reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

reklama
Hej Kobietki,
właśnie wychodze do gina, strasznie ale to strasznie się stresuję, w sumie nie wiem sama dlaczego. Prosze trzymajcie kciuki żeby wszystko było ok....
<stres stres stresssss> :-( :zawstydzona/y:

wszystko będzie dobrze, trzymam mocno kciuki , najmocniej jak się tylko da :tak:
 
Witajcie:)
nie bylo mnie tu tak dlugo,ze widze teraz same nowe twarze:)
Odcielam sie od forum bo za duzo czytalam,myslalam itp.Postanowilam sie odciac nieco zeby odpoczac,nie doszukiwac sie u siebie objawow itd.Prawie sie udalo.Poswiecilam czas na swoja pasje-fotografie.Jednak dzis wrocilam aby sie poradzic....
Jak sie pewnie domyslacie skro tu pisze dalej jestem na etapie staran...w miedzyczasie zmienilam lekarza,zrobilam badania hormonalne,przebadal sie rowniez moj maz.Niby wszystko ok...ale efektow brak...W tym cyklu poszlam w koncu na monitoring bo odnosilam wrazenie,ze testy owu cos mnie oklamuja hihi.
I teraz w koncu powiem o co mi chodzi...na monitoringu bylam od 10 do 15 dc.Dobra wiadomosc jest taka ze mam owulacje normalnie,piekny pecherzyk widzialam na wlasne oczy;-)oczywiscie staranka byly...od 15 dc bolaly mnie piersi,od 16 dc mialam delikatne plamienia,bardzo delikatne, w 22 dc.czyli wczoraj dostalam okresu ( za wczesnie ,powinnam dostac za jakies 5 do 7 dni) ale wlasnie...ten okres jest okropnie dziwny,bo dzis go prawie nie ma-to bardziej plamienia niz krwawienie,w ogole nie boli mnie brzuch ani krzyz-i to jest dopiero szok!!!Normalnie mam okres ok.3-4 dni i pierwsze dwa mam wyjete z zyciorysu-cierpie przeokrutnie.
Termin do lekarza mam dopiero za 8 dni i nie wiem co robic.Moja lekarka ma urlop i nie chce jej zawrac glowy ale nie mam pojecia co sie dzieje.Miala ktoras z was cos podobnego???Zaznacze jeszcze ze dalej bola mnie piersi choc normalnie bol znika w 1dc.
Matko jedyna ale sie rozpisalam..wybaczcie:zawstydzona/y:
 
agbar77 nie chce cie nakrecac ale to moze byc zagniezdzanie sie fasolki ... niektore kobietki wtedy plamia :tak: wiec mozesz spokojnie isc na bete tak jak kinguś pisze!
a co do mnie to jestem juz po 2 aspiryn i nic mi nie daly .... :-( stwierdzilam ze 3 nie ma sensu juz brac! :baffled: dzieki za zyczenia zdrowka postaram sie was nie zawiesc i szybko wrocic do formy! :tak:;-)
papa dziewczynki do jutra ;-)
 
No to Pysiu jedziemy na jednym wozku, ja ostatnio faze lutealna mialam 10 dni stad moje przypuszczenia ze i tym razem tak bedzie ale jak piszesz wszystko moze sie przesunac nawet do 16 , a nadzieje to robi, masakra , znow mnie korci by isc do apteki tyle ze zamiast znow poczekac na rano znajac mnie zrobie dzisiaj, choc dobrze wiem ze to bez sensu, najgorsze ze mam do zalatwienia sprawe a obok jest wlasnie apteka, a u mnie ciezko z postatowieniami i znajac zycie znow zrobie tescik , hm moze kupie hurtem tak do 16 dpo po 2 dziennie moze mnioe to usatysfakcjonuje hehe
 
reklama
Cześć wpadłam się tylko przywitać... :-)

Coś naszych dziewczyn też za często ostatnio nie widać, Kinguś, Elisabeth halo halo:-D No i Imagination też nic nie pisze.....:sorry2:
Calla miło, ze pamiętasz, ja ostatnio rzadko tu zaglądam i szczerze to nie za bardzo wiem co sie dzieje:sorry2:własnie mój synke zaczął wołać na nocniczek i trzeba go bardziej pilnować... a z drugiej strony nie zaglądam, bo nie chce sie nakręcać... ja zaczynam kolejne staranka... 3mam kciuki za Ciebie...

Pozdrawiam
 
Do góry