reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Czesc dziewczynki, jakis mnie dołek złapał... może to ta pogoda taka dołująca i do tego myśl że do weekendu jeszcze 4 dni...
TE ważne dni są w trakcie a ja już bym chciała żeby była pora testownia. Obiecałam sobie że test dopiero po 11 listopada zrobie a to jeszcze tyyyyyle czasu :-(
Czy któraś z was testuje w tym czasie co ja? :sorry2:
Buziaki
 
reklama
Czesc dziewczynki, jakis mnie dołek złapał... może to ta pogoda taka dołująca i do tego myśl że do weekendu jeszcze 4 dni...
TE ważne dni są w trakcie a ja już bym chciała żeby była pora testownia. Obiecałam sobie że test dopiero po 11 listopada zrobie a to jeszcze tyyyyyle czasu :-(
Czy któraś z was testuje w tym czasie co ja? :sorry2:
Buziaki
gdyby nie fakt ze sie NIE staram to bym dokladnie w tym samym dniu testowala :sorry2: wiec bede bardzo mocno kciuki sciskac :tak::tak::tak:
 
Czesc dziewczynki, jakis mnie dołek złapał... może to ta pogoda taka dołująca i do tego myśl że do weekendu jeszcze 4 dni...
TE ważne dni są w trakcie a ja już bym chciała żeby była pora testownia. Obiecałam sobie że test dopiero po 11 listopada zrobie a to jeszcze tyyyyyle czasu :-(
Czy któraś z was testuje w tym czasie co ja? :sorry2:
Buziaki
Ja testuje wtedy co ty,tez juz nie moge sie doczekac.musze konczyc ,bo jestem w pracy,a tutaj to tak nie bardzo wypada.pa!pa!:-):-)
 
troszke mnie dziwi ze lekarz moze stwierdzic po wygladzie macicy owu?!?!?!?! myslalam ze takie rzeczy stwierdza sie przez usg a nie zwykle badanie podwozia!!
ktoras mi to wytlumaczy!! :cool: a wracając do tematu to zgadzam sie z izabell96 istnitne czy ty jestes na to gotowa i nie ma wtedy znaczenia czy masz 20 czy 30 lat obys tylka byla swiadoma decyzji i byla wstanie sama zajac sie malenstwem tak finansowo jak i emocjonalnie :sorry2: i postaraj sie nie nakrecac bo tydzien przed @ to jeszcze troszke czasu i za wczesnie na takie objawy tak mi sie wydaje! :sorry2:;-) nie patrz na to co mysla inni nie zapominaj ze my mieszkamy w kaczogrodzie!!! gdzie opinia sasiadow i cioteczek jest wazniejsza od czegokolwiek innego! miej to koncertowo w glebokim powazaniu :)))))

miałam robione dopochwowe usg:)
 
czesc dziewczyny!no więc co z tego że jest napisane na tych testach owul.kiedy je zrobić jak ja mam raz 33 raz za 37dni okres,a testów tylko 5w opakowaniu to ile trzeb aby było mieć kasy żeby tak robić z 2tyg a właściwie to trzeba by było cały miesiąc robić żeby wiedzieć co i jak i kiedy.

wg mnie : owulka występuje na 14 dni przed @, więc biorąc najkrótszy cykl powinnaś testy zacząć robić ok. 18-19 dc .....:tak:

Witaj! Ale przystojniaczek z Twojego synka:-)

dziękuje ślicznie ...... :tak:

Obiecałam sobie że test dopiero po 11 listopada zrobie a to jeszcze tyyyyyle czasu :-(Czy któraś z was testuje w tym czasie co ja? :sorry2:

ja też w tymterminie i faktycznie truuudno będzie wytrwać do niego ....... :-( chociaż nie wiem czy nie zatestuję juz właśnie 11, bo wtedy mój M ma imieninki ..... :tak:

a wogóle to witam wszystkie serdecznie i gorąco i życzę miłego dnia .... :tak::-D:tak: i wielkie gratulacje dla wszystkich nowych mamusiek......... :tak: a za resztę zaciskam kciuki :tak:
 
witam ciesze sie ze trafilam na forum kobitek podobnie jak ja "zakreconych" na "fasolkowanie" jestem staraczka od ponad pol roku i nic :-( mam nadzieje ze moze w tym miesiacu cos "sie ruszy" to moj 12 dzien cyklu czyli TEN DZIEN jesli jestem w bledzie prosze o sprostowanie trzymajcie kciuki :-)
 
witam ciesze sie ze trafilam na forum kobitek podobnie jak ja "zakreconych" na "fasolkowanie" jestem staraczka od ponad pol roku i nic :-( mam nadzieje ze moze w tym miesiacu cos "sie ruszy" to moj 12 dzien cyklu czyli TEN DZIEN jesli jestem w bledzie prosze o sprostowanie trzymajcie kciuki :-)


Agalotta Robiłaś jakieś bardania np. usg, warto zrobi, można wykryc przyczyne nieowocnych staranek:oo::oo::oo:
 
miałam robione dopochwowe usg:)
:-D:-D:-D a to co innego! hmmm... a cosik wiecej powiedzial na tym usg.. ?? no wiesz bez wlasnych obserwacji cyklu musisz polegac na lekarzu :sorry2:

witam ciesze sie ze trafilam na forum kobitek podobnie jak ja "zakreconych" na "fasolkowanie" jestem staraczka od ponad pol roku i nic :-( mam nadzieje ze moze w tym miesiacu cos "sie ruszy" to moj 12 dzien cyklu czyli TEN DZIEN jesli jestem w bledzie prosze o sprostowanie trzymajcie kciuki :-)
Witaj!!! :tak:
TEN DZIEN zależy od dlugosci cyklu wiec moze to byc rowniez 15 jak i 18 dc
kciuki zaciśniete!
 
Dziendobry...

A mnie od wczoraj męczy ból gardła... feee... i od dzisiaj zaczęłam brac luteinę, 10 dni i zobaczymy czy małpiszon przyjdzie, bo jak tak to ginka ma mi coś przepisać i pomóc w zafasolkowaniu...

napislalm do was bo ostatnio mys;lalm nad tym, i chcialam poznac wasza opinie. dlatego teraz tak sie rozpisalam, zeby wyjanic wam ZE NIE JESTEM POTWOREM.
Gemini a ja rozumie Twoją postawę... rozumię też postawę dziewczyn, nie przejmuj się, kazdy ma prawo do własnego zdania i to , że mamy odmienne na jakiś temat to nie znaczy że ktos uważa Cię za potwora...
Elisabeth czekamy razem z Tobą, żeby się udało ;-)
echhhhhhh ale sie rozpisałam.... a u mnie właściwie po starankach.... także moje drogie zacznę lada dzień świrować:-D:rofl2:
tylko nie wiem kiedy dokładnie owu miałam.... śluz szklisty środa, czwartek w ub, tygodniu a dziś mega wrażliwe brodawki i biały śluz.... o co chodzi?.....:baffled::-p

Calla wrażliwe brodawki i biały śluzik to na początku ciąży... ja też czekam na efekty... jeszcze 10 dni... ale powiem Ci, że w tym cyklu w ogóle nie miałam śluzu, a teraz pojawia mi się biały, ale taki śluz tez jest po owulce przed @, wiec ja podchodze do tego na spokojnie...
oj u mnie druga owulka hehe boli mnie 2 jajnik , :wściekła/y: tempka w normie 36,6 czyli caly weekend do d... nie bylo owulki , a taka mialam nadzieje na romantyczny poczatek nowego zycia , cieszylam sie ze wkoncu czuje owulke, ale to falszywy alarm, nic mierze dalej tempke i dalej przytulanki :tak:
bardzo dobre podejście, ja też mierzę tempkę, tak żeby miec jakiś obraz o własnym organizmie...
Czekam na pierwszą @ bo ginka pozwoliła po drugiej @ się starać a ja nie mogę się tej pierwszej doczekać.

W czwartek idę na rozmowę o pracę, trzymajcie kciuki;-)
3mamy kciuki i za rozmowę i za pierwsza @... a ja czytałam jakis czas temu, że można od razu się zacząć starać... ale pewnie takie czekanie to dla bezpieczeństwa?
Pamiętam oczywiście!
Jeżeli chodzi o lekarza to poczekam jeszcze z tydzień. jak temperatura nadal będzie utrzymywać się to biegnę do jakiegoś.
Życzę powodzonka w staraniach! Listopad będzie nasz!
Listopad musi być nasz!!!!
A czy gin skierowal was na jakies badania ?? np. dla Ciebie badania hormonow i monitoring cyklu ? a dla meza badanie nasienia ? jezeli nie to popros lekarza o skierowanie na te badania i sama zaproponuj mu monitoring cyklu, dowiesz sie czy napewno wystepuje owulka u Ciebie :blink:

mgk, ja Ci powiem/napiszę, że poszłam do gina jak zaczynał sie czwarty cykl i babka od razu zrobiła mi monitorin cyklu, zeby zobaczyć czy mam owulkę, bo mówi, że szkoda tracić czas jeśli juz chcemy dziecko... jeśli para stara się rok bez zabezpieczenia i nie ma efektu, to uważa się ją za bezpłodna i zaczyna badania i leczenie, więc jeśli Wy juz rok sie staracie to na co ten lekarz czeka? jak masz możłiwosć to idź do innego gina... o tej bezpłodności to się nie wystrasz tak jest wyjasnione pojęcie w literaturze, czasami przyczyna jest bardzo błaha i wystarczą jakies lekarstwa...
 
reklama
Agalotta Robiłaś jakieś bardania np. usg, warto zrobi, można wykryc przyczyne nieowocnych staranek:oo::oo::oo:
przebadalam sie "gruntownie" przed poczatkiem prob i wszystko bylo ok wiec teraz nie wiem czy jakiekolwiek badania moja sens
moj ginek powiedzial ze "to" moze potrwac
i mam byc spokojna i o tym nie myslec tylko jak to zrobic
 
Do góry