reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

Ja tez trzymam kciuki za Wasze II kreseczki. Ja zmarnowalam ten cykl, bo dzis robilam tes i jest negatywny a poza tym boli mnie brzuch jak na @. Chce mi sie wyyyyyyyc :crazy:

Pixella, gratuluje fasolki :-):laugh2::-D

Buzka staraczki :)
 
reklama
Olu (olapolap) jeżeli Twój mąż nie chce dziecka( zależy ile to niechcenie trwa) to nic na siłę i raczej nie wciągałabym do namawiania M na dziecko innych członków rodziny jak to radzi inna koleżanka bo skutek mógłby być odwrotny do zamierzonego.( no chyba ze M opiera się kilka ładnych lat a Tobie zegar biologiczny tyka) Moj M też nie poczuwał się w gotowości na 1 dziecko. Powiedziałam mu ze spokojem że ja jestem gotowa i bardzo chcę być już matką ale kocham go ,szanuję jego zdanie i uczucia i poczekam aż on sie zdecyduje. Byłam nastawiona na kilka lat oczekiwania a tu po kilku tygodniach podczas przytulania M oznajmił że też chce być tata. Teraz na 2 dziecko to on czekał na mnie aż ja sie zdecytuje:) Życze Ci byś została mamą jak najszybciej sie da ale nic na siłę to podstawa.
Owszem nie można mężczyzny na siłe namawiac na dziecko.
Jednak katiuszka zaóważ, że ola wspomniała, że jaj M wspomniał, ze się stresuje i to nią.:szok:
Takie rozmowy jak wcześniej wspomniałam potrzebne by były aby oni nawzajem się zrozumieli a wtedy OLA będzie lepiej znosiła aktualną bierność M wobec dzieci a jej M lepiej powinien zrozumieć własną drugą połowę.

Lilu, oby twe pragnienia zamieniły się w rzeczywistość.
Co do pytania czy jest możliwa owulka bez uprzedniej @. Owszem słyszałam o takim czymś. Był nawet taki przypadek u mnie w rodzinie. Teraz mają pięknego synka.:-)

Zawsze jest nadzieja;-)
 
Kurcze, zajrzałam dziś do Was Dziewczyny po p[rzerwie i tyle nowych dzieciątek, aż miło!:tak:
tak :zawstydzona/y: zaraz sprobuje skopiowac :sorry2:

127.jpg
129.jpg


mniej wiecej byla taka :happy2:


Kingus- kochana odezwij sie prosiem :hmm:


dobranoc dziewczynki ja uciekam spac :-D
Lilu19, trzymam za Ciebie mocno kciuki! Było by super gdyby Tobie się udało, bo pamiętam jak podtrzymywałaś mnie na duchu pare miesiecy temu gdy sama sie starałam a potem nie wiedziałam co jest grane (bo druga kreska też była słaba):tak: Myśle że skoro coś sie pojawiło w tym polu to chyba nie może być przypadek!:-D Koniecznie zrób drugi test i zobacz czy tez bedzie blada druga kreska... Mój mąż gdy pokazywałam mu test też nie dopatrywał sie drugiej kreski, tylko powiedział ze jest jedna i żebym nie robiła sobie nadziei, a jednak!:tak:
 
witam! Pierwszy raz pisze. w tym miesiącu miałam robione hsg, spóźnia mi się 9 dni robiłam 2 testy oba negatywne.Jeden w piątek a drugi dziś. Czy jest jeszcze szansa że to ciąża???? proszę o nadzieje?
 
Kochana, może zrób po prostu badnie z krwi - beta hcg? Wtedy pozbędziesz się wątpliwości :tak: Trzymam kciuki
mam taki zamiar ale jutro wolne muszę poczekać do środy. nie daje już rady nie wiem czy sobie wymyslam objawy czy one są? Bolą mnie piersi najpierw sutki teraz całe, teraz strasznie dól pleców no i w sobotę zrobił mi się słabo??? zawsze jak robiłam test i był negatywny to od razu dostawałam... a teraz nic?
 
Kochana, może zrób po prostu badnie z krwi - beta hcg? Wtedy pozbędziesz się wątpliwości :tak: Trzymam kciuki
mam taki zamiar ale jutro wolne muszę poczekać do środy. nie daje już rady nie wiem czy sobie wymyslam objawy czy one są? Bolą mnie piersi najpierw sutki teraz całe, teraz strasznie dól pleców no i w sobotę zrobił mi się słabo??? zawsze jak robiłam test i był negatywny to od razu dostawałam... a teraz nic?
 
czesc Staraczki:) ja tam nie w ogóle nie mierze tej temp.bo wydaje mi się że byle stres i już skacze.Poza tym się cieszę teraz dłuuugim weekendem i czekam do @,mam nadzieje że nie przyjdzie.
Gratuluję wszystkim zafasolkowanym i przyjmuje wasze fluidy;-)
Powodzenia wszystkim starającym:-)
Pozdrawiam ciepło
 
reklama
Witam wszystkie staraczki
Widzę, że większość ma długi weekend tylko ja chyba w pracy byłam. Dobrze, że ten tydzień się zaczął bo do ginka w tym tyg z moją fasolką idę Wysyłam fluidki II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II
 
Do góry