reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

dobrze zalozylam mam nadzieje ze jeszcze wykorzystam :blink:
czytalam ze starajac sie nie nalezy przesadzac i nie "molestowac" meza codziennie
co wy na to ?
Różne są opinie na ten temat. Jedni mówią ze lepiej co drugi dzień - plemniczki są wtedy silniejsze. Inni natomiast twierdzą że lepiej codziennie! Moim zdaniem ważne jest aby nie przytulać się tylko dlatego, aby począć nowe życie ale czerpać z tych chwil maksimum przyjemności! I tego Tobie życzę!:-D
 
reklama
A ja mam pytanko: Czy wisiołek powoduje zmniejszenie bólu okołowulacyjnego??
Bo ja zgłupiałam....w tym cyklu brałam olejek, i śluzik przyszedł super (chyba taki jaki powinien), ale ....nic mnie mocno nie bolało...zwykle jak mam (chyba) owu to się zginam z bólu, a tym razem jakieś delikatne, prawie nieodczuwalne bóle:baffled:Na mojej instukcji pisze o zmniejszaniu bólu miesiączkowego,ale owu????? Kto coś wie?
 
Różne są opinie na ten temat. Jedni mówią ze lepiej co drugi dzień - plemniczki są wtedy silniejsze. Inni natomiast twierdzą że lepiej codziennie! Moim zdaniem ważne jest aby nie przytulać się tylko dlatego, aby począć nowe życie ale czerpać z tych chwil maksimum przyjemności! I tego Tobie życzę!:-D
dzieki
ale chyba powoli zaczynam "staranie sie" traktowac jak obowiazek a nie przyjemnosc :zawstydzona/y: ale pracuje nad tym
jesli mozna jeszcze jedno pytanko jak to jest z owu, gdy zaczyna sie pojawiac ciagnacy, przezroczysty sluz oznacza to ze juz jajeczko jest "gotowe" czy ze jeszcze to potrwa zanim bedzie gotowe do zaplodnienia z gory dziekuje :-)
 
aga00782 ja test robie po 6 listopada, ale mniej więcej tak jak Ty.:blink:
Dziewczyny jak to jest z tą temperaturką?
Wg moich obliczeń owulacja wypadała na niedzielę poniedziałek a lekarz po zrobieniu USG stwierdził, że już owulka możliwa w środę:szok:
Skoro tak wyszło to my z mężem od zeszłego poniedziałku grzaliśmy wyrko kiedy tylko możliwe, niemalże co dzień :-D - mąż aż miał mnie dosyć. Stwierdził, że to gorsze niż 12godzin w pracy.
Teraz czuje się idealnie, czekam na przyszły tydzień: test albo okres.....
Tylko czuje takie ciepełko w podbrzuszu i temperaturka ciała i w pochwie wyższa niż zwykle.............
icon5.gif
 
Czesc dziewczynki, jakis mnie dołek złapał... może to ta pogoda taka dołująca i do tego myśl że do weekendu jeszcze 4 dni...
TE ważne dni są w trakcie a ja już bym chciała żeby była pora testownia. Obiecałam sobie że test dopiero po 11 listopada zrobie a to jeszcze tyyyyyle czasu :-(
Czy któraś z was testuje w tym czasie co ja? :sorry2:
Buziaki

Ja testuje wtedy co ty,tez juz nie moge sie doczekac.musze konczyc ,bo jestem w pracy,a tutaj to tak nie bardzo wypada.pa!pa!:-):-)
ja tez wlasnie w trakcie jestem;-) czyli gdzies na ten czas i mi przypadnie testowanko , hm tylko narazie cos owulka niby byc powinna ale jak widac na moim wykresiku tempka ciagle na jedym poziomie ani w dol ani w gore:crazy:

Cześć Kochane,
jak mija dzień?

Ja od rana kiepsko się czuję... w sumie do teraz leżałam ledwo żywa...:baffled:
Nie wiem co się dzieje z moim organizmem, czy to dzidzia robi taką rewolucję, czy coś złego się we mnie dzieje...:-(
Wczorajszy wieczór był koszmarem... Ząb tak bardzo mnie bolał, że aż po ścianach chodziłam i cała się trzęsłam... Nie dawałam rady, więc wzięłam apap... W sumie wczoraj łyknęłam ich 3 i mam ogromne wyrzuty sumienia...:-(
Ale inaczej chyba bym jakoś sama wyrwała tego zęba... najgorsze, że to 8...
Ukochany od x czasu wygania mnie do stomatologa, a ja staję okoniem i NIE...
Dziś miałam jechać się zapisać i po ptokach... Już za późno...
Boję się też leczyć zęby, bo będę musiała ze znieczuleniem, a boję się czy to nie zaszkodzi dzidzi...:-(
Boję się też o ten apap...:-(
A dziś słabo mi było strasznie. Mdłości dłuuuuugo się utrzymywały, a co wstawałam czułam jak brzuch mi się zaraz urwie - strasznie bolał :-( I głowa mnie boli cały dzień:-(
Bardzo martwię się o dzidzię, czy wszystko z nią ok i w ogóle...:-:)-(
Macie jakieś fajne przepisy na dobre i wartościowe dania?
I jakies rady jak radzić sobie z bólem?
znieczulenie mozna stosowac w ciazy ale oczywiscie jak poinformujemy lekarza, da wtedy specjalne znieczulenie, choc sama jestem straszna panikara u dentysty ostatnio dokonalam cudu i lecze zęby bez znieczulenia i powiem szczerze nic to nie boli ;-)pozatym nie zamartwiaj sie o dzidzie bedzie ok, a co do jedzonka to jest fajna ksiazka o diecie kobiety i przed i w trakcie i po ciazy, polecam rewelacyja tytul chyba ,,dieta najlepszej szansy;; rozpisane sa potrzebne dzienne dawki a do tego co i ile tych dawek zawiera




Dziewczynki ja dzis robię sobie same przyjemności..kupił mi mój m śmierdzacy ser pleśniowy i juz prawie pół zjadłam z pomidorkiem suszonym i chlebkiem ziarenkowym

mniam mniam!!!!

i trzymam się pozytywnego myslenia :-)....
a na fluidki poczekajcie kochane jeszcze tydzień :-)
pixellko kochana nie jedz serka plesniowego, nie wolno w ciazy, no coz niektore przyjemnosci musisz odozyc na poźniej;-)

milej nocki dziewczynki lece ale do łózeczka na bara bara kurcze moze jutro bedzie owuka , wkoncu to 18dc , w zeszlym miesiacu wlasnie 18 byla ,oby wkoncu przyszla:wściekła/y::wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
Trzymam kciuki. Oby się udało.
Czy któraś z was miała podczas staranek taki napad ochoty na sex, że miało się wrażenie jakby samica szła do samca w tym jednym celu z efektem pozytywnym
icon5.gif
;-)
 
dzieki
jesli mozna jeszcze jedno pytanko jak to jest z owu, gdy zaczyna sie pojawiac ciagnacy, przezroczysty sluz oznacza to ze juz jajeczko jest "gotowe" czy ze jeszcze to potrwa zanim bedzie gotowe do zaplodnienia z gory dziekuje :-)
Nie pomogę niestety w tym temacie. Nie chcę wprowadzać Ciebie w błąd, ale mamy tutaj na forum bardzo mądre dziewczyny więc na pewno napiszą co i jak.

aga00782 ja test robie po 6 listopada, ale mniej więcej tak jak Ty.:blink:
Teraz czuje się idealnie, czekam na przyszły tydzień: test albo okres.....
Tylko czuje takie ciepełko w podbrzuszu i temperaturka ciała i w pochwie wyższa niż zwykle.............
icon5.gif
Czekam razem z Tobą na dobre wieści:-D
pixellko kochane nie jedz serka plesniowego, nie wolno w ciazy, no coz niektore przyjemnosci musisz olozyc na poźniej;-)

milej nocki dziewczynki lece ale do łózeczka na bara bara kurcze moze jutro bedzie owuka , wkoncu to 18dc , w zeszlym miesiacu wlasnie 18 byla ,oby wkoncu przyszla:wściekła/y::wściekła/y:
Co do sera to słyszałam, że jest szkodliwy ale w późniejszym okresie ciąży.
Owocnej nocki Adolfinko!

Dobranoc
 
reklama
:sorry2: sorry dziewczynki ,ale ja sie musze wylamac z tego dnia bez smutow...
bo mam dzis przeogromnego dola :-(
pije butle wina, tak z gwintu,
moge (fasolki nie mam ... ) - wiec .... chlup , lej se Gemini w ten glupi dziub :-(

Przytulam :rofl2:

Hej Dziewczyny :-)

Bardzo dawno mnie tutaj nie było i wiekszośc z Was mnie nie kojarzy. Wpadłam tylko na chwileczkę pochwalić się tym, które mnie jeszcze pamietają, że przenioslam sie do watku "mam czerwcowych 2009" :-) Mam nadzieje, że nie zapeszę bo to dopiero poczatek ciazy, a do lekarza ide dopiero 3 listopada. Trzymajcie kciuki kochane :-)

Przesylam Wam pozytywne fluidki, buziaczki :-)

Tricolor- niech no ja Cie uscisne :-D Ogromne gratulacje :-)

A to ja, he he :sorry2:
15080403.png

i moj M.... :rofl2:
17100710.png

i nasza przyszla dzidzia dziewczynka:
08130810.png

i przyszla dzidzia chlopiec:
17041402.png

Synus podobny do tatusia :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry