reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Mój misio jak dziś pojechał do apteki to z 15 minut dopytywał czy na pewno apap moze być dla kobiet w ciąży, on też już tak czuje że jestem. Rozczarować siebie to nic, najgorzej to rozczarować jego:-(
On jest taki kochany i zasłużyl już na wiadomość o fasolce!
Właśnie mam tak samo:-( Mój to już najchętniej rozpowiadał by wszystkim że zostanie ojcem. On jest pewien że teraz się udało. Boję się tego rozczarowania.:zawstydzona/y:
Kochane zdrówko Wasze w gardło.. moje :-D
ŻYCZĘ WSZYSTKIM SZYBCIUTKIEGO EKSPRESOWEGO ZAFASOLKOWANIA!!!!! :-)
Ja i moja buteleczka winka pozdrawiamy Was serdecznie i życzymy dobrej nocki! :-D
Hihi dziękujemy:-D
 
reklama
Alex i malpeczka, u mnie tez jest tak samo moj J juz tak bardzo chce zebysmy zafasolkowali. Mam nadzieje ze juz niedlugo sie dowie ze bedzie tata:-) tym bardziej ze 17 listopada ma urodzinki, ale by bylo fajnie jakby akurat teraz jest udalo.A pozniej swieta, jesli nie teraz to pomyslelismy juz o prezencie na gwiadke :rofl2:
Agnessita dzieki za wypicie winka za nas. Ja pije dzis za Twoj sukces w starankach... jakos mi smaka na winko zrobilas wiec polecialam do sklepu i kupilam takie samo jak i Ty ;-)
pozdrawiam Was wszystkie serdecznie
 
Wczoraj zajrzałam tu z rana to nikogo nie było.
Dzisiaj o tej porze chyba nie jest za wcześnie?:confused:
Musze obudzić M niech wstaje. Trzeba jechać na zakupy do supermarkecie. Wczoraj nie było wieczorem prądu i w najbliższym sklepie też były ciemności. Jak to zobaczyliśmy odechciało misę wszystkiego.
Dalej mam jakieś plamienie, ciągnący śluzik, czas do dzieła:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Hej Babki,
Byłam tu jakieś 7-8 dni temu wpisałam się jako kolejna starająca. Dzisiaj zrobiłam test i wyszły dwie śliczne kreseczki!:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak: To była nasza trzecia próba w czasie 8 miesięcy. Mamy z m. nadzieje, że lekarz potwierdzi ta cudowna nowine.
Babochy trzymam za was kciuki ... chyba wiem co nam pomogło po przytulankach leżałam spokojnie i usnęłam spałam chyba ze 2 godziny )obudziłam się z gigantycznymi pąsami na twarzy) chyba dlatego się udało :)
Pozdrawiam wszystkich,
Magda z malutkim motyleczkiem :)
 
Hej Babki,
Byłam tu jakieś 7-8 dni temu wpisałam się jako kolejna starająca. Dzisiaj zrobiłam test i wyszły dwie śliczne kreseczki!:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak: To była nasza trzecia próba w czasie 8 miesięcy. Mamy z m. nadzieje, że lekarz potwierdzi ta cudowna nowine.
Babochy trzymam za was kciuki ... chyba wiem co nam pomogło po przytulankach leżałam spokojnie i usnęłam spałam chyba ze 2 godziny )obudziłam się z gigantycznymi pąsami na twarzy) chyba dlatego się udało :)
Pozdrawiam wszystkich,
Magda z malutkim motyleczkiem :)

To szybko puszczaj fludkiiii!!!!!!!!
Raz zawitała u nas u już ucieka to chociaż daj tego swojego szczęścia troszeczkę:-):rofl2::happy2::happy:;-):-D
 
Hej Babki,
Byłam tu jakieś 7-8 dni temu wpisałam się jako kolejna starająca. Dzisiaj zrobiłam test i wyszły dwie śliczne kreseczki!:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak: To była nasza trzecia próba w czasie 8 miesięcy. Mamy z m. nadzieje, że lekarz potwierdzi ta cudowna nowine.
Babochy trzymam za was kciuki ... chyba wiem co nam pomogło po przytulankach leżałam spokojnie i usnęłam spałam chyba ze 2 godziny )obudziłam się z gigantycznymi pąsami na twarzy) chyba dlatego się udało :)
Pozdrawiam wszystkich,
Magda z malutkim motyleczkiem :)

Gratuluję i zyczę pięknych i spokojnych 9 miesięcy:-):-):-) A i prosimy o fluidki:tak::tak:


Adolfinko co u ciebie jak mija weekend?
 
Hej Babki,
Byłam tu jakieś 7-8 dni temu wpisałam się jako kolejna starająca. Dzisiaj zrobiłam test i wyszły dwie śliczne kreseczki!:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak: Pozdrawiam wszystkich,
Magda z malutkim motyleczkiem :)

Witaj! Ogromniaste gratulacje! Spokojnych 9-ciu miesięcy! Może i ja w za kilka dni będę chwalić się swoim małym Motyleczkiem?

Miłej niedzieli życzę!

Lilu, Kinguś, Elizabeth, Eve - gdzie podziewacie się????
 
Babeczki wysyłam wam wszystkie fluidy najlepsze jakie mam!!!,
nie poddawajcie się i napewno niebawem tez będziecie miały dobre nowiny. :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
U nas wcale tez nie było tak szybko o dziecku zaczęliśmy myśleć w wakacje zeszłego roku. Po przyjeździe z wakacji poszłam do gieńka w celu wykonania badań przedciążowych. Nowiny nie były najlepsze ... toksoplazmoza i to świerzutka i dopiero się rozwijająca. Okazało się, że mój organizm nie przyjmuje leków (wymioty) i trzeba czekać, aż miano samo opadnie.
W marciu tego roku dostaliśmy zielone światło. Piersze staranko i pudło.
W kwietku kolejna zła wiadomość moja choroba (nie chce wchodzić w szczegóły) i odłożenie starań do końca roku. Okazało się , że leki lepiejdziałają niż się tego lekarz spodziewał i znowu zielone światło dwa staranka i jest!
Kochane nie poddawajcie się trzymam za was kciuki bardzo mocno i nigdzie się zn tego forum nie wybieram bedze śledzić wasze postępy ;) ;)
Buziaki,
Magda :)
 
reklama
Hej Babki,
Byłam tu jakieś 7-8 dni temu wpisałam się jako kolejna starająca. Dzisiaj zrobiłam test i wyszły dwie śliczne kreseczki!:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak: To była nasza trzecia próba w czasie 8 miesięcy. Mamy z m. nadzieje, że lekarz potwierdzi ta cudowna nowine.
Babochy trzymam za was kciuki ... chyba wiem co nam pomogło po przytulankach leżałam spokojnie i usnęłam spałam chyba ze 2 godziny )obudziłam się z gigantycznymi pąsami na twarzy) chyba dlatego się udało :)
Pozdrawiam wszystkich,
Magda z malutkim motyleczkiem :)

Gratulacje!!!:-)
To naprawdę wspaniała wiadomość. Daje nadzieję takim pesymistkom jak ja:baffled:
No i oczywiście tak jak dziewczyny juz wcześniej pisały: o fluidki bardzo prosimy:-)
 
Do góry