reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

kurcze a ja dokonalam chyba dziwnego odkrycia , chyba zle liczylam swoje owulki bo jak teraz sprawdzilam to zawsze kolo 23, 24 dc mialam kolejny wzrost tempki , jejku to byla by eureka , hehe nic dziwnego ze nie moglam zajsc bo w tym okresie juz prawie testowałam hehe a nie przytulałam sie , a teraz mnie boli brzuszek tak jak kiedys kiedy udalo mi sie zajsc , oby to byla owulka :-D jutro sie pokaze jak skoczy tempka , dzis wieczorem nie odpuszcze hehe tylo ze tak jak ktoras z was zauwazyla mam za krotka faze lutealna i co teraz ?? ratujcie :confused2::confused2:
 
reklama
kurcze a ja dokonalam chyba dziwnego odkrycia , chyba zle liczylam swoje owulki bo jak teraz sprawdzilam to zawsze kolo 23, 24 dc mialam kolejny wzrost tempki , jejku to byla by eureka , hehe nic dziwnego ze nie moglam zajsc bo w tym okresie juz prawie testowałam hehe a nie przytulałam sie , a teraz mnie boli brzuszek tak jak kiedys kiedy udalo mi sie zajsc , oby to byla owulka :-D jutro sie pokaze jak skoczy tempka , dzis wieczorem nie odpuszcze hehe tylo ze tak jak ktoras z was zauwazyla mam za krotka faze lutealna i co teraz ?? ratujcie :confused2::confused2:
Na faze lutealną żebyy wydłużyć to chyba luteina albo duphaston.
To rzeczywiście może była przyczyna, że nie zachodziłaś w ciąże.
Faza lutealna powinna trwać 12-16 dni (wtedy gdy podwyższona jest temperatura).
 
adolfinko u mnie w pracy jest dziewczyna co ma cykle 37-44 dni i lekarze jej mówili, ze nie jajeczkuje itd...a jest obecnie w 24tc :-)
 
no nic innego mi nie pozostalo jak dzialalnosc przytulankowa dzisiaj hehe , ostra dzialalnosc hehe , a ja glupia zawsze w 24dc myslalam ze to bole zwiazane z zagniezdzeniem oj blondynka ze mnie straszna
 
dziewczyny blagam o info bo juz zaczynam sie nakrecac :rofl2: czy po zafasolkowaniu mozna miec takie same objawy jak prze @ caly czas mam bole brzucha nie takie silne ale czuje sie jakbym miala jutro dostac @ a to jeszcze 8 dni
 
kurcze a ja dokonalam chyba dziwnego odkrycia , chyba zle liczylam swoje owulki bo jak teraz sprawdzilam to zawsze kolo 23, 24 dc mialam kolejny wzrost tempki , jejku to byla by eureka , hehe nic dziwnego ze nie moglam zajsc bo w tym okresie juz prawie testowałam hehe a nie przytulałam sie , a teraz mnie boli brzuszek tak jak kiedys kiedy udalo mi sie zajsc , oby to byla owulka :-D jutro sie pokaze jak skoczy tempka , dzis wieczorem nie odpuszcze hehe tylo ze tak jak ktoras z was zauwazyla mam za krotka faze lutealna i co teraz ?? ratujcie :confused2::confused2:

no nic innego mi nie pozostalo jak dzialalnosc przytulankowa dzisiaj hehe , ostra dzialalnosc hehe , a ja glupia zawsze w 24dc myslalam ze to bole zwiazane z zagniezdzeniem oj blondynka ze mnie straszna

w takim razie blondynko dzialaj dzialaj :tak::-D
Trzymam kciuki :rofl2:
 
agalotta...jak najbardziej mozesz mieć bóle jak na @...własciwie, resztą objawów nie ma się co sugerować ... w sporadycznych przypadkach bolą piersi...ale mnie zaczeły bolec dopiero tydzień temu w 5tc...mdłosci mam dopiero od kilku dni, białawe upławy od tygodnia........najśmieszniejsze to to, ze w poprzedniej ciazy miałam mdłości juz tydzień przed testem, białawe upławy też....jedyny wspólny objaw to ból jak na @.......tylko jedno jest inne, wcześniej sie strasznie stresowałam testami, terminami...czekałam jak na szpilkach...a tym razem nie....
 
reklama
dzieki:-) ja juz jestem tak przewrazliwiona ze jak tak dalej pojdzie to zajde w ciaze ale urojona:zawstydzona/y: nie ma testow ciazowych ktore mozna zrobic wczesniej juz nie moge sie doczekac najgorsze jest to ze jak bedzie jedna kreska to znowu bede sie na siebie wkurzac ze sama sie nakrecam
 
Do góry