reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Elisabeth...ja miałam brac paracetamol - 3x2 tabletki..a jesli na goraczke nie pomaga...antybiotyk bezpieczny dla ciezarówek...duomox....czasem lepiej wziąc leki niż meczyc się z goraczka i długo chorować....a goraczka >39stopni fasolkom szkodzi wiec koniecznie trzeba zbijać....
...
Dzięki Pixellko, niby goraczki nie mam wysokiej, to chyba nawet nie jest grypa, tylko przeziębienie, ale wiecie jak to daje w kość, chodzę jak pół żywa...

Elizabeth -słonko-przytulam mocno, mam nadzieje, ze wyzdrowiejesz szybko! Sprobuj moze takie stare babcine metody - cieple mleko z miodemi maslem na noc, herbatka z malinami, syrop z cebulki i czosnku - wiem...smierdzi...ale dziala!

Jak się pytałam intrenisty co można brać w ciąży to on mówił, żeby starać się na początku domowymi sposobami leczyć pić herbatę z miodem a gardło można płukać wodą z solą lub szałwią.
Zdrówka życzę :tak::tak:
jesli masz wysoką temperaturę to weź, jesli tylko stan podgorączkowy to lepiej nie brać nic.
Co do witaminy C to mi ostatnio ginka lazala brać ale ja już jestem w II trymestrze, w pierwszym to nawet witamin dla cięzarnych mi nie kazała, więc moze lepiej cytrynki zamiast proszków?
Kropeczko, Kinguś Nienius, dziekuję Wam bardzo, też staram się domowymi sposobami, ale mój mąż chce mnie nafaszerowac lekami, dziś to nawet... wstyd sie przyznac... pierwszy raz w życiu go okłamałam, bo dał mi jakiś Gripex a ja go schowałam do skarpety i potem wywaliłam...
Dziewczynki mam pytanko tyeoretyczno-praktyczne dzień owulacji to dzień najnizszej temperaturki na wykresie :sorry2:
u mnie tak było, podobnie jak u Lilu...

Pozdrawiam
 
reklama
Czesc dziewoszki!sorki,ze sie troche upominam,ale powiedzcie,czy ktoras z was bolal brzuszek 4 dni po owu?bardzo sie niepokoje,czy to normalne?:confused::confused::confused:
 
nenius..co do oscypków to trzeba zawsze patrzeć co maja na etykietce a powinno byc napisane czy sa z pasteryzowanego mleka robione....jeśli kupujesz w sklepie oczywiści...robione domowym sposobem to tylko swoje własne twarozki polecam...ktos chce przepis? umiem robić.... :-)...
 
Ostatnia edycja:
nenius..co do oscypków to trzeba zawsze patrzeć co maja na etykietce a powinno byc napisane czy sa z pasteryzowanego mleka robione....jeśli kupujesz w sklepie oczywiści...robione domowym sposobem to tylko swoje własne twarozki polecam...ktos chce przepis? umiem robić.... :-)...
Pixelko - jeszcze sie pytasz??? pewnie ze chcemy przepis, na wszystko co dobre i zdrowe:-))) A serki domowe -wow-no to brzmi naprawde dobrze!

A własnie-zapomnialam wczesniej dodac -Tikanis -ta zupa z porów i serka - pyyyycha -ja ją zrobiłam i zaserwowałam z grzanką z chleba na maśle czosnkowym - mniam, mniam

Emma z brzuszkiem niestety to ja Ci nie pomoge....moze to fasolka i sie zagniezdza? a moze poprostu masz pozniej owulacje i ten bol to na owulke? Nie wiem kochanie...
 
Romka-ale Ci fajnie, ja tez chcialabym juz do domciu poleciec...a dopiero na swieta w grudniu mam bilety :-((( Zycze bezpiecznej podrozy i porob te wszystkie badanka w Polsce i dzialaj w kierunku fasolki!!!


oj do Swiat to tak zleci,ze nawet sie nie obejrzysz....zobaczysz....na pewno porobie badania i dam Wam znac co i jak...powiem Wam,ze nawet w dzialaniach w kierunku fasolki moze byc fajnie bo tydzien bede sama a po tyg moj M doleci,a bede po @takze jak wpadne mu w ramiona to iskry bede szly:-D!!!
 
Powtarzam pytanie, bo bardzo zależmy mi na odpowiedzi.
Tomtom-witaj! wiesz ja nie bardzo umiem ci odpowiedziec na to pytanie,bo mnie piersi bolą ale przed miesiaczka, a okolicach owulacji staja sie moze bardziej wrazliwe i pelniejsze, ale nie bolesne. Jednak przed chwila poszperalam troche w sieci na ten temat i widzialam ze rózne sa odpowiedzi kobietek...niektore pisza, ze maja bardo bolesne piersi juz od dnia owulacji az do miesiaczki, inne ze bola je tydzien po owulacji itd... chyba jest to bardzo indywidualna kwestia. A u Ciebie ten bol pojawil sie dopiero teraz nagle w tym cyklu - czy zwykle masz tak, ze boli w okolicach owulki? ktory masz teraz dzien cyklu i jakie dlugie cykle dotychczas? Moze jak dasz wiecej informacji i dziewczynki wroca z pracy i zajrza na forum to beda w stanie napisac ci cos wiecej jak one to widza? albo jak to wyglada u nich...ja w kazdym razie bolu piersi w okolicach owulacji nie mam, tak jak pisalam - wrazliwsze sa i pelniejsze, ale nie bola:-)
 
Tomtom-witaj! wiesz ja nie bardzo umiem ci odpowiedziec na to pytanie,bo mnie piersi bolą ale przed miesiaczka, a okolicach owulacji staja sie moze bardziej wrazliwe i pelniejsze, ale nie bolesne. Jednak przed chwila poszperalam troche w sieci na ten temat i widzialam ze rózne sa odpowiedzi kobietek...niektore pisza, ze maja bardo bolesne piersi juz od dnia owulacji az do miesiaczki, inne ze bola je tydzien po owulacji itd... chyba jest to bardzo indywidualna kwestia. A u Ciebie ten bol pojawil sie dopiero teraz nagle w tym cyklu - czy zwykle masz tak, ze boli w okolicach owulki? ktory masz teraz dzien cyklu i jakie dlugie cykle dotychczas? Moze jak dasz wiecej informacji i dziewczynki wroca z pracy i zajrza na forum to beda w stanie napisac ci cos wiecej jak one to widza? albo jak to wyglada u nich...ja w kazdym razie bolu piersi w okolicach owulacji nie mam, tak jak pisalam - wrazliwsze sa i pelniejsze, ale nie bola:-)
Mnie bola piersi dopiero po owu.czasami 2 dni po owu,czasami tydzien po owu,a czasami 3 dni przed @.roznie to bywa,wiec nie stresuj sie poczekaj troszke,a wogole kiedy mialabys miec owu w/g obliczen TOMTOM?
 
reklama
Kochane dziewczynki ja znów z pytaniem- :sorry2:zielona staraczka, jestem:sorry2:-aż wstyd... :zawstydzona/y:Właśnie wróciłam od dentysty i brałam znieczulenie na leczenie ząbków, tylko tak sie teraz zastanawiam, bo wiem że w ciazy leczenie zabków jest niewskazane,ja jeszcze nie jestem w ciąży, ale u mnie zaczyna sie powolutku owulacja ( tzn. temperaturka jeszcze nie spadła ale śluz sie zaczyna zmieniać na przejzysty i rozciagliwy) i nie wiem czy musze zaczekać z przytulankami np. dzień moze dwa? Czy wogóle to jest jakis problem:confused::eek::oo::confused:.
 
Do góry