reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Dziewczynki kochane, wy nawet sobie sprawy nie zdajecie jakie super jesteście :tak::tak::tak::tak:
Czytanie forum BB z wami w roli głónej jest lepsze niż terapia z psychologiem albo kimś tam innym...
Nie dość że podnosicie na duchu i rozpędzacie wszystkie doły i smutki to jeszcze wiedze macie lepszą niż nie jeden lekarz:-):-):-)
To takie moje przemyślenia po dzisiejszym wieczorku :-):-) Ciesze się że do was trafiłam:-D:-D:-D
Buziaki wielkie :happy2::happy2::happy2:
 
reklama
no dziewczeta, dobrej nocy wszystkim zycze...
ja jakos tak zle sie czuje
glowa mi peka i mdlosci mam straszne, ale to pewnie duphaston ... :-(
poza tym dowiedzialam sie ze moja siostra zafasolkowala :) kilka miesiecy po stracie poprzedniego dzieciatka (w 19 tygodniu)
niby sie z nia ciesze, ale....ah, jakos smutno
nie licze jakos na owocnosc naszych staran
zobaczymy ok 6 listopada albo II albo @

dobrej nocki dziewczyny
 
no i znowu pierwsza witam was z rana:-D
pysia510- no wlasnie ma sie albo tradzik albo hirutyzm,, mi tradzik juz duzo przeszedl ale jeszcze ta buzia nie jest taka jak bym chciala..licze ze po 4 mc juz bedzie ok.. narazie mamy poczatek 3 :):-D co do cholesterolu to ja tez mialam podwyzszony i lekarz powiedzial ze to normalne przy pco..
a ty juz mialas jakies badania hormonkow?? wogole co ic powiedzial twoj lekarz??
kingus- no pewno ze wkleje ale dopeiro chyba jak wroce bo 31 czyli w piatek wyjezdzam na wszytskich swietych do rodziny meza..
w.kropeczka- gdzie sie podzialas??
tricolor- ogromniaste gratulacje.:-D
 
Wpadłam tylko na chwileczkę pochwalić się tym, które mnie jeszcze pamietają, że przenioslam sie do watku "mam czerwcowych 2009" :-) Mam nadzieje, że nie zapeszę bo to dopiero poczatek ciazy, a do lekarza ide dopiero 3 listopada. Trzymajcie kciuki kochane :-)

Przesylam Wam pozytywne fluidki, buziaczki :-)

wielkie gratulacje i szczęśliwych kolejnych miesięcy z maleństwem pod serduszkiem................ a za fluidki oczywiście dziękujemy ...............:tak::-D:tak:

witam
i wpisuje się jako aktywna staraczka:))

witam serdecznie i życzę szybkiego sukcesu II kreseczek.................. :tak::-D:tak:

a pogoda ........ 3 dzień leje .......... :baffled:
 
no i znowu pierwsza witam was z rana:-D
pysia510- no wlasnie ma sie albo tradzik albo hirutyzm,, mi tradzik juz duzo przeszedl ale jeszcze ta buzia nie jest taka jak bym chciala..licze ze po 4 mc juz bedzie ok.. narazie mamy poczatek 3 :):-D co do cholesterolu to ja tez mialam podwyzszony i lekarz powiedzial ze to normalne przy pco..
a ty juz mialas jakies badania hormonkow?? wogole co ic powiedzial twoj lekarz??

tikanis - mi doktórek zalecił przyjmowanie CLO przez 3 cykle jak nie bedziecie ciazy to mam sie do niego zgłosic i on mi powie co dalej robimy. Niestety o badaniu hormonków nic nie wspomniał :nerd::nerd::nerd:, więc nie wiem, moze sama powinnam je zrobić... Mówił też zeby mój M zbadał sobie nasienie ale nie wiem czy to konieczne skoro narazie problem jest stwierdzony u mnie.:sorry2::sorry2::sorry2:
Jak było u ciebie?

Witam nowe staraczki wsród nas i zyczę owocnych i niezbyt długich staranek.

Miłoego dnia Nam wszystkim
 
Ostatnia edycja:
pysia510- moj kochanie dal mi skierowanie na badanie hormonkow,, i inne badania cukru, cholesterolu.. poziom cholestersolu wyszedl wysoki i stosunek hormonu LH do FSH powinien byc max 1,5 a ja mialam 5,5 stad tradzik i brak dzidzi, jak przynioslam wyniki moj doktorek od razu skierowal mnie na laporoskopie do szpitala.. i tak to bylo... wszytsko w granicach 2,3 miesiecy ..
pozdrawiam buziaki :-D choc po clio jeszcze dodam ze nieraz slyszlaam ze dziewczyny zachodzily nawet w pierwszym cyklu z clo.. wiec badz dobrej mysli.. jesli to nie pomoze to napewno da ci na laparo..:-D
 
Lee-Loo...a czemiu miałby być ser pleśniowy szkodliwy w ciazy? w polsce nie ma prawdziwych serów pleśniowych (no chyba, ze sprowadzane z francji za koszmarne pieniadze)...reszta wg Polskich przepisów z pasteryzowanego mleka.... :-)....czyli takie pseudo sery....a pozatym jak sobie poczytasz to bedziesz wiedziała, ze każdy ser zawiera bakterie i pleśni..tylko niektóre mniej bo mniej dojrzewają....(ps. w ciazy z Wika jadłam wszystko, jedynie co ograniczyłam to kawę....lekarz mi powiedział, ze nie ma sie co ograniczać bo organizm sam wie czego potrzebuje...)

Buziaczki i miłego słonecznego dnia dla wszystkich staraczek
 
reklama
Akysz @. Póki nie ma @ jest nadzieja więc głowa do góry

Kinguś szanse raczej znikome, bardzo dobrze znam swój organizm I poznaję czerwoną małpę na odległość z wyprzedzeniem kilkudniowy, także nie mogę się mylić.
Już straciłam nadzieję że się uda...jakis dół mnie dopadł.
Tez zastanawiam się czy nie zrobić sobie przezrwy z BB, ale tutaj tak fajnie jest!
Oby @ nie przylazła do Ciebie!


Jakoś mało konsekwentna jestem jednak i tu zaglądam;)
Przyjdzie, przyjdzie @
Nie mam już żadnych ciążowych objawów tylko typowo na @
sorry dziewczynki ,ale ja sie musze wylamac z tego dnia bez smutow...
bo mam dzis przeogromnego dola
pije butle wina, tak z gwintu,
moge (fasolki nie mam ... ) - wiec .... chlup , lej se Gemini w ten glupi dziub

Oj znam takie picie wina, nie przejmuj się – będzie dobrze następnym razem:0
Ja się w weekend pocieczęJ

Bardzo dawno mnie tutaj nie było i wiekszośc z Was mnie nie kojarzy. Wpadłam tylko na chwileczkę pochwalić się tym, które mnie jeszcze pamietają, że przenioslam sie do watku "mam czerwcowych 2009" Mam nadzieje, że nie zapeszę bo to dopiero poczatek ciazy, a do lekarza ide dopiero 3 listopada. Trzymajcie kciuki kochane

Przesylam Wam pozytywne fluidki, buziaczki

Wspaniała wiadomość – życzę spokojnej ciąży !
 
Ostatnia edycja:
Do góry