda @ sie nie pojawi.Mam dwojke duzych dzieci juz 13 i 15 lat , wiec tym samym spora przerwe i nie ze wszystkim jestem na czasie.Prosze poradzcie mi jaki test kupic, albo nawet 2 rózne i czy zrobic go w dzien @ czy odczekac w razie co jeszcze kilka dni, tylko nie wiem czy dam rade....bo najchetniej to juz bym chciała wiedziec a do spodziewanej @ jeszcze 6 dni... to wieczność. Pozdrawiam serdecznie i czekam na porade w sprawie tesciku.Trzymam kciuki za wasze 2 kreseczki, czy to w tym miesiącu czy w kolejnych,trzeba wierzyć i z radością czekac na fasolkę)))

Joasiu, u mnie sprawdził się Quick Vue, o taki (tylko zdjecie jakieś niewyrażne znalazłam w necie)

8c8099366f60f3f8c72163389d08e8c0500x500.jpg

Ciążę wykrył jeszcze przed terminem miesiączki i wieczorem (chociaz kreseczka bardzo blada była), tylko, że ja byłam w ciąży z dzieczynką a ta ponoć wcześniej wykrywalna ;-)
 
Dzieki nenius,a powiedz mi jescze ile dni przed @ robiłaś? Moze i ja do apteki polece... ale jak nie wyjdzie... ehhh sama nie wiem, tak bardzo bym chciała juz moją fasolke.
 
Joasia1974 u mnie jest do @ 5 dni ale juz też mnie korci żeby zrobic teścik ale myslę że to zawcześnie trzeba uzbroić się w cierpliwość
 
reklama
Ja tez mam teciki z netu, i owu i ciazowe, myslicie, ze one wlasnie nie teges?? Ja nie mam pojecia, Synus pokazal mi sie na tesciku z apteki, a teraz experymentuje z testami z necika....

Witam wszystkie nowe staraczki, zycze szybkiego zafasolkowania!
 
Do góry