reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

:sorry2: kurcze musze leciec bo czeka mnie jeszcze dzisiaj mily malzenski obowiazek i z dolu slysze co chwila MALGOSIU:szok: mam nadzieje Lilu ze popiszemy jutro:tak: caluski
 
reklama
wiem wiem. bylismy u gina i stwierdzil ze wszystko jest ok, ze wystarczy troche cierpliwosci ale ja juz jej nie mam. starzeje sie czy co?

:sorry2: kurcze musze leciec bo czeka mnie jeszcze dzisiaj mily malzenski obowiazek i z dolu slysze co chwila MALGOSIU:szok: mam nadzieje Lilu ze popiszemy jutro:tak: caluski

A czy gin skierowal was na jakies badania ?? np. dla Ciebie badania hormonow i monitoring cyklu ? a dla meza badanie nasienia ? jezeli nie to popros lekarza o skierowanie na te badania i sama zaproponuj mu monitoring cyklu, dowiesz sie czy napewno wystepuje owulka u Ciebie :blink:
Ok, mykaj do mezusia :-D
Dobranoc....

Kingus, tikanis, pysia,Butterfly i reszte dziewczyn - milej nocki kochane :rofl2:
 
Ostatnia edycja:
Nie martw się w nastęnym cyklu na pewno się uda :tak::tak::tak:
Nie dziękuje ;-)
Mam taką nadzieję!:-) Nie jestem załamana o dziwo! Mam dużo wiary i siły żeby walczyc w tym cyklu o swoje Szczęście! Martwi mnie tylko ta podwyższona temperatura, bo to normalne nie jest żeby przez tyle dni sie utrzymywała. Niech juz ucieka:wściekła/y:, bo czas przytulanka rozpocząć :-D:-D:-D

Miluśkich snów Lilu
 
katarzynka1979 ja w tym cyklu wcale nie zauważyłam śluzu, ból owu był w piątek a skok dopiero we wtorek, więc bądź tu mądry ;)

Byłam dziś u lekarza. Potwierdził :-) Ok 3 tydzień. Termin początek lipca. Najważniejsze jest w tej chwili to, że jest we właściwym miejscu. Za tydzień we wtorek mam USG to pewnie dowiem się czegoś więcej. I znów tydzień stresu.

Dziękuję wszystkim Wam za gratulacje i nieśmiało wysyłam świeżutkie fluidki ;-) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Ostatnia edycja:
A czy gin skierowal was na jakies badania ?? np. dla Ciebie badania hormonow i monitoring cyklu ? a dla meza badanie nasienia ? jezeli nie to popros lekarza o skierowanie na te badania i sama zaproponuj mu monitoring cyklu, dowiesz sie czy napewno wystepuje owulka u Ciebie :blink:
Ok, mykaj do mezusia :-D
Dobranoc....

Kingus, tikanis, pysia i reszte dziewczyn - milej nocki kochane to jeszcze ja;-) udalo mi sie jeszcze wymknac na chwile;-) nie nie dal nam skierowania zadnego i na nic. polecil tylko testy owulacyjne i na razie tego sie trzymamy
 
A czy gin skierowal was na jakies badania ?? np. dla Ciebie badania hormonow i monitoring cyklu ? a dla meza badanie nasienia ? jezeli nie to popros lekarza o skierowanie na te badania i sama zaproponuj mu monitoring cyklu, dowiesz sie czy napewno wystepuje owulka u Ciebie :blink:
Ok, mykaj do mezusia :-D
Dobranoc....

Kingus, tikanis, pysia,Butterfly i reszte dziewczyn - milej nocki kochane :rofl2:
no i zapomnialam dodac ze owulacja jest ale fasolki nie:no:
 
to jeszcze ja;-) udalo mi sie jeszcze wymknac na chwile;-) nie nie dal nam skierowania zadnego i na nic. polecil tylko testy owulacyjne i na razie tego sie trzymamy[/font]

W takim razie radzilabym Ci zmienic gina bo na jakiej podstawie on twierdzi ze wszystko jest ok skoro nie zrobil nawet podstawowych badan takich jak badania hormonow,badania nasienia i monitoring cyklu ktore powinno sie wykonac po roku nieudanych staran :wściekła/y:
a dwie kreski na tescie owulacyjnym wcale nie musza oznaczac zblizajacej sie owulki, bo pozytywne testy owu wychodza tez przy podwyzszonym hormonie LH w oragnizmie :angry: ja tak mialam testy owu wychodzily pozytywne a owulki ani slychu ani widu...
 
Ostatnia edycja:
Byłam dziś u lekarza. Potwierdził :-) Ok 3 tydzień. Termin początek lipca. Najważniejsze jest w tej chwili to, że jest we właściwym miejscu. Za tydzień we wtorek mam USG to pewnie dowiem się czegoś więcej. I znów tydzień stresu.

Dziękuję wszystkim Wam za gratulacje i nieśmiało wysyłam świeżutkie fluidki ;-) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Jeszcze raz G R A T U L U J E :-)
i jestem pierwsza po swieziutkie fluidki :rofl2:

Jeszcze raz MILEJ NOCKI DZIEWCZYNKI .
 
Ostatnia edycja:
Hejka staraczki, dzięki za powitanie, mieszkam we włoszech i tutaj przed trzydziestką dziecko co najwyżej się przytrafia. A ja mam 24 lata, prawie dwuletniego synusia i baaardzo chciałabym jeszcze... Tyle, że nie bardzo mam z kim pogadac, bo moje przyjaciółki nie rozumieją (bo przecież wystarczy jedno, bo za wcześnie itp):no:.Fajnie jest wiedzieć, że ktoś w dzisiejszych czasach chce mieć dziecko i zrobi wszystko, żeby zobaczyć TE dwie kreski na teście.
Może mi ktoś powiedzieć jak prawidłowo mierzyć temperaturę?? I gdzie??
Z góry dziękuję:-)

Napisał Gemini25
kingus- ja nikomu nie bronie szczescia, ja jej zycze z calego serca jej dziecka. ja w wieku 25 lat, z marnym groszem przy duszy staram sie o dziecko, a ona 10 lat nie chciala tego szczescia, dopiero teraz jej sie zapragnelo.dlatego teraz tak sie rozpisalam, zeby wyjanic wam ZE NIE JESTEM POTWOREM.

Gemini, nie myślę, że jesteś potworem, mam w rodzinie podobna sytucję i mam takie samo zdanie jak ty na ten temat. :tak:
 
reklama
nie strasz mnie:baffled: czytalam ze testy owul sa skuteczne. a gin mowi ze na badania bedzie jeszcze pora chodze do niego od kilku lat i myslalam ze mozna mu wierzyc:baffled: kurcze
 
Do góry