reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Elzabeth, Eve życzę wytrwałości w walce z nieposłusznymi psiakami. Ja swojemu pokazywałam każde nowe buty, jak brał do pyska to stanowczo karciłam. Dziś może spać z butkami i ich nie ruszy. Ale uwielbia noszone skarpetki i bardzo często zdarza się, że piorę tylko jedną bo tyle w koszu na brudy zostało. Psiaki lubią brzydkie zapaszki:sorry2:
Alicja gratulacje - oby tak dalej:-)
 
reklama
co za miła wiadomość z rana :-):-):-):-)
ALICJA OGROMNIASTE GRATULACJE!

A u mnie owu się już skończyła... Przytulanki były więc czekamy na efekty...:tak:

Trzymajcie dziewczynki kciuki mocno....:-(
 
w.kropeczka - jestes kochanie, narazie lekarz dal mi na badania ale mam przyjsc dopiero w 22 tygodniu czyli za ok 3mc, po nowym roku, ale moze wybiore sie do niego wczesniej gdzies w grudniu, ale wtedy napewno usg nie bedziemy robic..:)

czyli wizyta kolejna dopiero za 3 miesiące i wcześniej nic ???? :szok:??? ja chodziłam co miesiąc na wizytę kontrolną, w 9 m-cu co 2 tyg, USG faktycznie rzadziej ( 3x)

Czesc dziewczynki :)

A ja oczywiscie nie wytrzymlam i zrobilma test i sa moje dwie wymarzone kreseczki :))))))))))) mam nadzieje, a nawet jestem pewna, ze tym razem wszystko bedzie ok :)

wielkie gratulacje i szczęśliwych 9 miesięcy z maleństwem pod serduszkiem ..... :tak::-D:tak:

a co dotych bóli po owulce, to mnie w tym cyklu też tak 3-4 dni po kuło podbrzusze, więc to chyba jest normalne ....... a co do piersi, to chyba każda przechodzi cykl inaczej i wrażliwość w czasie owu, po czy przed @ jest normalna :tak:ja swoje tez czuję od 2-3 dni :tak:


a u nas kolejny dzień leje.... to juz czwarty z rzędu ....... :baffled:
 
Czesc dziewczynki :)

A ja oczywiscie nie wytrzymlam i zrobilma test i sa moje dwie wymarzone kreseczki :))))))))))) mam nadzieje, a nawet jestem pewna, ze tym razem wszystko bedzie ok :)


gratuluję!
pamiętam że jakoś podobnie nam wypadał dzień testowania - czyli za 5 dni:)
widać jednak przed terminem tez może pokazać kreseczki.

powiedz mi miałaś jakies objawy?
ja niestety czuję że na 100% dostane @
 
Dziewczyny - temperatura mi pomału rośnie, pobolewa mnie brzuszek dołem, nie wysypało mnie na twarzy jak zawsze na tydzień przed okresem, zaczęłam dużo jeść,......... czy to może być to o czym każda z nas marzy?:dry::rofl2::szok:;-)
Prawdę mówiąc owulacje mogę mieć zaraz po okresie jak i na tydzień przed....
Boję sie robić test bo przez pięć lat brałam anty i lekarz powiedział, że regularnie nieregularny okres mogę mieć jeszcze długo a owulacja może różnie występować podczas każdego cyklu.....:eek::errr::oo:
 
Alicja gratuluję!!!! Pamiętam doskonale tą euforię i niedowierzanie :-) Ah, jakie to cudowne uczucie :-D Spokojnych miesięcy z Fasolcią :-D:-D:-D

Co tam u Was?

U mnie jakoś leci... Ze Słoneczkiem chyba wszystko ok, bo objawy są nadal, choć już lżejsze, ale za to ból podbrzusza i kręgosłupa chwilami nie do zniesienia:no: Ale jakoś daję radę i obracam to w smiech, co az dziwi Kochanego:-D Wczorajsze Jego słowa: "Co ty się śmiejesz, mimo iż cie ponoć bardzo boli?" a ja na to, ze tak jakoś:-D Już żartuję, że takie maleństwo, a jak już rozrabia:-D Że jak podrośnie to powiem "aleś ty mamie dokuczał/a w brzuszku już od początku" :-D
A jakie mam chwiejne nastroje, to masakra:szok: Wczoraj potrafiłam sie chichrać z niczego i nagle się popłakałam, ale ze smutku... tak ni stąd ni z owąd...:szok: Dziwnie:-D
Najważniejsze, ze humor dopisuje...:-D
Dziś wieczorem jadę ze szwagrem do TM, bo akurat będzie przejeżdżał koło nas, więc weekend mi się wydłuża:-D Jutro o 15 ginekolog, a po nim spotkanie z przyjaciółką:-D:-D:-D
I jak tu nie tryskać humorem?:-D

Ząbek dokucza... chyba spuchło mi dziąsło, bo boli przy dotyku... Apap ograniczyłam do max.2 tabletek dziennie, bo jednak strach jest, mimo, iż ponoć nie szkodzi, ale wole na zimne dmuchać.

Znalazłam fajny artykuł:
Jeden dzień z życia płodu - Ciąża - arykuł
i wiele się już sprawdza, m.in. 'buszowanie' wieczorne:-)

I już mam rozstępy w okolicach bioder... Mało widoczne, bo białe, ale są:baffled: można stosować normalny balsam do ciała, czy coś specjalnego????

I od kiedy ciemnieją brodawki, bo moje jakby wciąż blade... Myślałam, ze wcześnie zciemnieją:baffled:

Miłego dnia Kochane ;*
 
Ostatnia edycja:
reklama
i przepraszam ze tak post pod postem ale mam pytanko otoz owu mialam teoretycznie przed dwoma dniami i... cos stalo sie z moja szyja ze nie moge ruszac glowa :( wiec z przytulanek nici ale dzisiaj boli mnie brzuch tak troche jakby okresowo jest mozliwe ze to dopiero owu ? i miesiac jeszcze nie stracony... tylko ta szyja....
 
Do góry