reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

:-)Witam nowe dziewczyny i gratulacje tym z II kreseczkami:-D
Ja od wczoraj w tym cyklu po raz drugi mam objawy jak na @. Dzisiaj mam jakieś plamienia - takie dziwne w kolorze cappuccino (sorki za porównanie ale nic nie przychodzi mi na myśl) Jak w weekend @ nie będzie to zrobię test. Nie chce wcześniej, bo po co kolejne zawody niepowodzeń i strata kasy....
Zastanawiam się czy mój M nie jest trochę osłabiony. Może znacie jakąś dietę dla mężczyzny aby jego produkt był bardziej wartościowy. Wiem że nie może przegrzewać klejnocików i na tym ma wiedza się kończy....:-D:-D:-D:-D:-D:-D
ale ktory to jest dzien cyklu ?
 
reklama
w.kropeczko dziękuje za zainteresowanie, ja ostatnią miesiączkę miałam prawidłowo miesięc temu, po miesiączce w 11dc poszłam do gina i stwierdził brak owu robiąc usg bo powiedziała że nie mam pęcherzyka dominującego ale owu mam 16-17dc (tak mi się wydaje) więc pęcherzyk miał jeszcze czas aby urosnąć. Ale skoro nie było owu to myślałam że może teraz nie będzie miesiączki bo nawet objawów nie mam. A o takim szczęściu jak fasolka to nawet nie robię sobie teraz nadzieji, skoro ginka powiedziała nie ma owu to nawet nie myslałam o fasolce choć przytulanki były w terminie owu.
 
Tikanis zdjęcie maleństwa z usg to chyba najwspanialsze zdjecie jakie tlko można sobie wyobrazić, a napewno najbardziej wzruszajace i wyciskajace łezki szczęścia. Garulacje jeszcze raz Kochana, ach moze i my ( inne PCO-wiczki) tez doczekamy sie naszyh maleńkich skarbeczków:tak::happy::tak: a tym czasem cieszymy sie twoim szczęscie. Mozna powiedzieć Tikanis : PCO ---- 1 : 0 i tak trzymaj:-):-):-)

mgk GRATULUJĘ i mocno trzymam kciuki zeby wszstko było dobrze, uważaj na siebie i dbaj dbaj dbaj ile sie da.

niunia27 słyszałam, ze na poprawę jakości plemniczków wpływa jeszcze zimna kapiel ,luźna bielizna ....
 
Ostatnia edycja:
Agalottko - dzisiaj jest 27 dzień cyklu, zwykle dostaję w 26 dniu a mój przedział cyklu to 24 do 28 dni (przy czym 28 mało kiedy). Może się nakręcam, ale prawdą jest, ze w tym miesiącu przytulanko było od samego okresu a skończyło się niedawno - zdesperowani:-D, od owulacji ciało wysyłał kilka razy sprzeczne sygnały, objawy jak na okres, są jakieś brudzenia (nie jak zawsze wcześniejsze plamienia czerwone) a o dziwo temperaturka nie spada a chora nie jestem.
Jeżeli pomimo tych objawów przyjdzie @:-( to oznaczac będzie że odreagowuje jeszcze odstawienie leków -wspominałam wcześniej, że jestem alergikiem ze skłonnością do astmy, ale to by było dziwne ponieważ, moim zdaniem, prędzej bym zachorowała niż takie coś - a tu nawet głupiego bólu gardła :happy2: pfuj, pfuj......, odpukać w niemalowane:-)
Staram się tak dla męża i dzidzi to powinnam coś dostać w zamian:crazy:
 
czesc dziewczyny:-):-)
mam pytanie czy bialawo-zolte uplawy polaczone z bolem brzucha i jajnikow (@planowo 11) swiadcza kategorycznie ze nie ma co sie nastawiac:-:)-( ???
dzieki z gory zaa odpowiedz
pozdrawiam

chyba idziemy łeb w łeb z tymi objawami ;-) aj mam to samo co i ty.... dziewczyny sa jeszcze jaies szanse? Temperaturka mi skoczyła do 37,2 :-)

w.kropeczko dziękuje za zainteresowanie, ja ostatnią miesiączkę miałam prawidłowo miesięc temu, po miesiączce w 11dc poszłam do gina i stwierdził brak owu robiąc usg bo powiedziała że nie mam pęcherzyka dominującego ale owu mam 16-17dc (tak mi się wydaje) więc pęcherzyk miał jeszcze czas aby urosnąć. Ale skoro nie było owu to myślałam że może teraz nie będzie miesiączki bo nawet objawów nie mam. A o takim szczęściu jak fasolka to nawet nie robię sobie teraz nadzieji, skoro ginka powiedziała nie ma owu to nawet nie myslałam o fasolce choć przytulanki były w terminie owu.

a może bedzie fasolka :-) one lubią się pojawiać jak sie nikt nie spodziewa :tak::tak::tak:

mes28 i mgk GRATULACJE!!!
 
Agalottko - dzisiaj jest 27 dzień cyklu, zwykle dostaję w 26 dniu a mój przedział cyklu to 24 do 28 dni (przy czym 28 mało kiedy). Może się nakręcam, ale prawdą jest, ze w tym miesiącu przytulanko było od samego okresu a skończyło się niedawno - zdesperowani:-D, od owulacji ciało wysyłał kilka razy sprzeczne sygnały, objawy jak na okres, są jakieś brudzenia (nie jak zawsze wcześniejsze plamienia czerwone) a o dziwo temperaturka nie spada a chora nie jestem.
Jeżeli pomimo tych objawów przyjdzie @:-( to oznaczac będzie że odreagowuje jeszcze odstawienie leków -wspominałam wcześniej, że jestem alergikiem ze skłonnością do astmy, ale to by było dziwne ponieważ, moim zdaniem, prędzej bym zachorowała niż takie coś - a tu nawet głupiego bólu gardła :happy2: pfuj, pfuj......, odpukać w niemalowane:-)
Staram się tak dla męża i dzidzi to powinnam coś dostać w zamian:crazy:
dziewczyno lec po test i rob:-):-) jestem przekonana ze pojawia sie 2kreski
i gratuluje meza moj juz tego;-);-);-) nie wytrzymuje
jak brdziesz po testowaniu daj znac jak i co trzymam kciuki
chyba idziemy łeb w łeb z tymi objawami ;-) aj mam to samo co i ty.... dziewczyny sa jeszcze jaies szanse? Temperaturka mi skoczyła do 37,2 :-)

cholerka ja sobie nie mierze temp:-) myslisz ze mozna jeszcze zaczac czy juz po ptokach:-)
to kiedy tesstujemy??:-D:-D
 
AGAOO782 cos tam u gory pokrecilam wiec pisze jeszcze raz
cholerka ja sobie nie mierze temp:biggrin2: myslisz ze mozna jeszcze zaczac czy juz po ptokach:biggrin2:
to kiedy tesstujemy??:-D:-D
 
reklama
Boze moje kochane:-) jestem taka szczesliwa:-D sorki ze jestem dopiero teraz ale polecialam jak na skrzydlach z mezem do apteki po drugi test i zrobila zaraz:tak: krecha jak sie patrzy:tak: i do tego mowicie ze test nie klamie:rofl2: bombastycznie. staralam sie [ jak to dziwnie brzmi] troche ponad rok kochane przyszle mamusie:happy:
 
Do góry