reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Lilu - skarbie -ja sie z tym tez zgadzam, masz ogromna wiedze i zawsze służysz rada!!!! kochana jestes!!!!

Dziekuje :zawstydzona/y::-D

Bebiko - Bo zdrowe dzieci to szczęśliwe dzieci - chodzi o super uspakajaca pioseneczke:) a jak jej sluchalam sie poplakalam

Tikanis- kochana pioseneczka super, az sie poplakalam :sorry2:
Jak pociagniesz za sznuraczek kolo ksiezyca to sie zmieni na sloneczko i leci jeszcze inna pioseneczka :tak: a jak najedziesz na ksiezyc to smieje sie jest dzwiek smiejacego sie dziecka :-)
 
reklama
Pixella77, elisabeth dziękuje o odpowiedź na temat monitoringu, hm... tyle usg w tak krótkim czasie, ja do gina aż do Gdańska jeżdzę, mam 70 km i w sumie cały dzień z głowy i zawsze muszę mieć wtedy wolne z pracy no ale cóż czego się nie robi dla przyszłego dzieciaczka :-)

elisabeth życzę szybkiego powrotu do zdrowia!
 
Witam z rana:happy:
U mnie znowu leja, i tak już od poniedziałku:-:)hmm:
Mój mąż jest pewny, że się udało:dry::confused:
A ja muszę jeszcze poczekać do przyszłego tygodnia.......

Miłego dnia kobitkom tym w domu i tym co pracują:-)
 
Czesc dziewczynki :)

A ja oczywiscie nie wytrzymlam i zrobilma test i sa moje dwie wymarzone kreseczki :))))))))))) mam nadzieje, a nawet jestem pewna, ze tym razem wszystko bedzie ok :)
 
witajcie dziewczynki! ja jestem jakas dzis wykonczona, oslabiona i wogole.. czuje sie nie najlpeiej a tu musze wytrzymac do 15..://

misia2627- no wlasnie i o tym mowie ze najwazniejsze ze trzeba trafic na odpowiedniego lekarza ktory porzadnie zbada i powie konkretnie, ja niestety tez zaliczam sie do przypadkow kiedy bylam olewana przez moja doktorke przez 8 lat i zamiast zrobic badania hormonow dawala mi tabletki anty co niewelowalo problem tradziku na ten czas.. ale jak juz pojawila sie decyzja o dziudziusiu wtedy tez machnela rekami ze ona nie moze nic poradzic.. a mogla dac na badania ale olala to..:/ ehh.. dopiero moj doktor rogoszewski dzieki niemu mamy maluszka.. -- cale szczescie ze natrafilam na niego,, zycze i tobie wlasnie takiego zakonczenia... dla porownanian u mojej doktorki moglabym sie jeszcze starac rok a i tak by nic nie bylo a u rogoszewskiego wystarczyl miesiac i wiadomoe bylo o co chodzi,, w ciagu 3 mc od moementu jak do niego trafilam zaszlam w ciaze..:):-D

Alicja- ogromniaste gratulacje kochanie
 
Dzindybry!:-D
Eve miałam podobny wypadek, jak mieliśmy owczarka to też zjadł mi moje buty... kłótnia tez była... ale potem mąż(wtedy jeszcze nażeczony) stanął na wysokości zadania i kupił mi nowe... niestety psa trzeba pilnować i szkolić... a Labki to sa takie wariaty...
u mnie to juz chyba z 3 but! :baffled: a to przez to ze psinka jest na tyle sprytna ze sobie sam klamki otwiera i to celowo nie przez przypadek! sam sie nauczyl! :cool: spryt po pańci odziedziczył :-D a od niedzieli uparl sie na nocne spacerki :dry: masakra !!!! ale i tak na innego bym go nie zamienila!!! rzebys widziala jak super bawi sie ze mna w chowanego!!!! :-D:-D:-D

Eve84- a wez mi nie mow moj to jest zaborczy na moim punkcie i strasznie obrazalski jak juz sie obrazi to conajmniej na 3 dni.. masakra.. wiec staram sie nie draznic lwa, to ja jestem wtym zwiazku batdziej ugodowa ale teraz nie popuszcze chocbysmy sie miesiac mieli nie odzywac choc brakuje mi sie do niego przytulic czy po porstu ponarzekac..:// i wysluchac jego pocieszenie czy jakiego milego slowa.. a tu kurcze blade cisza na tapecie.. ehhh..:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled: wiec ciagle mam taki humor..:baffled::baffled::baffled::baffled: strasznie mi go brak ale tym razem juz pierwszy raz od dawien dawna reki nie wyciagne...
oj kochana zycze wytrwalosci a jednocześnie zeby sie twoj chlopina opamietał juz i jak najszybciej cie utulił!!! ;-):tak:

Jak już pisałam nie wiem jak to jest z owu, bo nigdy nie obserwowałam cyklu. Do lipca urzywałam plastrów i miałam cykle 28 dniowe, od lipca nic nie urzywam i pierwsze dwa były 28 jak zawsze, ale ostatnia @ przyszła po 33 dniach:baffled:. To mój pierwszy miesiąc starań, nie mierzyłam temp ani nie robiłam testów owu, dziś mam 15 dzień cyklu, od wczoraj mam lekki ból w podbrzuszu po prawej stronie, a dzisiaj pobolewają mnie piersi. Myślę, że to moze byc owu, ale nie mam pewności.:no:. Macie jakieś podpowiedzi dla mnie??
niuńka ja mam tak ze jak zbliża sie owu to łapie mnie niesamowita swędzonka w cycochach i robią sie bardzo wrażlliwe na skraju bolu! wiec jak najbardziej moga to byc symptomy owu! :sorry2: a co do cykli ja pod odstawieniu tabsow mialam tez super bo tak 27-30dni a teraz juz 2 cykl bedzie ok 35 dni bo teraz mam 21dc a mam dopiero owu! :dry:
hej dziewczyny!!chcialam sie z wami podzielić tym co mnie dizś spotkało
Byłam na badaniach dzis w szpitalu...i powiedzieli mi ze wszystko jest po staremu tylko że torbiel którą miałam teraz trochę urosła i ma już 2,5 cm i pani doktor powiedziała mi że właściwie to ona nie wie czy to może mieć wpływ na to ze nie mogę zajśc w ciąże... tak sie zdenerwowałam że zadzwoniłam do koleżanki która też maiała problez z zajściem i ona dał mi numer do swojego lekarza prywatnie... ta ginekolog powiedzała mi wszystko wytłumaczyłą co i jak i po co i dlaczego...ona ma podejrzenia ze nie miałam owulacju już pewnie od roku...i co wy na to??MASAKRA!!!! gdybym o tym wiedziala wczesniej to pewnie już bym teraz była mamą...w poniedziałek ide na usg ponowne i wtedy będę miała pewnośc...ta babka dała mi taką nadzieję że to sie niedługo skończy i wkońcu będe mogła zostać mamąPOZDROWIONKA DLA WAS!!!
trzymam kciuki za szybciutkie wyjasnienie sprawy i za super efekty zmiany lekarza!!!!! ;-):-)

Czesc dziewczynki :)
A ja oczywiscie nie wytrzymlam i zrobilma test i sa moje dwie wymarzone kreseczki :))))))))))) mam nadzieje, a nawet jestem pewna, ze tym razem wszystko bedzie ok :)
wow!!!! Gratuluje!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D:-D napewno bedzie OK!!!
no a ja .... buuu... mam czolo jak gweździste niebo w bezchmurna noc!!!! to juz sie robi wkurzające !!! moze wiecie jakie hormonki sa za to odpowiedzialne bo to zaczyna sie od owu doslownie jak wysypka broda czolo.... i nie chce sie goić az do @ no i zanim sie zagoja to juz przylaza nastepne! :baffled:
 
Dzień doberek:-D

Alicja ogromniaste gratulacje!!!:-D:tak::-D:tak::-D

Eve dla Ciebie i dla pozostałych dziewczynek, które wczoraj nie załapały się na fluidki świeżuteńka dostawa
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Proszu bardzo:-D

Kinguś kciukasy ciągle zaciśnięte:tak:
 
Dzień doberek:-D

Alicja ogromniaste gratulacje!!!:-D:tak::-D:tak::-D

Eve dla Ciebie i dla pozostałych dziewczynek, które wczoraj nie załapały się na fluidki świeżuteńka dostawa
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Proszu bardzo:-D

Kinguś kciukasy ciągle zaciśnięte:tak:
aaa...... jestem 1 :-D:-D:-D dzieki kochana :-D:-D:-D no fluidki wlaście do sloiczka!!!!! :-D
a no i tak tak Kinguś kciuki zaciśnięte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Czesc dziewczynki :)

A ja oczywiscie nie wytrzymlam i zrobilma test i sa moje dwie wymarzone kreseczki :))))))))))) mam nadzieje, a nawet jestem pewna, ze tym razem wszystko bedzie ok :)

Alicjaudało Ci się:-D:-D:-D:-D:-D:-D BARDZo, BARDZO MOCNO SIE CIESZĘ:happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2:.

Gratuluje kochana, że w końcu sie udało, czułam ze ten teścik pokaze ci II dwie piekne czerwone kreseczki:-):tak::tak::-)

hej dziewczyny!!chcialam sie z wami podzielić tym co mnie dizś spotkało

misia Zgadzam się z dziewczynnkami, najważniesze, zebys trafiła " w dobre ręce" naprawdę. Bo jeśli o to chodzi to jeden lekarz mów ze nie moze mieć pani dzieci, albo cos w tym stylu, a drugi puka się w głowe kto Pani takich głupot naopowiadał także sama rozumiesz.....;-);-);-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry