reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

Narazie nie mam mozliwosci odwiedzic lekarza, a wogole na chora sie nie czuje tylko jakbym miala stan podgoraczkowy.... moze mialam owulacje :dry: i dlatego mam podniesiona tempke, hmmmm juz sama nie wiem....
Na dretwienie rak i nog od wczoraj pije magnez ( podobno z niedoboru magnezu tak sie dzieje ) tylko z kad to megaaaaa rozdraznienie i krew z nosa :baffled: i dotego jeszcze mnie mdli, i spac mi sie cholermie chce :szok: z tego wszystkiego zrobilam sobie przed chwilka test i jedna krecha

Faktycznie,ostatnio przeszlas sporo stresow ale moim zdaniem powinnas skonsultowac sie z lekarzem i to jak najszybciej,trzymam kciuki za Ciebie!! pozdrawiam!
 
reklama
Witam wszystkich,
small song GRATULACJE :-):-D:-):-D- no i ja chyba do niedzieli nie wytrzymam i zrobie test jutro :-p.
w.kropeczka a co do objawów to już przeszły nic nie boli tylkoczasem zakuje jajnik, dzięki że pytasz :-). Mam nadzieje że tak bedzie jak piszesz.
 
Witam wszystkich,
small song GRATULACJE :-):-D:-):-D- no i ja chyba do niedzieli nie wytrzymam i zrobie test jutro :-p.
w.kropeczka a co do objawów to już przeszły nic nie boli tylkoczasem zakuje jajnik, dzięki że pytasz :-). Mam nadzieje że tak bedzie jak piszesz.
Izabell a ktory masz dzien cyklu???nie widze suwaczka u ciebie i sie pytam...sorki:-) bo moze jednak zrób juz ten teścior, a co?

Romka a ty jak tam, zarejestrowalas sie do tego gp, czy jeszcze?
 
dzięki kochana, dobrze się czuję, nie narzekam. Właśnie sobie siedziałam z rękami na brzuchu :-D, mam wrażenie, że czuję już jak dzidzia się rusza. Mam nadzieję, że to prawda a nie że jelita sprawiają mi figla hihihih.
No to musi być piękne uczucie...w sumie u Ciebie juz tyle tygodni na suwaczku...niedlugo 5-y miesiac, więc dzidzia może już pozdrawiać mamusię...super! Oby tak dalej!!! Duuuużo zdrówka i radosci na kolejne wspaniale miesiące!
 
izabell to u ciebie może juz wyjść :-)....ten teścior...jutro rano...ja miałam ostatni 31-o dniowy, poprzedni 28-dniowy....więc loteria...
 
moge sie wyzalic???? :angry::angry: ale tak z ;-);-)....
wiec...czy ja musze tak co rusz biegac na siusiu??? za kazdym razem parcie jest tak ogromne ze gdybym to odlozyla na pozniej to bym w majty polala ;-):szok:
Trzymam kciuki żeby to była fasolka ;-)

Czesc dziewczyny!bardzo chcialabym do was dolaczyc.jestem nowa i od dwoch lat staramy sie z mezem o dziecko.wczoraj(zreszta jak co miesiac od 2 lat)dostalam@i jestem smutna:frown:.!
Witaj, na pewno z Nami będzie raźniej:-)

bardzo proszę o kciukasy choc do testowania pozostało jeszcze kilka dni. mimo wszystko w tym miesiącu jestem jakoś dziwnie spokojna i nie przezywam jak poprzednio. Czekam cierpliwie - może mi Bozia wynagrodzi dzidziusiem:-)
Kciuki już zaciśnięte ;-);-);-)

WIADOMOSC DO M@LPY- NIE JESTES MILE WIDZIANYM GOSCIEM. LEPIEJ WOGOLE NIE PRZYLAZ, BO CIE NIE CHCEMY!!!!:no::no::no::no::no::no::no::no::no::no::no:
Bardzo mi się podoba ten apel :tak::tak::tak::tak:

a swojemu m daje androvit - tez witaminki dla mężczyzn...
Mój bierze salfazin
Wczorajszy dzien to byla u mnie jakas katastrofa mowie wam w pracy sajgon to malo! tak mnie ten stary dupek irytowalam przez caly dzien ze w efekcie wieczorem w samochodku nerwy mi juz poscily i se pochlipalam ciutek ... :-( a jak siedzialam w pkt tpSA to malo nie zemdlalam .... pieprz...a robota :crazy: biegam jak kot z pecherzem ciagle mam cos do robty ... studia to juz wogole odlogiem leza .... do 15.10 mialam oddac indeks a tu dooopa bo nie mam jeszcze absolutorium i nie mam pojecia co teraz ze mna bedzie :-( w pracy mam tyle roboty ze do domu musze brac i na projekty na studia i prace inz nie mam juz czasu ani sily! :-:)-:)-( mam dola jesiennego! :confused2:
Oj biedactwo moje. Zajdź w ciąże i idź na zwolnienie ;-)

Ide dziś do gina i przyznam, że troszkę się denerwuję:rofl2:
Czekam na wiadomość :tak:

no nie dałam rady no, nie wytrzymałam....
zrobiłam test...
dziś jest 27 dzień cyklu, w zeszłym misiącu miałam cykl 27 dniowy... wcześniej też się taki zdarzył...
no i jest!!! jest druga kreseczka, mniej wyraźna...
michał też ją widzi... :tak:
SUPER:-D:-D:-D Gratuluję. Libię takie wiadomości za rana :-D

:-) Wielka radość z powodu ciąży, tylko pojawiły się straszne mdłości a nawet wymioty, jestem wykończona, trzymajcie kciuki, żeby mój Fasolek był już grzeczny i dał mi troszkę spokoju:happy:
Będzie dobrze :-)

Kinguś...cos mało piszesz ostatnio...i te śliczne łabądki rzadko się pojawiają....jak idzie szukanie pracy? trzymam kciuki!
Dziś pół dnia nie miałam internetu :-( U mnie na razie brak aktywnych staranek ale jak się zaczną to na pewno będę się częściej udzielać:tak:

do tego wszystko mi drentwieja rece i nogi :angry: krew mi z nosa dzisiaj i wczoraj leciala :szok: wieczorami nam goraczke i czaly czas chodze i sie trzepe z zimna bo mi tak zimno :crazy: a w domku cieplutko jak nie wiem :zawstydzona/y:
zachowuje sie gorzej niz baba w ciazy albo jak baba ktora przekwita :szok::wściekła/y::baffled:
Przytulam mocno
 
reklama
Do góry