reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Hej dziewczynki my wlasnie wrocilismy no nie powiem staranka byly i bylo bardzo romantycznie , tyle ze cos mnie martwi od piatku bolal mnie jeden jajnik, bolal caly weekend zreszta poźniej rozbolam mnie juz caly brzuch , chyba na owulke nie boli az 3 dni? jutro zmierze tempke i sie okaze czy owulka byla ale jakos martwi mnie ten bolacy brzuszek hm nie mialam chyba takich boli na owulke ? a jak Wy macie ?hm chociaz teraz nie boli moze to faktycznie owulka - bylo by bosko w samym srodeczku takie przytulanki jakby to nie wyszlo to ja juz nie wiem jak to zrobic by wyszlo
a jak tam u Was ? Emma jak Twoje przytulanki , doszly jakies fasolki? ide sprawdzic bo lektury mi ostro naprodukowałyscie

a wogole to ktora z was pisala o wypiekach ? nie Ty Ell, hehe mialam na drugi dzien zreszta teraz tez mam tylko nie wiem czy to nie dzialanie morskiego wiaterku , ale co tam normalne u mnie ze szukam sobie objawow , wkoncu na tym, ostatnio polega moje pol zycia , pol szukam objawow drugie pol czekam na @ nie wiem co lepsze
U mnie chyba wszystko w porzadku,tez wlasnie wrocilam z weekendu.nie wiem sama co myslec,bo w tym miesiacu uzywam testow owu.w sobote rano zrobilam test i wyszla mi kreseczka prawie taka sama jak ta obok,przed chwila zrobilam znowu test i pokazal tylko jedna kreseczke.przytulanki byly w piatek wieczorem,a wedlug obliczen owu powinnam miec dzisiaj.nie wiem o co chodzi,ale dzis wieczorem znow beda przytulanki.moze wiecie o co biega?jutro znowu zrobie test i zobaczymy.a moze ja nie mam owu?,ale mialam USG i niby wszystko w porzadku.dajcie znac jak cos wiecie na ten temat.aha!!!OGROMNE GRATULACJE DLA ZAFASOLKOWANYCH:-);-):-);-)
 
U mnie chyba wszystko w porzadku,tez wlasnie wrocilam z weekendu.nie wiem sama co myslec,bo w tym miesiacu uzywam testow owu.w sobote rano zrobilam test i wyszla mi kreseczka prawie taka sama jak ta obok,przed chwila zrobilam znowu test i pokazal tylko jedna kreseczke.przytulanki byly w piatek wieczorem,a wedlug obliczen owu powinnam miec dzisiaj.nie wiem o co chodzi,ale dzis wieczorem znow beda przytulanki.moze wiecie o co biega?jutro znowu zrobie test i zobaczymy.a moze ja nie mam owu?,ale mialam USG i niby wszystko w porzadku.dajcie znac jak cos wiecie na ten temat.aha!!!OGROMNE GRATULACJE DLA ZAFASOLKOWANYCH:-);-):-);-)
ja Ci nie pomoge calkowicie nie znam sie na tych testach na owu, ja tylko tempke mierze , a bole owulacyjne mialas ?
 
Witam wszystkie starające się, jestem tu nowa, mam na imię Agnieszka, mama Tomka (22 miesiące) i właśnie rozpoczynam starania o rodzeństwo. Będę wdzięczna za jakieś porady, jestem zielona w temacie. Jak rozpoznać dni płodne? :confused:Z góry dziękuję za pomoc.
 
czesc dziewczyny ja też w tamtym miesiącu używałam tych testów owul.,zrobiłam z 4i ciągle negatywne,chyba za wcześnie zaczełam robic no i nic nie wyszło,poza tym mam strasznie długie te cykle ostatnio 33-37dni i też mnie często boli z prawej strony i już se filmuje że to to ale niestety wciąż nic:-(Napiszcie czy któraś z was ma też takie długie cykle i boli ją często z prawej strony?Pozdrawiam i życze powodzenia Wam wszystkim!!:-)
 
reklama
czesc dziewczyny ja też w tamtym miesiącu używałam tych testów owul.,zrobiłam z 4i ciągle negatywne,chyba za wcześnie zaczełam robic no i nic nie wyszło,poza tym mam strasznie długie te cykle ostatnio 33-37dni i też mnie często boli z prawej strony i już se filmuje że to to ale niestety wciąż nic:-(Napiszcie czy któraś z was ma też takie długie cykle i boli ją często z prawej strony?Pozdrawiam i życze powodzenia Wam wszystkim!!:-)

cześć dziewczynki :-):-):-) Witam nowe staraczki coraz nas tu więcej :tak: super :tak:
Aliz, ja mam też długie cykle, ostatnio 36 dni, i też ostatnio pobolewa mnie po prawej stronie. tłumacze to sobie tak, że może to owulacja sie zbliża... zobaczymy... robie testy owulacyjne ale na razie sa negatywne... zobaczymy w sumie jest jeszcze czas.
ale jak na teście (owulacyjnym) wyjdą II to bede :-D:-D:-D:-D sie szybciochem zabierac za przytulanki
 
Do góry