reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

FAKTYCZNIE,KIEDY CZYTAM TWOJE POSTY TO MAM WRAZENIE ZE PISZE TO JAKIS LEKARZ:tak:KOCHANA A MOZE IDZ NA MEDYCYNE I ZAJMIJ SIE LECZENIEM BEZPLODNOSCI I WYMYSL DLA NAS JAKIS CUUUUUDOWNY SPECYFIK KTORY SIE LYKA I ODRAZU JEST SIE CIAZY:-D

Moze i jestem urodzonym specjalista od "nieplodosci "tylko jeszcze tego nie odkrylam w sobie ;-)
Duzo ludzi staje sie "kims" dopiero jak przezyje cos na wlasanej skorze i postanawia isc w tym kierunku studiowac :happy2:

Elisabeth- ja jak mialam 3 dominujace pecherzyki to pytalam sie lekarza czy sa wieksze szansc na np. trojaczki, powiedzilam mi wtedy ze wieksze szanse sa ale na zaplodnienie bo jezeli nie zaplodnilo sie jedno jajeczko jak mialam tylko 1 pecherzyk to wieksze szanse ze zaplodni sie chociaz 1 z 3 jajeczek.....
Wiecej pecherzykow wcale nie musi oznaczac odrazu ciazy mnogiej tylko wieksze sznase na zaplodnienie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć Kochane,
jak mija dzień?

Ja od rana kiepsko się czuję... w sumie do teraz leżałam ledwo żywa...:baffled:
Nie wiem co się dzieje z moim organizmem, czy to dzidzia robi taką rewolucję, czy coś złego się we mnie dzieje...:-(
Wczorajszy wieczór był koszmarem... Ząb tak bardzo mnie bolał, że aż po ścianach chodziłam i cała się trzęsłam... Nie dawałam rady, więc wzięłam apap... W sumie wczoraj łyknęłam ich 3 i mam ogromne wyrzuty sumienia...:-(

witam, ja też kiepsko się czuję:-(cały czas jest mi niedobrze, ale póki co chodzę do pracy nie wiem jak długo dam radę, co do apapu to tez wzięłam bo bolała mnie głowa, wszędzie pisza że apap nie szkodzi fasolkom, pozdrawiam Cię trzymaj się dzielnie:-)
Pozdrowienia tez dla Wszystkich, czytam Was codziennie,ale z pisaniem gorzej zaraz mnie mdli, ale trzymam kciuki za wszystkie staraczki i nie tylko;-)
Co z naszymi zafasolkowanymi tikanis, madzio1980?
 
gumisia81, kingus - brzuszek rosnie i nalezy ma sie dobrze oby tak dalej,, kupilam sobie wlasnie wczoraj spodnie ciazowki bo akurat znalazlam fajny sklep z fajnymi ciazowymi ciuszkami :) ale 110zl strasznie drogie,, no ale coz trza bylo..:) :-D
z nowych dolegliwosci doszly dusznosci i zawroty glowy.. ciezko ale da sie wytrztmac.. narazie do pracy chodze bo w domu bym zwariowala chyba:tak:
pysia510- ja nie wiem ze jak sie ma pco to czesto cos zlego sie dzieje,, wlasnie slyszalam ze po laparoskopi az 60% dziewczyn od razu zaciaza te 40% to sa dziewczyny ktore oprocz pco maja jeszcze cos.. np niedrozne jajowody albo cholera wie co..ale lekarze wlasnie daja lbo clo i dupahston albo przepisuje laparoskopie.. to zalezy od lekarza.. jak do ciebie podejdzie.. mi od razu przepisal skierowanie do szpitala.. wiec ja jednak trzymam kciuki za ciebie i wierze ze napewno ci sie uda.. a jak pco sie u ciebie objawia bo u mnie okres byl reguralny ale trwal 1,2 dni do tego tradzik i brak ciazy.. wiem ze niektorzy nie maja tradziku za to maja hirutyzm - za duzo owłosienia :tak:;-)
 
wlasnie przeczytalam,ze jestesmy najwiekszym narodem smutasow!!!wnosze o apel zebysmy zrobily sobie chociaz jeden dzien w miesiacu w ktorym zezo smutkow,same pozytywy!!!!!!!!!! np ja w calej tej mojej sytuacji ze starankami,niepowodzeniami i w ogule zauwazylam ze bardzo zblizylam sie ze swoim M!!! moze taki dzien warto wprowadzic,pozytywnie sie nastroimy,co Wy na to?
 
Dziewczynki ja dzis robię sobie same przyjemności..kupił mi mój m śmierdzacy ser pleśniowy i juz prawie pół zjadłam z pomidorkiem suszonym i chlebkiem ziarenkowym

mniam mniam!!!!

i trzymam się pozytywnego myslenia :-)....
a na fluidki poczekajcie kochane jeszcze tydzień :-)
 
Dziewczynki ja dzis robię sobie same przyjemności..kupił mi mój m śmierdzacy ser pleśniowy i juz prawie pół zjadłam z pomidorkiem suszonym i chlebkiem ziarenkowym

mniam mniam!!!!

i trzymam się pozytywnego myslenia :-)....
a na fluidki poczekajcie kochane jeszcze tydzień :-)

hahahha smacznego zycze!!!!
 
reklama
Napisał catedra
eve84...
w tej chwili jestem w tygodniu w którym powinnam dostać miesiączkę... czyli końcowe dni cyklu... nigdy nie kontrolowałam swojego organizmu zawsze na samym początku miesiąca dostaję @... około tygodnia po zakończeniu miesiączki, lekko plamiłam i miałam przejrzysty ciągnący się śluz i na ten dzień datowałam swoją owulację... natomiast wczoraj lekarz powiedział, że moja macica wygląda jakbym dopiero co miała owulację?! na tydzień przed miesiączką?! muszę przyznać że moje życie erotyczne jest dość intensywne także przez cały miesiąc mogłam uczynić się mamą:) ale mam jakieś głupawe przeczucie po prostu... nie starałam się o dziecko, mam 21 lat a tutaj tak nagle doznałam jakiegoś błogiego spokoju ducha, trzymam się mimowolnie za brzuszek, nie przejdzie mi przez gardło nic niezdrowego a jaka ja płaczliwa się zrobiłam!!!! reklamy mnie doprowadzają do łez:sorry2:
myślałam o dziecku ponieważ świadomie zdecydowałam się na brak antykoncepcji, mam wszelkie niezbędne warunki ku temu, tatuś sporo starszy ode mnie już się uśmiecha jak mu mówię, że chyba ogrodnik z niego:-D

powiedzcie mi jeszcze szczerze, czy aby troszkę nie za wcześnie?

pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi:)


Catedra, ja swojego Tomtomka urodziłam jak miałam 22lata i zapewniam, że bardzo fajnie jest być taką młodą mamą, masz siłę, energię i cierpliwość, której potrzeba do wychowania dziecka (szczególnie jak się trafi taki gagatek jak mój), więc jeśli się sprawdzi, zadrzyj głowę do góry i nie przejmuj się co powiedzą inni.
 
Do góry