reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

oj bardzo bym tego chciała...
A gdzie się podziewa w.kropeczka? zawsze takie długie posty pisała, a teraz juz od kilku dni jej nie widziałam, chyba że coś przeoczyłam...
Dziewczynki a powiedzcie mi, czy te wszystkie wspomagacze typu Clo, Luteina (wiem, kazdy lek jest na cos innego)... to mają tylko pomóc w zajściu w ciąże czy wręcz ułatwiają?
Lilu już odpowiedziała na pytanie. U mnie po 1 tabletce co był tylko jeden pęcherzyk a po 2 tabletkach 2 pęcherzyki. Chyba powinnam całe opakowanie na raz zjeść ;-)
To prawda coś dawno w.kropeczki nie było:-( Odezwij się :tak::tak::tak:

Z tego co piszecie Lilu Kinguś, to wynika, ze nie ma sie co cieszyć nawet jak będą II na teście, bo mozna sie rozczarować, właśnie i ja czytałam, ze bardzo częste przy PCO sa poronienia, a tu nawet ciąża pozamaciczna ...:nerd::nerd::nerd:Juz sama nie wiem co o tym mysleć:oo::errr::errr: :oo:w każdym razie wczoraj jak sie dowiedziałam od lekarza - PCO - to jakbym bejsbolem dostała:dry::dry::dry:Powoli sie oswajam z myślą, że muszę sie nastawić na miesiące prób, stresów, rozczarowań.
Trzeba się cieszyć bo ciąża to szczęśliwy czas. Ja liczyłam się z tym, że ciąża może się tak szybko skończyć jak się zaczęła ale i tak jestem szczęśliwa że mogłam te parę tygodni być w ciąży. Spodobało mi się i znowu chcę.
Kiedyś bardzo spodobał mi się pewnien cytat nie wiem czy do dobrze pamiętam
Zakładając najgorsze nie przegap najlepszego
więc trzeba się cieszyć każdą chwilą.
Skarbie pco to nie wyrok i zobaczysz, że wkrótce zostaniesz mamą:-D
A że czasem trzeba poczekać to poczekamy bo warto :-)

a mnie dół dorwał jakiś, czuję wszystkie objawy @, którą dostanę w poniedziałek prawdopodobnie.... eh ale cóż niedługo następna szansa... to była nasza taka druga próba i to tez nie intensywna... tylko jedno przytulanko w tym gorącym czasie;-) więc nie dziwie się ze nie wyszło, chyba znowu było za późno....
Akysz @. Póki nie ma @ jest nadzieja więc głowa do góry ;-)


FAKTYCZNIE,KIEDY CZYTAM TWOJE POSTY TO MAM WRAZENIE ZE PISZE TO JAKIS LEKARZ:tak:KOCHANA A MOZE IDZ NA MEDYCYNE I ZAJMIJ SIE LECZENIEM BEZPLODNOSCI I WYMYSL DLA NAS JAKIS CUUUUUDOWNY SPECYFIK KTORY SIE LYKA I ODRAZU JEST SIE CIAZY:-D
Popieram chętnie przetestuje taki lek ;-)

witam, ja też kiepsko się czuję:-(cały czas jest mi niedobrze, ale póki co chodzę do pracy nie wiem jak długo dam radę, co do apapu to tez wzięłam bo bolała mnie głowa, wszędzie pisza że apap nie szkodzi fasolkom, pozdrawiam Cię trzymaj się dzielnie:-)
Trzymaj się ciepło i niech maluszek zdrowo rośnie :tak:

gumisia81, kingus - brzuszek rosnie i nalezy ma sie dobrze oby tak dalej,, kupilam sobie wlasnie wczoraj spodnie ciazowki bo akurat znalazlam fajny sklep z fajnymi ciazowymi ciuszkami :) ale 110zl strasznie drogie,, no ale coz trza bylo..:) :-D
Czekam na zdjęcia z usg ;-);-)

wlasnie przeczytalam,ze jestesmy najwiekszym narodem smutasow!!!wnosze o apel zebysmy zrobily sobie chociaz jeden dzien w miesiacu w ktorym zezo smutkow,same pozytywy!!!!!!!!!! np ja w calej tej mojej sytuacji ze starankami,niepowodzeniami i w ogule zauwazylam ze bardzo zblizylam sie ze swoim M!!! moze taki dzien warto wprowadzic,pozytywnie sie nastroimy,co Wy na to?
Ale to dziś robimy ten pozytywny dzień ? :-D:-D
Ja mam tak samo pomimo trudności i straty maleństwa jestem pełna optymizmu i równierz zbliżyliśmy się z M :-)
Romka ja jestem jak najbardziej ZA!!!
no to zaczynamy:
:-):-):-):-):-):-):-):-):-)
Super:-D:-D:-D:-D:-D

Dziewczynki ja dzis robię sobie same przyjemności..kupił mi mój m śmierdzacy ser pleśniowy i juz prawie pół zjadłam z pomidorkiem suszonym i chlebkiem ziarenkowym
i trzymam się pozytywnego myslenia :-)....
a na fluidki poczekajcie kochane jeszcze tydzień :-)
Czekam na fluidki może znowu uda mi się być pierwsza ;-);-)

Znalazłam fajną stronę co z imienia robi twarz
www.turnyournameintoaface.com

Wklejcie co Wam wyszło :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
09151509.png
11160409.png

to z mojego imienia to z mojego męża imienia


11141005.png

hehe a to z imienia synka jaki podobny do taty :-).
kinguś świetna stronka.
 
pysia510- ja nie wiem ze jak sie ma pco to czesto cos zlego sie dzieje,, wlasnie slyszalam ze po laparoskopi az 60% dziewczyn od razu zaciaza te 40% to sa dziewczyny ktore oprocz pco maja jeszcze cos.. np niedrozne jajowody albo cholera wie co..ale lekarze wlasnie daja lbo clo i dupahston albo przepisuje laparoskopie.. to zalezy od lekarza.. jak do ciebie podejdzie.. mi od razu przepisal skierowanie do szpitala.. wiec ja jednak trzymam kciuki za ciebie i wierze ze napewno ci sie uda.. a jak pco sie u ciebie objawia bo u mnie okres byl reguralny ale trwal 1,2 dni do tego tradzik i brak ciazy.. wiem ze niektorzy nie maja tradziku za to maja hirutyzm - za duzo owłosienia :tak:;-)


tikanis u mnie z objawów PCO to napewno nieregularne cykle 30, 27, 26 dni ( nigdy nie wiadomo kiedy nadejdzie @ ) tradzik, z otyłościa nie mam problemu, ale np strasznie wypadają mi włosy szczególnie przy myciu głowy - szok:szok:-, i niestety znaczne owłosienie np. golenie nóg co 2 dni:baffled::baffled::baffled:, do tego wysoki cholesterol, wydaje mi sie , ze w ostatnik cyklu wogóle nie było właściwego sluzu do owulacji. :-:)-:)-(
 
Dziewczyny a mnie dziś jakoś "nosi" nie mogę usiedzieć w miejscu.
Już bym chciała się znowu starać a tu nie ma jeszcze pierwszej @ :baffled:
Podobno jak się pojawi pierwsza @ to później już łatwiej tylko że ja się doczekać nie mogę :zawstydzona/y:
 
Izabell96 na wizytę nie, ale jeśli chcesz coś zobaczyć na USG to trochę za wcześnie. Ja ostatnią @ miałam 22 września, podwyższoną temperaturę i wyraźny test. No i najważniejsze poronienie w marcu - więc strach podwójny...
 
Witajcie dziewczynki:-)
Bardzo mi sie podoba pomysł na dzień bez smutania.... tak więc dołączam się i ja. Kinguś stronka super, jak znjadę dłuższą chwilkę dzisiaj to też Wam wkleję co wyszło... :sorry2::-p

Dziewczyny mam mały problem z określeniem kiedy owu miałam w tym cyklu.... co prawda nie mierze temperatury, ale obserwuję sie bacznie i tak:....
wg kalkulatorów owu powinna być wczoraj w 23 dc (mam 36 dniowe cykle),
od ubiegłego wtorku-srody miałam szklisty, przezroczysty, ciągnący śluz..... w sobotę robiłam progesteron wynik 1,78 ng/ml
od niedzieli śluz biały, mętny i spora wrażliwość brodawek ........
Macie jakiś pomysł kiedy to mogło byc? bo ja sie pogubiłam... jesli kalkulator miałby rację ze owu była wczoraj to dlaczego od niedzieli mam właściwie śluz biały.... dziwne to :-p
poradźcie cosik...........:sorry2:

pozdrawiam
 
reklama
:sorry2: sorry dziewczynki ,ale ja sie musze wylamac z tego dnia bez smutow...
bo mam dzis przeogromnego dola :-(
pije butle wina, tak z gwintu,
moge (fasolki nie mam ... ) - wiec .... chlup , lej se Gemini w ten glupi dziub :-(
 
Do góry