reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
small song śluz płodny powinien sie pojawic 24-48 h po pozytywnym tescie owu albo po skoku tempki, chyba tak u ciebie jest więc do dzieła :-)

...ja nigdy tempki nie mierzyłam ale robiłam testy owu, nawet cośtam pokazywały ale nie moge powiedzieć bym kiedykolwiek zobaczyła dwie mocne krechy...raczej były zawsze słabsze niż testowa a owulke napewno miałam bo miałam silne bóle okołoowulacyjne i zaszłam w ciażę.... raczej bym bardziej wierzyla w tempke i sluz niż bazowala na testach...ale nie powiem, mam chyba jeszcze jakies 5szt wiec z ciekawości w nastepnym cyklu zrobię
 
dziewczyny jesli chodzi o śluz to powinien pojawic się w okresie okołoowulacyjnym...i ja go mam.ale ten super płodny to taki ma być ciagnacy ponoć i przezroczysty ale ja nigdy czegos takiego nie widziałam u siebie :-D
 
.ja to bylam na usg w 4 tygodniu i 6 dniu i moj zarodek czy pecherzyk mial 5,8mm...ale jeszcze nie bylo widac tak dokladnie worka owodniowego.. tylko czarna mala kropeczke..i takie wydluzenie. .wiec to dobry obraz czy nie???:baffled: dziewczynki co sadzicie??
Skarbie nie martw się, na pewno na następnym usg zobaczysz fikającego małego człowieczka :tak::tak:

kinguś fajnie że już jesteś i to w takiej dobrej formie, pozdrowionka dla Ciebieps. w którym szpitalu w wawie jest taki miły personel?
W św.Zofii
a ja dzisiaj bardzo szczęśliwa bo kilka razy poczułam mdlości;-) i miałam mega zachcianke na zapiekanke:tak:mąz oczywiście przejechał pół miasta, żeby ją spełnić...mniam
To super tylko żeby Cię za bardzo nie męczyły:tak: Dobrze nam z tymi facetami ;-)

A wczoraj się dowiedziała że moja sisotra jest prwadopodobnie w ciąży nie planowali z M , 2 jej sie spóźnia tydz, i byla na usg i gin nie był pewny kazal przyjść za tydz, dodam że testy nie robiła bo sie naczttała że nie zawsze są prawidłowe a na beta też nie dała sie namówić chyba jeszcze w to nie wiezy albo niechce uwiezyć
Może się od niej "zarazisz" :-D:-D:-D

,jestem po pierwszej kuracji clos i duphastonem-niestety nieskutecznie:-(nie mam pojecia co dalej.probowac nastepnej kuracji,czy poprostu wrzucic na luz i moze wtedy sie uda?!pozdrawiam Was wszystkie!buziaki!
Mi się udało w 3 cyklu z clo więc głowa do góry :tak::tak:

Oświadczam, że małpiszon @ nie przylazł:no::szok:, ale spoko loko przyjdzie na bank:baffled: i pewnie wymęczy mnie w weekend maksymalnie jak się da:zawstydzona/y:.
Żeby nie przyszła, żeby nie przyszła :tak::tak::tak:

Witam wszystkie przyszłe Mamusie
Witaj

Teraz jestem w 22 tygodniu, oczekujemy chłopczyka:-),bardzo aktywnego szczególnie wtedy jak trzeba iść spać albo chciałoby się postać:-D:-D(strasznie się wierci). Trzymam kciuki za wszystkie starające się, za te którym się udało i za te które mają jakieś problemy. Trzeba wierzyć, że wszystko będzie dobrze:-):-):-):-). Całuski ;-)
To dobrze, że wszystko ok, to teraz czekamy na zdjęcia jak przyjdzie na świat

Kingus co u ciebie jak sie czujesz ?
A czuje się bardzo dobrze.
Tylko zastanawiam się jak to będzie z tą owulacją czy sama się pojawi czy znowu jakieś leki trzeba będzie. Słyszałam, że po clo jak się odstawi to może wystąpić sama no ale zobaczymy.

Ale macie tempo -przeczytałam wszystko :-D:-D
 
Chciałabym pójść na Usg 3D. Proszę polećcie mi jakiś dobry punkt w Warszawie. Z góry bardzo dziękuję;-)

jeśli nie jest dla ciebie problemem dojazd do Pruszkowa , to polecam ci bardzo poniższe miejsce. Mają świetnych specjalistów od usg i bardzo dobry sprzet przy konkurencyjnych cenach, dają filmik , wszystko super tłumaczą, zatrudniają lekarzy ze św. Zofii
Gabinet Lekarski
 
dziewczyny co do mnie to tak...od wczoraj po kazdy posilku mega zgaga...mieta nie pomaga, a na zapachy jestem tak wyczulona, że szok...makaron z burakami wyczulam z kuchni, która jest hektar odemnie....boze a tu tyle dni czekania, jesli to nie fasolka to mam jakis mega problem z żołądkiem i mózgiem :baffled:....ale maz jadł to co ja i zgagi nie miał....:confused: bo pytałam....
 
reklama
dziewczyny co do mnie to tak...od wczoraj po kazdy posilku mega zgaga...mieta nie pomaga, a na zapachy jestem tak wyczulona, że szok...makaron z burakami wyczulam z kuchni, która jest hektar odemnie....boze a tu tyle dni czekania, jesli to nie fasolka to mam jakis mega problem z żołądkiem i mózgiem :baffled:....ale maz jadł to co ja i zgagi nie miał....:confused: bo pytałam....

hmmmmmmmmmmmmmm czyżby II się szykowały???:sorry2::tak::tak::tak:
 
Do góry