reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

w 21 dzien cyklu robi sie przwaznie takie hormony jak :
PROGESTERON
TESTOSTERON
PRL- PROLAKTYNA

w 2-4 dc bedziesz mogla zrobic:
FSH
LH
THS

14 dzien cyklu znowu :
FSH
LH
ESTRADIOL

Wydaje mi sie ze 20 dc jest dobrym dniem na sprawdzenie czy byla owulka :tak:

Lilu, czy takie badania starczą żeby stwierdzić czy z hormonkami jest wszystko ok?
 
reklama
zapomniałam sie jeszcze zapytać kiedy lekarz może stwierdzić ciąże przez badanie? bo ja byłam tydzień temu i się tylko głupio uśmiechał i kazał zrobić test pod koniec tyg?
 
zapomniałam sie jeszcze zapytać kiedy lekarz może stwierdzić ciąże przez badanie? bo ja byłam tydzień temu i się tylko głupio uśmiechał i kazał zrobić test pod koniec tyg?

hehe kochana... ale ty jestes nakrecona na fasolke :-) lekarze na usg wysyłaja dopiero w szóstym tyg a samo badanie to nie wiem kiedy... betka chyba najbredzej cos ci powie.. ale lepiej poczekac do dnia @ i jak nie przylezie to zrobic tescik :tak:
 
hehe kochana... ale ty jestes nakrecona na fasolke :-) lekarze na usg wysyłaja dopiero w szóstym tyg a samo badanie to nie wiem kiedy... betka chyba najbredzej cos ci powie.. ale lepiej poczekac do dnia @ i jak nie przylezie to zrobic tescik :tak:
jak juz pisałam wcześniej to robiłam 2 testy i 2 negatywne? a spóźnia się 9 dni . w środe robie dopiero krew. Bo jutro zamkniete???
 
Witam dziewczynki !!!!

Gratuluję zafasolkowanym !!!!!!

Lilu no może i ja też jestem ślepa ....już sama nie wiem....no ale ja też widzę cień tej drugiej kreseczki u Ciebie :-D:-D i aż się sama ucieszyłam :-D czuję że będzie u Ciebie dzidziuś :tak::tak::tak:

Pozdrawiam :tak:
 
reklama
Veritaserum- wspolczuje problemow z pecherzem, wiem co to znaczy bo choruje na pecherz od dziecka i dodatkowo na nerki :szok: ja zawsze bralam furaginum, magnez, no-spe i jakas smierdzaca paste w kolorze za przeproszeniem " kupy " musialam ja lykac z przegotowana woda, mialam tez oklady na dolnej czesci brzucha z zurawiny, ale od jakiegos czasu jak narazie mam spokuj ( odpukac ) pomogl mi pobyt w senatorium :tak:

:-( przykro mi, wiem jakie to potrafi byc uciazliwe....ale....przynajmniej tobie udalo sie to cholerstwo zwalczyc :-):-):-)
 
Do góry