reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

hej dziewczyny ;-)

nie wiem od czego zaczac :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
wiec- po pierwsze, zrobilam wtedy test i oczywiscie I kreska( wiedzialam....:crazy:)

po drugie- te sikanie, bekanie, drapanie, klucie, stekanie, , plakanie itp moge w du...pe wsadzic- nic z tego nie wyniklo, nic a nic to nie znaczylo :no:

po trzecie- w zwiazku z pk 2, to ja chyba oszalalam , zwariowalam, zeswirowalam ... bo ja mialam te wszystkie ,, objawy,, a tu kompletna klapa, dno,NIC NIC NIC :no::wściekła/y::no::wściekła/y:

po czwarte- a czemu nic?- bo dzis przylazla do mnie ta przebrzydla, podla, ochydna MALPA!!!!!! nie przeczytalo malpiatko mojej wiadomosci i wprosila sie w gosci...:wściekła/y:(narazie jest wstydliwa, ale napewno sie rozkreci)

po piate- ja napewno juz zeswiruje na milion procent, nie ,,chyba.?. ale na serio...bo
znow znajomi sa w ciazy, znow ktos blizszy lub dalszy spodziewa sie dzidziusia....

A KIEDY TA BIEDNA GEMINI DOCZEKA SIE SWOJEGO?
PYTAM SIE!!!!- KIEDY DOCZEKAM SIE SWOJEJ WYMARZONEJ CORECZKI GABRYSI ??????
 
reklama
Mi kolezanki radziły ze jak bedę w ciazy to zeby poszukać sobie lekarza, który pracuje w szpitalu, w którym chce rodzić, dobry kontakt z lekarze, jego fachowości, podejście do pacjentki tez są bardzo wżane.
Kochana a jakie jeszcze badania zalecił pani doktóreczka??
i tak właśnie zrobię. Po konsultacji z Ukochanym stwierdziliśmy, że jednak zwrócę się do swojego zaufanego ginekologa z TM:-) tak więc na dniach zadzwonię do Niego i sie umówię:-) a w ostateczności będę rodzic w TM, choć wolę na miejscu - w Łodzi, przede wszystkim lepsiejsza opieka:-)
Zleciła ogólne badanie krwi łącznie z ustaleniem grupy (wiem jaką mam, ale nie mam na to papieru), cukier, tsh, jakis hsg (czy coś takiego), czystość pochwy i ogólnie mocz + toksoplazmoza płatna. No i usg.
Ale zrobię wszystko u siebie, w TM. Umówię się na jaknajszybszą wizytą, bynajmniej puki nie skończy mi się zwolnienie (4.11.).
IMAGIATION mi tez sie wydaje ze najlepiej jest wybrac lekarza,ktory pracuje w szpitalu w ktorym chce sie rodzic,tak bynajmniej robia wszystkie kobitki jakie znam,to duzo ulatwia sprawe,bo odbiera porod lekarz ktorego juz znasz i do ktorego masz zaufanie. wybor lekarza to naprawde bardzo wazna sprawa bo od tego zalezy tez w duzym stopniu jak bedziemy wspominac przebieg ciazy,lekarz musi byc dla nas a nie my dla lekarza!!!!nigdy nie bylam w ciazy,ale tak mi sie wydaje..pozdrawiam!
Masz absolutną rację!!! Tomaszów nie słynie z renomy... ale to jednak rodzinne miasto i znam niejednego ginekologa ze szpitala, więc myślę, ze jakoś to będzie... w końcu najgorsze jeszcze przede mną:sorry2:
 
A KIEDY TA BIEDNA GEMINI DOCZEKA SIE SWOJEGO?
PYTAM SIE!!!!- KIEDY DOCZEKAM SIE SWOJEJ WYMARZONEJ CORECZKI GABRYSI ??????
Jeśli by to zależało ode mnie to już by była w drodze a tak na poważnie to rozumiem Ciebie w 100%.
Mi nawet kiedyś rósł brzuch a jak robiłam test to oczywiście była I i @ przychodziła następnego dnia.
Wiem, że łatwo się pisze że trzeba być cierpliwym ale jak być cierpliwym skoro na każdym kroku widać kobiety z brzuszkami z dzieciaczkami w wózkach, znajomi na naszej klasie dodają zdjęcia swoich maleństw albo zdjęcia brzuszków...
Ja sobie staram tłumaczyć, że to czekanie mnie tylko wzmocni i będę przez to lepszą matką...
Rozumiem Twoje rozgoryczenie i pamiętaj że nie jesteś sama
 
;-);-);-)
no czyzby moja corcia to byla taka wygodnicka princeska i czeka na odpowiedni moment tzn jak tylko rodzice wroca z ,,saksow,, do domku ???;-);-);-)

przeciez ona nie bedzie sie ,,tulala ,,po zagranicach, ona musi miec juz przygotowane swoje przesliczne lozeczko, ubranka, kosz zabawek ...;-);-);-)

mamusia i tatus musza byc wypoczeci i zrelaksowani, po tej ,, wycieczce,,;-);-)

to wtedy ona- moja GABRYSIA hopu siupu zrobi im niespodzianke i.... jej tez ,, wielkiej damie,, ;-) zachce sie na ten swiat

a wtedy nielubiana pania @ wrzucimy na dno szafy na dlugie miesiace....
;-);-);-)
 
;-);-);-)
no czyzby moja corcia to byla taka wygodnicka princeska i czeka na odpowiedni moment tzn jak tylko rodzice wroca z ,,saksow,, do domku ???;-);-);-)

przeciez ona nie bedzie sie ,,tulala ,,po zagranicach, ona musi miec juz przygotowane swoje przesliczne lozeczko, ubranka, kosz zabawek ...;-);-);-)

mamusia i tatus musza byc wypoczeci i zrelaksowani, po tej ,, wycieczce,,;-);-)

to wtedy ona- moja GABRYSIA hopu siupu zrobi im niespodzianke i.... jej tez ,, wielkiej damie,, ;-) zachce sie na ten swiat

a wtedy nielubiana pania @ wrzucimy na dno szafy na dlugie miesiace....
;-);-);-)
Piękna historia i życzę Ci aby było tak jak Sobie wymarzyłaś :tak:
A co będzie jak urodzi się Gabryś?
Kiedy wracacie?
 
hej dziewczyny ;-)

nie wiem od czego zaczac :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
wiec- po pierwsze, zrobilam wtedy test i oczywiscie I kreska( wiedzialam....:crazy:)


Kochana tak mi przykro:no::no::no::no:.
Jak to mozliwe - te wszyskie objawy, dolegliwosc...........:-:)zawstydzona/y:

Doczekasz sie swojej wymarzonej, upragnionej i wyczekiwanej córeczki Gabrysi, tylko twoja coreczka jeszcze sie do ciebie nie wybiera, moze poprostu che cie popobserwowac i pewnie sie zastanawia co ta moja mama taka nerwowa,:rofl2::rofl2::rofl2: a ty wpadasz w rozpacz:szok::szok::szok:.

Popłacz sobie troszke zeby wyładowac emocje ( złość rozczarowanie i takie tam), A potem jak my wszystkie zbierz w sobie syłe i dobre mysli bo inaczej Twoja córeczka zezłości sie na ciebie...;-):tak:;-):tak:.

P.S. Moja córeczka bedzie miala na imę Marysia:happy::happy::happy:
Ale też ani pomysli jak narazie, zjawić sie u mamy.

Jestem z Toba Gemini 25 :rolleyes:
 
hej dziewczyny ;-)

nie wiem od czego zaczac :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
wiec- po pierwsze, zrobilam wtedy test i oczywiscie I kreska( wiedzialam....:crazy:)

po drugie- te sikanie, bekanie, drapanie, klucie, stekanie, , plakanie itp moge w du...pe wsadzic- nic z tego nie wyniklo, nic a nic to nie znaczylo :no:

po trzecie- w zwiazku z pk 2, to ja chyba oszalalam , zwariowalam, zeswirowalam ... bo ja mialam te wszystkie ,, objawy,, a tu kompletna klapa, dno,NIC NIC NIC :no::wściekła/y::no::wściekła/y:


po czwarte- a czemu nic?- bo dzis przylazla do mnie ta przebrzydla, podla, ochydna MALPA!!!!!! nie przeczytalo malpiatko mojej wiadomosci i wprosila sie w gosci...:wściekła/y:(narazie jest wstydliwa, ale napewno sie rozkreci)

po piate- ja napewno juz zeswiruje na milion procent, nie ,,chyba.?. ale na serio...bo
znow znajomi sa w ciazy, znow ktos blizszy lub dalszy spodziewa sie dzidziusia....

A KIEDY TA BIEDNA GEMINI DOCZEKA SIE SWOJEGO?
PYTAM SIE!!!!- KIEDY DOCZEKAM SIE SWOJEJ WYMARZONEJ CORECZKI GABRYSI ??????

Gemini25 ściskam mocno, głowa do góry następny cykl bedzie twój, albo nasz, nie smutaj sie tak mocno bo czasmi nasza psychika ma bardzo duży wpływ. Jak coś to bedziemy razem się starały w następnym cyklu :-).
 
A KIEDY TA BIEDNA GEMINI DOCZEKA SIE SWOJEGO?
PYTAM SIE!!!!- KIEDY DOCZEKAM SIE SWOJEJ WYMARZONEJ CORECZKI GABRYSI ??????

Gemini, ja co miesiąc mam to samo ostatnio... objawy, temperaturka podwyższona, do łazienki latam i robie test.... a tu wstrętna I krecha i następnego dnia nadchodzi paskudna @... Tak sobie myślałam o tym, że może dlatego że tak bardzo chce mieć te objawy to one sie pojawiają...:crazy::crazy::crazy: sama nie wiem...
W tym miesiącu obiecałam sobie: ŻADNYCH TESTÓW AŻ DO DNIA SPODZIEWANEJ @. Zobaczymy czy wytrzymam ;-);-);-)

A Gabrysia pewnie niedługo się pojawi :-) Trzymam kciuki
 
reklama
Do góry