reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

:-D:-D:-D a to co innego! hmmm... a cosik wiecej powiedzial na tym usg.. ?? no wiesz bez wlasnych obserwacji cyklu musisz polegac na lekarzu :sorry2:


Witaj!!! :tak:
TEN DZIEN zależy od dlugosci cyklu wiec moze to byc rowniez 15 jak i 18 dc
kciuki zaciśniete!
no wlasnie
dobre pytanie cykl moj trwa od 25 do 28 dni czyli dni O trwaja prawie 3 tyg (co niestety przestaje sie podobac mojemu mezowi) wiec wysrodkowalam na 26 moze to glupie ale pocieszam sie ze moze trafie
pozdrawiam
 
reklama
no wlasnie
dobre pytanie cykl moj trwa od 25 do 28 dni czyli dni O trwaja prawie 3 tyg (co niestety przestaje sie podobac mojemu mezowi) wiec wysrodkowalam na 26 moze to glupie ale pocieszam sie ze moze trafie
pozdrawiam
ogólnie zakłada sie ze owu wystepuje 14dni przed @ wiec jak masz srednio cykle 26 dniowe to owu wypada 12 dc wiec dobrze założyłaś TEN DZIEN :-D
 
Cześć staraczki!!! Nie było mnie parę dni na forum bo miałam nadzieję że zamienię sie juz w fasolke ale niestety @ wrócila do mnie jak bumerang. Ja juz się pogubiłam sama wtym wszystkim . Ostatnio robiłam test owul. W 12 dniu i wyszło mi że mogę w tych 2 dniach sie starać , więc sie staraliśmy z całych sił na koniec oczywiscie był nietoperz(ja z nogami w górze) i co i nic @ wrócila. Juz nie wiem gdzie leży przyczyna naszych niepowodzeń. A teraz mój cykl był krótrzy i trwał 26 dni więc test owulac. Zaczynam robić 9 dnia jak napisali w tabelce tak? A wizytę w klinice mamy dopiero na 8 grudnia ja robilam 2 razy wyniki krwi w 3 i 21 dniu cyklu i mialam pobierane wymazy i usg przed owulacją i badanie mojego męża i mam nadzieję że wtedy cos wyjdzie na jaw , dlaczego nam nie wychodzi ale na tą wizyte jeszcze ponad miesiąc czekania . Straszna jest ta niepewność, najlepsze te chwile kiedy można się starać wtedy jest najwyższy poziom nadzieji . Pozdrawiam i pomózcie z tymi dniami testu na owulacje
 
Hej,

witam nowe staraczki, trzymam za Was kciuki :tak:

Dzieki dziewczynki za ciepłe słowa odnośnie mojego wyczuwalnego już maleństwa :-)


a Ty wiesz co będzie, czy jeszcze się nie pokazała dzidzie 'z tej' strony?:-)

nie nie wiem, robiliśmy probę podejrzenia na ostatniej wizycie, to było chyba 18 października ale niestety, nie było widać, zwłaszcza, że między nóżkami była pępowina. Następną wizytę mam 22 listopada, może wtedy się uda?

dzis Radek pierwszy raz przewrócił sie sam na brzuszek,podparł sie i rozgladał...a ja sie wystraszyłąm co sie dzieje:)

WOW, strasznie wcześnie, Daria miała 5 miesięcy i jeszcze tego nie potrafiła, no ale ona miała trochę problemow neurologicznych i była słabsza fizycznie przez to.

dziewczyny udało mi się skontaktować z moniau..i niestety .......nie potrafię przekazywać takich wiadomosci...otulcie ją i jej aniołka ciepłymi myślami bo na pewno się przydadzą...zaglądnie do nas jak już będzie gotowa...póki co zafasolkowane mają cieszyć sie dzidziusiami, a ona przygotowuję się do walki o nową fasolkę

:-:)-:)-( bardzo mi przykro

W czwartek idę na rozmowę o pracę, trzymajcie kciuki;-)

trzymam :tak:

Byłam dziś u lekarza. Potwierdził :-) Ok 3 tydzień. Termin początek lipca. Najważniejsze jest w tej chwili to, że jest we właściwym miejscu. Za tydzień we wtorek mam USG to pewnie dowiem się czegoś więcej. I znów tydzień stresu.

Dziękuję wszystkim Wam za gratulacje i nieśmiało wysyłam świeżutkie fluidki ;-) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Jej, strasznie wcześnie masz te wizyty. Moja ginka kazała mi przyjść 1 raz w ciąży 2 tygodnie po zatrzymaniu @ czyli byłam bodajże w 7 tyg :tak:
 
mola0507 ja miałam podobnie - krótszy cykl (26) niz zazwyczaj (28) i zaczęłam robic od 9 dnia. a ile się uż staracie że zdecydowaliście się na wizytę w klinice?
 
Ostatnia edycja:
mnie dodatkowo wspiera maz. ale staramy sie juz od roku o amelke a moze o alana sama nie wiem.....i co miesiac to samo rozczarowanie, wiesz jak to jest
Chyba wszystkie to doskonale rozumiemy :tak:

Mam taką nadzieję!:-) Nie jestem załamana o dziwo! Mam dużo wiary i siły żeby walczyc w tym cyklu o swoje Szczęście! Martwi mnie tylko ta podwyższona temperatura, bo to normalne nie jest żeby przez tyle dni sie utrzymywała. Niech juz ucieka:wściekła/y:, bo czas przytulanka rozpocząć :-D:-D
Bardzo się cieszę, że przystępujesz z nową siłą do staranek. Super ;-)

Byłam dziś u lekarza. Potwierdził :-) Ok 3 tydzień. Termin początek lipca. Najważniejsze jest w tej chwili to, że jest we właściwym miejscu. Za tydzień we wtorek mam USG to pewnie dowiem się czegoś więcej. I znów tydzień stresu. Dziękuję wszystkim Wam za gratulacje i nieśmiało wysyłam świeżutkie fluidki ;-) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Super, no to teraz czekamy z Tobą na kolejne usg:tak: Tym razem spóźniłam się w kolejce do fluidków ;-)

no i zapomnialam dodac ze owulacja jest ale fasolki nie:no:
A nasionka męża badaliście?

Hejka staraczki, dzięki za powitanie, mieszkam we włoszech i tutaj przed trzydziestką dziecko co najwyżej się przytrafia. A ja mam 24 lata, prawie dwuletniego synusia i baaardzo chciałabym jeszcze... Tyle, że nie bardzo mam z kim pogadac, bo moje przyjaciółki nie rozumieją (bo przecież wystarczy jedno, bo za wcześnie itp):no:.Fajnie jest wiedzieć, że ktoś w dzisiejszych czasach chce mieć dziecko i zrobi wszystko, żeby zobaczyć TE dwie kreski na teście.
Razem zawsze raźniej, często zdarza się że kilka dziewczynek testuje tego samego dnia i wszystkie przeżywamy wyniki testu;-)

no i jakieś głupie światełko w głowie mimo dwóch negatywnych testów...
byłam dzisiaj u ginekologa...
powiedział że za wcześnie, nie jest w stanie stwierdzić... aczkolwiek cos mnie zastanawia...
jestem na 99 procent pewna że owulację miałam około trzech tygodni temu... a dzisiaj usłyszałam że moja macica wygląda jakbym miała owulację wczoraj, może przedwczoraj...
czy mogę myśleć, że jednak jestem mamą?
czy ja aby nie zwariowałam?
Witaj :-) Tak jak pisały dziewczyny lepiej zrobić test z krwi bchg(koszt około 30 zł)

Dołączę się do was.:happy2:
My z mężem staramy się od pół roku i nic. Tylko raz robiłam test a za dwa dni i tak dostałam okres. Teraz już nawet u ginekologa byłam. Powiedział że na pewno mam cykle owulacyjne. Teraz mąż od dni płodnych pyta się cały czas jak się czuję, że na pewno się udało z takimi wyliczeniami i częstymi figlami w łóżku.:happy:
Denerwuje mnie tym bo nie wie co to znaczy takie czekanie dla kobiety.:wściekła/y:
A test mogę zrobić dopiero za tydzień!!!!!!!!!!
Witaj:-D Czekamy na wynik testu.;-)

Wiecie moze coś dziewczynki na temat leku Clostibelgyt, to mi przypisał lekarz:rofl2::rofl2::rofl2:, może któraś z was go przyjmowała??
Ja brałam w pierwszym cyklu jedną tabletkę- ciąża biochemiczna, w drugim cyklu jedna tabletka- nie udało się, trzeci cykl 2 tabletki- i ciąża(niestety skończyła się w 8 tyg).

Czesc dziewczynki, jakis mnie dołek złapał... może to ta pogoda taka dołująca i do tego myśl że do weekendu jeszcze 4 dni...
TE ważne dni są w trakcie a ja już bym chciała żeby była pora testownia. Obiecałam sobie że test dopiero po 11 listopada zrobie a to jeszcze tyyyyyle czasu :-(Czy któraś z was testuje w tym czasie co ja? :sorry2:
Buziaki
Głowa do góry. To rzeczywiście masz trochę czekania przed sobą ;-)

witam ciesze sie ze trafilam na forum kobitek podobnie jak ja "zakreconych" na "fasolkowanie" jestem staraczka od ponad pol roku i nic :-( mam nadzieje ze moze w tym miesiacu cos "sie ruszy" to moj 12 dzien cyklu czyli TEN DZIEN jesli jestem w bledzie prosze o sprostowanie trzymajcie kciuki :-)
Organizm to niestety nie maszyna i wszystko się może przesunąć. Polecam na początek obserwowanie siebie i testy owulacyjne.

A mnie od wczoraj męczy ból gardła... feee... i od dzisiaj zaczęłam brac luteinę, 10 dni i zobaczymy czy małpiszon przyjdzie, bo jak tak to ginka ma mi coś przepisać i pomóc w zafasolkowaniu...

Oj biedactwo to kuruj się i wracaj z II kreseczkami;-)

A wizytę w klinice mamy dopiero na 8 grudnia ja robilam 2 razy wyniki krwi w 3 i 21 dniu cyklu i mialam pobierane wymazy i usg przed owulacją i badanie mojego męża i mam nadzieję że wtedy cos wyjdzie na jaw , dlaczego nam nie wychodzi ale na tą wizyte jeszcze ponad miesiąc czekania . Straszna jest ta niepewność, najlepsze te chwile kiedy można się starać wtedy jest najwyższy poziom nadzieji . Pozdrawiam i pomózcie z tymi dniami testu na owulacje
Musisz poczekać spokojnie na tą wizytę ale rzeczywiście strasznie odległy termin.
A wg usg wyszło, że w jakich dniach masz owulację?

Gemini odezwij się.

Tikanis brzuszek rośnie?

Lilu a Ty co porabiasz?

Nenius witaj:-) Może wrzucisz jakieś zdjęcia maleństwa?
 
Wiecie moze coś dziewczynki na temat leku Clostibelgyt, to mi przypisał lekarz:rofl2::rofl2::rofl2:, może któraś z was go przyjmowała??

Clo sa to tabletki na rosniecie pecherzykow bierze sie zazyczaj od 5 do 9 dc, lekarz decyduje o dawce leku i najlepiej jest przy tym zrobic monitoring cyklu :happy2: ja bralam 4 cykle, od 5 do 9 dc, mimo ze owulka byla za kazdym razem po Clo w ciazy nie jestem :zawstydzona/y::-(

Obiecałam sobie że test dopiero po 11 listopada zrobie a to jeszcze tyyyyyle czasu :-(
Czy któraś z was testuje w tym czasie co ja? :sorry2:
Buziaki

Ja testuje 8 listopada w urodzinki, nie wiem po co testuje bo owu nie bylo i wredej @ tez 50 dc u mnie, ale kedys sobie tak obiecalam wiec zatestuje :sorry2:

witam ciesze sie ze trafilam na forum kobitek podobnie jak ja "zakreconych" na "fasolkowanie" jestem staraczka od ponad pol roku i nic :-( mam nadzieje ze moze w tym miesiacu cos "sie ruszy" to moj 12 dzien cyklu czyli TEN DZIEN jesli jestem w bledzie prosze o sprostowanie trzymajcie kciuki :-)

Trzymam kcouki z ten twoj cykl :-)

Lilu a Ty co porabiasz?

Ja kochana wlasnie robie obiadzik :tak:

Milego dzionka dziewczynki :-)
 
reklama
mola0507 ja miałam podobnie - krótszy cykl (26) niz zazwyczaj (28) i zaczęłam robic od 9 dnia. A ile się uż staracie że zdecydowaliście się na wizytę w klinice?
jesteśmy razem 8 lat a staramy sie tak naprawdę koło 2-1.5 roku. Tylko w polsce gin nie śpieszył się teraz mieszkamy w angli i zaczeli nam robić badania i czekamy na wyniki tylko wizyty są odległe 4 miesięczne jak narazie .
 
Do góry