reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Kinguś stronaka śmieszna (Ale wychodzą różne twarze jak np wpisze sie imie zdrobniałe i jak normalne)

ZDROBNIALE: NORMALNIE:
to ja:
12010801.png
09120516.png


to mąż
08040212.png
16180208.png


a to synek:
18100908.png
07081810.png
 
reklama
Przperaszam, że tak post pod postem...

Calla owu mogła się przesunąć... ja powinnam mieć w piątek, ale najprawdopodobniej miałam w niedzielę... organizm to nie maszyna, kalkulatory daja przybliżoną datę, a mierzenie tempki i obserwacja śluzu sa pewniejsze... biały, lepki śluz jest niepłodny... a przytulanki były jak był ciągnący? jeśli tak to głowa do góry... ja to w ogóle nie mam śluzu i tylko na tempce polegam...

Gemini nie krępuj się, chlapnij sobie winko... to czasami pomaga, odstresowuje, ale pamiętaj nie załatwia problemów...
 
Elisabeth rzecz w tym ze u mnie ostatnie cykle mają równo 36 dni i ani jedne dzień mniej czy więcej :baffled:... ja do końca kalkulatorom nie ufam, obstawiam że owu była w niedzielę (mam taką nadzieję :-p) bo zaczęły boleć brodawki i śluz się zrobił biały...
a co do przytulanek to nie było wczoraj i w piatek, bo w czwartek, sobotę i niedziele sie nie oszczedzaliśmy:-p:-)
a u mnie z tym płodnym to też jak kot napłakał....

Gemini kochana każdemu się zdarza... a dobre winko... mniam mniam i jak pomaga:-):-p
 
Ostatnia edycja:
Hej Dziewczyny :-)

Bardzo dawno mnie tutaj nie było i wiekszośc z Was mnie nie kojarzy. Wpadłam tylko na chwileczkę pochwalić się tym, które mnie jeszcze pamietają, że przenioslam sie do watku "mam czerwcowych 2009" :-) Mam nadzieje, że nie zapeszę bo to dopiero poczatek ciazy, a do lekarza ide dopiero 3 listopada. Trzymajcie kciuki kochane :-)

Przesylam Wam pozytywne fluidki, buziaczki :-)
 
Witam nowe staraczki - Catedrę, Niunię 27 i Rubi! Trzymam za Was kciuki!:-D

super nastawienie tak trzymaj kochana! :-D a co do tempki hmmm moze morfologia z OB by cosik dala moze jakis stan zapalny w organizmie??
bardzo dobrze cie rozumiem ja tez mam 24 latka ale nadal bez dzieciatka ze wzgledu na meża i nadal czekam az sie odwazy... :dry: na szczescie widze postepy w jego mysleniu i od przyszlego roku jest szansa na rozpoczecie staranek! :tak:
Eve dziękuję za radę. poczekam jeszcze tydzień i rzeczywiście pójdę do lekarza. Dzisiaj już była niższa 36.8 więc myślę, że będzie dobrze:-)
Super, że mąż robi postępy. Sama to przerabiałam i doskonale Ciebie rozumiem. Powodzenia

ja narazie przestaje zaglądać na forum bo się niepotrzebnie nakręcam i doszukuje objawów,
ale pojawię się na początku przyszłego tygodnia i powiem wam czy @ przyszła czy nie, wiecie nadzieja umiera ostatnia więc promyczek jej gdzieś się we mnie jeszcze tli:)
Tez zastanawiam się czy nie zrobić sobie przezrwy z BB, ale tutaj tak fajnie jest!:-D
Oby @ nie przylazła do Ciebie!


Czesc dziewczynki, jakis mnie dołek złapał... może to ta pogoda taka dołująca i do tego myśl że do weekendu jeszcze 4 dni...
TE ważne dni są w trakcie a ja już bym chciała żeby była pora testownia. Obiecałam sobie że test dopiero po 11 listopada zrobie a to jeszcze tyyyyyle czasu :-(
Czy któraś z was testuje w tym czasie co ja? :sorry2:
Buziaki
Przytulam mocno i cierpliwości życzę, a na teściku oczywiście dwóch kreseczek.:-D
Cześć staraczki!!! Nie było mnie parę dni na forum bo miałam nadzieję że zamienię sie juz w fasolke ale niestety @ wrócila do mnie jak bumerang.
Przytulam i Ciebie! Życzę samych dobrych wyników i dobrych wieści od gina!

Dziewczyny a mnie dziś jakoś "nosi" nie mogę usiedzieć w miejscu.
Już bym chciała się znowu starać a tu nie ma jeszcze pierwszej @ :baffled:
Podobno jak się pojawi pierwsza @ to później już łatwiej tylko że ja się doczekać nie mogę :zawstydzona/y:
Trzymam kciuki aby w najbliższych dniach @ Ciebie odwiedziła!
Jak tam poszukiwanie pracy i testy?

Elizabeth zdrówka życzę!
W.kropeczko gdzie jesteś????

Tricolor gratuluję!!!

Pozdrawiam Was wszystkie
 
Ostatnia edycja:
Izabell96 na wizytę nie, ale jeśli chcesz coś zobaczyć na USG to trochę za wcześnie. Ja ostatnią @ miałam 22 września, podwyższoną temperaturę i wyraźny test. No i najważniejsze poronienie w marcu - więc strach podwójny...
to prawie tak jak ja 25 wrz :-), temp podwyższona no i test pozytywny, więc chyba na początku następnego tyg przejdę się do gina.
Tricolor gratuluje . :-):-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam Dziewczynki!

Ja jeszcze raz zadam pytanko czy jest gdzieś stronka o obserwacji śluzu?

pixella77 nie wiem czy dobrze rozumiem że monitoring owu to usg co miesiąc w dzień przewidywanej owulacji? Bo mi moja gin powiedziała abym przyszła tak koło następnej owu i wynikami badań.
 
Do góry