reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

i przepraszam ze tak post pod postem ale mam pytanko otoz owu mialam teoretycznie przed dwoma dniami i... cos stalo sie z moja szyja ze nie moge ruszac glowa :( wiec z przytulanek nici ale dzisiaj boli mnie brzuch tak troche jakby okresowo jest mozliwe ze to dopiero owu ? i miesiac jeszcze nie stracony... tylko ta szyja....


możliwe jest :tak: na wszelki wypadek nie zaszkodzi się poprzytulać ;-);-);-) a szyja do tego nie jest zabardzo potrzebna:-p;-)
 
reklama
ciągle się łudzę... póki nie ma @ jest nadzieja. Czy jest to możłiwe żeby objawy fasolki były podobne do objawów przed @? wiem że już bredzę ale mam jakiegoś doła...

Dziewczyny - temperatura mi pomału rośnie, pobolewa mnie brzuszek dołem, nie wysypało mnie na twarzy jak zawsze na tydzień przed okresem, zaczęłam dużo jeść,......... czy to może być to o czym każda z nas marzy?:dry::rofl2::szok:;-)
Prawdę mówiąc owulacje mogę mieć zaraz po okresie jak i na tydzień przed....
Boję sie robić test bo przez pięć lat brałam anty i lekarz powiedział, że regularnie nieregularny okres mogę mieć jeszcze długo a owulacja może różnie występować podczas każdego cyklu.....:eek::errr::oo:

Dziewczynki trzymam kciuki zebyście dołoączyłi do Alicji jak najszybcie, może właśniem juz zafasolkowałyście tylko jescze o tym nie wiecie- kciuki zaciśnięte:-);-);-):-)

Imagination współczyje z powodu ząbka, mam nadzieję, że jakoś radzisz sobie z tym wstretnym bólem.
Och jak jabym chciała być w ciąży - marzenie- .... zazdroszcze.
Wyślij kilka fluidków na adres Pysia510, bo u mnie staranka się zaczynaja więc sama rozumiesz - fluidki niezbedne. Miłego dnia
 
Ostatnia edycja:
to jeszcze meza dorwac:) i bedzie dobrze
myslicie ze jest to mozliwe jedno przytulanko i ciaza czy trzeba sie troche wiecej pogimnastykowac


powiem tak: gimnastykowaliśmy się z mężem ponad 2 lata a w ciążę zaszłam w miesiącu kiedy z różnych przyczyn przytulanki były tylko raz :-D i dzięki temu wiem kiedy zmajstrowaliśmy naszego synka prawie co do godziny :zawstydzona/y::-D:szok: także WSZYSTKO jest możliwe
 
to jeszcze meza dorwac:) i bedzie dobrze
myslicie ze jest to mozliwe jedno przytulanko i ciaza czy trzeba sie troche wiecej pogimnastykowac

agalotta u mnie naoprzykład jet dziś 17 dzień cyklu ( miesiączki nieregularne) i owu dopiero sie zaczyna (tzn. początki płodnego sluzu;-), brzuszek też pobolewa).:tak:
W którym jestes dniu cyklu, a masz miesiączki regularne ??
 
agalotta u mnie naoprzykład jet dziś 17 dzień cyklu ( miesiączki nieregularne) i owu dopiero sie zaczyna (tzn. początki płodnego sluzu;-), brzuszek też pobolewa).:tak:
W którym jestes dniu cyklu, a masz miesiączki regularne ??
jestem w 14 dniu cyklu ale trwa on u mnie od 24 do 28 dni wiec trudno wyliczyc co najgorsze jestem chyba bezsluzowcem bo bez wzgledu na dzien cyklu jest dosc sucho
 
reklama
powiem tak: gimnastykowaliśmy się z mężem ponad 2 lata a w ciążę zaszłam w miesiącu kiedy z różnych przyczyn przytulanki były tylko raz :-D i dzięki temu wiem kiedy zmajstrowaliśmy naszego synka prawie co do godziny :zawstydzona/y::-D:szok: także WSZYSTKO jest możliwe
jesli mozna wiedziec byly tylko raz spontanicznie czy raz po wyliczeniu owu
 
Do góry