reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

reklama
Witam. Dopiero sie zarejestrowalam na Waszym forum i juz mi sie tu podoba.
Skonczyl mi sie okres i za jakies 10 dni biore sie ostro do pracy.:)

Witaj Zlelarka83 -no łamac chyba jezyki bedziemy na twoim nicku:-)))!! teraz jest to już takze twoje forum-:))) powodzenia w starankach!!! Maly Kacperek na pewno ucieszy się z rodzenswta-trzymamy kciuki, a Ty bierz sie za meza i do roboty!!!!

Aga0072 -i Ty się doczekasz testowanka - a wczesniej rzed toba jeszcze ta przyjemniejsza czesc-przytulanki -jeszcze tylko kilka dni-tak na to patrz, a nie az xxx dni....cierpliwosci, najważniejsze zeby się udało powitac II.

Madzio1980 i Madziulinka - gdzie są nasze dziewczyny co robią dzisiaj betki i badania??? czekamy na wieści!!!
 
eve84, kingus - dzieki hehe ale martwic sie chyba nie umiem powstrzymac, przestane chyba dopeiro jak ujrze swoje malenstwo
w.kropeczka- no kropeczko mala ja sie martwie bo mdlosci ostatni raz mialam w pon, dzis piatek i przez te 4 dni mialam ale chwilowki.. ze sie tak wyraze.. nie mam kompletnie apetytu nawet na slodycze ktor euwielbialam,, jak powacham to mnie nie odrzuca ale nie na tyle ze wymiotuje.. bo na szczecie wymioty mnie ominely..
sennosc, zmeczenie, zgaga i zaparcia na przemian ze wzmozona przemiana materii..bol glowy czasami,, na samym poczatku bylo czesciej..ale troche sie martwie ze moje calodniowe mdlosci przeszly w chwilowki.. hmmm mam nadzieje ze to nic zlego.. ale moje mdlosci objawiaja sie teraz wstretem do jedzenia.. hehe byc moze panikuje,, ale kingus miala mdlosci pozniej nie miala i co ??
i stad takie obawy... wystrazylam sie...:baffled::-(
 
ale kingus miala mdlosci pozniej nie miala i co ??
i stad takie obawy... wystrazylam sie...:baffled::-(
Jak bym wiedziała, że będą Cię straszyć moje słowa to bym się w język(w palec)ugryzła.
Jak się pytałam lekarza o to, że czasami są mocniejsze objawy a innym razem słabsze to powiedział że to normalne i hormony szaleją.
Wiele dziewczyn ma bóle, mocne krwawienia i rodzą zdrowe dzieci.
Teraz będzie mi przykro, że przeze mnie się martwisz :sad:
 
kingus- nie kochanie nie chce zebys miala wyrzuty sumienia.. ale marwtie sie i chyba przestane jak ujrze malenstwo na usg i jak lekarz powie ze wszytsko ok...
przepraszam ale nie potrafie sie nie marwtic..mowie sobie ze napewno jest ok ale ja zawsze bylam panikara...wiec nie przejmuj sie moim gadaniem... dla ciebie :* :zawstydzona/y:
 
reklama
Hej.
Jestem tu nowa:) ale juz mi sie podoba. Mam 4 letniego synka i teraz staram sie o drugie dziecko, co w moim przypadku nie jest latwe bo choruje na Gravesa-Basedowa (nadczynnosc tarczycy) i mam bardzo dlugie i raczej nie regularne cykle. Mam tez jednak duzo wiary ze bedzie ok.
 
Do góry