reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Cześć dziweczynki, u mnie juś nerwy na wodze:baffled::baffled::baffled:.
Teraz lekarz zalecił 3 miesiące staranek, a jak nie bedzie fasolki to wtedy do niegO i podejmnie decyzje co dalej z tym jednym jajnikiem o cecha PCO:sorry2:.
 
reklama
Dołączę się do was.:happy2:
My z mężem staramy się od pół roku i nic. Tylko raz robiłam test a za dwa dni i tak dostałam okres. Teraz już nawet u ginekologa byłam. Powiedział że na pewno mam cykle owulacyjne. Teraz mąż od dni płodnych pyta się cały czas jak się czuję, że na pewno się udało z takimi wyliczeniami i częstymi figlami w łóżku.:happy:
Denerwuje mnie tym bo nie wie co to znaczy takie czekanie dla kobiety.:wściekła/y:
A test mogę zrobić dopiero za tydzień!!!!!!!!!!
Mała rada dla tych młodych dziewczyn: nie przejmujcie się tym, że mąż jeszcze ma obawy, mój mimo tego, że jest po trzydziestce dopiero trzy lata po ślubie znaczą myśleć o dzidziusiu .
 
Witam,
Byłam dziś u lekarza. Potwierdził :-) Ok 3 tydzień. Termin początek lipca. Najważniejsze jest w tej chwili to, że jest we właściwym miejscu. Za tydzień we wtorek mam USG to pewnie dowiem się czegoś więcej. I znów tydzień stresu.
Dziękuję wszystkim Wam za gratulacje i nieśmiało wysyłam świeżutkie fluidki ;-) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Gratuluję :-)
Milgak a to nie za wcześnie na wizytę? Pytam się bo sama nie wiem kiedy powinnam iść do gina?:confused:
Ja za swoich wyliczeń też mam na początek lipca dokładnie 2, dwa dnie przed urodzinami mojego taty.
Byliśmy wczoraj w szpitalu i tylko się dowiedziała że mam przyjechac na zabieg w polowie listopada, żadnych badań nic to juz laryngolog w przychpdni lepiej przeprowadza badania niz ten lekarz na któtego ja trafiłam wczoraj jakiś młody bez doświadczenia :-(. mam nadzieje że w listopadzie jak pojedzieny bedzie lepiej i trafimy na lekarza z większym doświadczeniem.
 
Powiedz mi droga Lilu w jednym mies jak duzo robilas testow i ile w miesiacu wychodzilo pozytywnych?? ja w tym miesiacu zaczelam robic od 5 dnia cyklu i w 11 wyszedl mi pozytywny wynik. natomiast w 12 juz nie. mamy jednak nadzieje ze to wlasnie ten 11 byl naszym szczesliwym dniem:tak: oby

Ja zrobilam pierwszy test owu w 9 dc i wyszedl pozytywny wiec odrazu tego dnia polecialam do ginki zrobila mi usg a tu pecherzyk mial zaledwie 11mm , wiec widzisz ze byl za maly zyby byla owulacja z nego za 24-48 h
10 dc jeden wyszedl mi negatywny a drugi pozytywny ( robilam w roznym czasie ) 11 dc pozytywny 12 dc negatywny 13dc pozytywny, 14 dc pozytywny, a moj pecherzyl dojrzal dopiero 16 dc, w tym dniu dostalam PREGNYL na jego pekniecie i owu mialam w 18 dc....

Witam:)
jestem nowa więc proszę o wyrozumiałość... strasznie dziwnie się czuje ostatnimi czasy i dlatego postanowiłam napisać. Kocham się z moim mężczyzną bez żadnego zabezpieczenia kiedy tylko mamy na to ochotę. Co prawda nigdy nie zostaje we mnie do końca, ale świadomi jesteśmy tego jakie może to ciągnąć za sobą skutki. Byłam nałogową palaczką...
no właśnie od tego się zaczęło... rano jak zawsze probowałam zapalić papierosa... bezskutecznie, ja zatwardziała palaczka wylądowalam w toalecie... papierosy niesamowicie śmierdzą.... tak z dnia na dzien:)... dodajmy do tego po kolei:
ciągła zgaga i mdłości przeogromne,
nigdy nie byłam tak wrażliwa na zapachy wyczuwam wszystko z odległości kilometra
kłucie w podbrzuszu
moje sutki stały się tak jakby rozpulchnione i zmieniły kolor, nigdy im się to nie zdarzało
no i jakieś głupie światełko w głowie mimo dwóch negatywnych testów...
byłam dzisiaj u ginekologa...
powiedział że za wcześnie, nie jest w stanie stwierdzić... aczkolwiek cos mnie zastanawia...
jestem na 99 procent pewna że owulację miałam około trzech tygodni temu... a dzisiaj usłyszałam że moja macica wygląda jakbym miała owulację wczoraj, może przedwczoraj...
czy mogę myśleć, że jednak jestem mamą?
czy ja aby nie zwariowałam?
pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź

Witam, mi tu wyglada na fasolke, przynajmniej wszystkie obiawy na fasolinke :-D
 
Ostatnia edycja:
Dołączę się do was.:happy2:
My z mężem staramy się od pół roku i nic. Tylko raz robiłam test a za dwa dni i tak dostałam okres. Teraz już nawet u ginekologa byłam. Powiedział że na pewno mam cykle owulacyjne. Teraz mąż od dni płodnych pyta się cały czas jak się czuję, że na pewno się udało z takimi wyliczeniami i częstymi figlami w łóżku.:happy:
Denerwuje mnie tym bo nie wie co to znaczy takie czekanie dla kobiety.:wściekła/y:
A test mogę zrobić dopiero za tydzień!!!!!!!!!!
Mała rada dla tych młodych dziewczyn: nie przejmujcie się tym, że mąż jeszcze ma obawy, mój mimo tego, że jest po trzydziestce dopiero trzy lata po ślubie znaczą myśleć o dzidziusiu .

Witaj i szybkiego zafasolkowania zycze :-)
 
eve84...
w tej chwili jestem w tygodniu w którym powinnam dostać miesiączkę... czyli końcowe dni cyklu... nigdy nie kontrolowałam swojego organizmu zawsze na samym początku miesiąca dostaję @... około tygodnia po zakończeniu miesiączki, lekko plamiłam i miałam przejrzysty ciągnący się śluz i na ten dzień datowałam swoją owulację... natomiast wczoraj lekarz powiedział, że moja macica wygląda jakbym dopiero co miała owulację?! na tydzień przed miesiączką?! muszę przyznać że moje życie erotyczne jest dość intensywne także przez cały miesiąc mogłam uczynić się mamą:) ale mam jakieś głupawe przeczucie po prostu... nie starałam się o dziecko, mam 21 lat a tutaj tak nagle doznałam jakiegoś błogiego spokoju ducha, trzymam się mimowolnie za brzuszek, nie przejdzie mi przez gardło nic niezdrowego a jaka ja płaczliwa się zrobiłam!!!! reklamy mnie doprowadzają do łez:sorry2:
myślałam o dziecku ponieważ świadomie zdecydowałam się na brak antykoncepcji, mam wszelkie niezbędne warunki ku temu, tatuś sporo starszy ode mnie już się uśmiecha jak mu mówię, że chyba ogrodnik z niego:-D

powiedzcie mi jeszcze szczerze, czy aby troszkę nie za wcześnie?

pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi:)
 
eve84...
w tej chwili jestem w tygodniu w którym powinnam dostać miesiączkę... czyli końcowe dni cyklu... nigdy nie kontrolowałam swojego organizmu zawsze na samym początku miesiąca dostaję @... około tygodnia po zakończeniu miesiączki, lekko plamiłam i miałam przejrzysty ciągnący się śluz i na ten dzień datowałam swoją owulację... natomiast wczoraj lekarz powiedział, że moja macica wygląda jakbym dopiero co miała owulację?! na tydzień przed miesiączką?! muszę przyznać że moje życie erotyczne jest dość intensywne także przez cały miesiąc mogłam uczynić się mamą:) ale mam jakieś głupawe przeczucie po prostu... nie starałam się o dziecko, mam 21 lat a tutaj tak nagle doznałam jakiegoś błogiego spokoju ducha, trzymam się mimowolnie za brzuszek, nie przejdzie mi przez gardło nic niezdrowego a jaka ja płaczliwa się zrobiłam!!!! reklamy mnie doprowadzają do łez:sorry2:
myślałam o dziecku ponieważ świadomie zdecydowałam się na brak antykoncepcji, mam wszelkie niezbędne warunki ku temu, tatuś sporo starszy ode mnie już się uśmiecha jak mu mówię, że chyba ogrodnik z niego:-D

powiedzcie mi jeszcze szczerze, czy aby troszkę nie za wcześnie?

pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi:)

Ważne jest to czy ty czujesz się gotowa być mamą, a nie wiek, są osoby które mają owiele więcej lat niż ty i nie są jeszcze gotowe na zostanie rodzicem.
 
Ważne jest to czy ty czujesz się gotowa być mamą, a nie wiek, są osoby które mają owiele więcej lat niż ty i nie są jeszcze gotowe na zostanie rodzicem.
oczywiście, że czuję się gotowa, decyzja o niezabezpieczaniu się była świadoma:)
tylko boję się reakcji ludzi... nie chcę wychodzić za mąż,ale chcę mieć dziecko i to w wieku 21 lat... nie jest to dobrze postrzegane niestety w naszym kraju... mieszkałam jakiś czas w Irlandii... tam 20letnia matka jest normalnym zjawiskiem:)
 
reklama
eve84...
w tej chwili jestem w tygodniu w którym powinnam dostać miesiączkę... czyli końcowe dni cyklu... nigdy nie kontrolowałam swojego organizmu zawsze na samym początku miesiąca dostaję @... około tygodnia po zakończeniu miesiączki, lekko plamiłam i miałam przejrzysty ciągnący się śluz i na ten dzień datowałam swoją owulację... natomiast wczoraj lekarz powiedział, że moja macica wygląda jakbym dopiero co miała owulację?! na tydzień przed miesiączką?! muszę przyznać że moje życie erotyczne jest dość intensywne także przez cały miesiąc mogłam uczynić się mamą:) ale mam jakieś głupawe przeczucie po prostu... nie starałam się o dziecko, mam 21 lat a tutaj tak nagle doznałam jakiegoś błogiego spokoju ducha, trzymam się mimowolnie za brzuszek, nie przejdzie mi przez gardło nic niezdrowego a jaka ja płaczliwa się zrobiłam!!!! reklamy mnie doprowadzają do łez:sorry2:
myślałam o dziecku ponieważ świadomie zdecydowałam się na brak antykoncepcji, mam wszelkie niezbędne warunki ku temu, tatuś sporo starszy ode mnie już się uśmiecha jak mu mówię, że chyba ogrodnik z niego:-D

powiedzcie mi jeszcze szczerze, czy aby troszkę nie za wcześnie?

pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi:)
troszke mnie dziwi ze lekarz moze stwierdzic po wygladzie macicy owu?!?!?!?! myslalam ze takie rzeczy stwierdza sie przez usg a nie zwykle badanie podwozia!!
ktoras mi to wytlumaczy!! :cool: a wracając do tematu to zgadzam sie z izabell96 istnitne czy ty jestes na to gotowa i nie ma wtedy znaczenia czy masz 20 czy 30 lat obys tylka byla swiadoma decyzji i byla wstanie sama zajac sie malenstwem tak finansowo jak i emocjonalnie :sorry2: i postaraj sie nie nakrecac bo tydzien przed @ to jeszcze troszke czasu i za wczesnie na takie objawy tak mi sie wydaje! :sorry2:;-) nie patrz na to co mysla inni nie zapominaj ze my mieszkamy w kaczogrodzie!!! gdzie opinia sasiadow i cioteczek jest wazniejsza od czegokolwiek innego! miej to koncertowo w glebokim powazaniu :)))))
 
Ostatnia edycja:
Do góry