reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Leila co do włośów to myślę, że to faktycznie może być przesilenie jesienne, co roku mniej wiecej o tej porze roku tez mi troszku wlosow ubywa :-)
Co do przyjemnosci i lekarstw w czasie staranek to prawde mowiac ciekawy temat, bo nigdzie nic o tym nie pisza, ja na wszelki wypadek nie pije alkoholu, dwa lata temu rzucilam palenie i lekarstw w czasie staranek tez nie biore, jakbym byla powazniej chora to mysle, ze pani dr cos mi poradzi :-) pozdrawiam

Ja własnie też nie znalazlam takiego tematu, ale moze nie umiem skutecznie szukac ;-) W kazdym razie mi sie w zeszlym tygodniu nie udalo zarejestrowac do lekarza (ahhh, ta nasza wspaniala sluzba zdrowia) i leczylam sie sama. Wydaje mi sie, ze marne szanse abym byla w ciazy, ale gdzies tam jakas obawa istnieje... Zwlaszcza, ze troche tych lekarstw wzielam :-(Ja tez nie pije alkoholu, aczkolwiek kusi mnie by wieczorkiem wypic sobie lampke winka lub piwko. Znalazlam tylko gdzies na forum wypowiedz bodajże z 2005 r, gdzie forumowiczka pisala, ze lekarz jej powiedzial, ze w pierwszych tygodniach nic zlego sie nie stanie, nawet jesli zabalujemy. Hmmmm, ciekawe..... ;-)
 
gumisia ja jak zaczęliśmy staranie to zaczęłam po wyliczonej (na oko - bo wcześniej nie monitorowałam cyklu) owulce mierzyć temperaturę.Utrzymywała się w granicy 37 - 37.2. Lekarz mi powiedział, że tak może być w drugiej części cyklu ale przed @ temperatura spadnie. U mnie utrzymywała się cały czas. Trzymam kciuki abyś zobaczyłaII :-).

Leila popieram Alicję i trzymam kciuki za M i Ciebie też :blink:
 
leila moge ci tyle powiedziec ze najwazniejsze to w drugiej czesci cyklu po owu jesli byly staranka nie wolno brac kwasu acetylosalicylowego-patrz aspiryna itp bo w bardzo wczesnej ciazy moze prowadzic do poronienia i nawet nie bedzie wiadomo ze byla ciaza, aspiryny nie wolno wogle dzieciom do ilus lat podawac, brac w ciazy i w czasie karmienia.pozdrawiam wszystkie staraczki, gdzie te fasolki????:tak::tak::tak:
ps wolno brac paracetamol (np apap)
a co do picia alkoholu ( okazjonalnie) to nie slyszalam zeby komus to zaszkodzilo w czasie staranek lub we wczesnej ciazy, oczywiscie bez upijania sie na umor
 
Rudka bardzo dziekuję za odpowiedz! Jezu, strasznie sie wystraszylam tym kwasem, ale sprawdzilam, ze w fervexie i cerutinie nie ma kwasu acetylosalicylowego tylko kwas askorbowy i kamień z serca :-) Aspiryny chyba nie wzielam. uffffff :-):-):-) Hehe, to moje wystraszenie swiadczy tylko o tym, ze ciagle mam nadzieje, ze jakims cudem zafasolkowalam po naszych starankach, mimo, ze pomylilam sie co do terminu przyjscia owu ;-) Testowanie w nastepnym tygodniu. Nadzieje niewielkie, ale sprawdzić trzeba ;-) pozdrawiam i jeszcze raz dzieki za wszystkie rady.

Ps. jesli ktoras z drogich forumowiczek wiedzialaby cos czym warto sie podzielic odnośnie tego, czego nam nie wolno w trakcie staran (np. leki) to bylabym wdzieczna za kazdą opinie. :-) Zawsze lepiej wiedziec...
 
Ja rónież witam czwartkowo :]

Muszę Wam powiedzieć, że wczoraj spotkała mnie miła niespodzinka :] ale i dziwn troche ;)
przypomnę, że wczoraj, gdy się z Wami witałam, napisałam, że mięrzę temperatkę, robie testy owulacyjne ale nie moge zaobserwować śluzu...
Napisałam też, że jestm po owulacji (skok temperatury),a tu wczoraj pierwszy raz w życiu zaobserwowałam śluz! taki jak białko kurze, więc książkowy (oczywiście bardzo się ucieszyąłm)
Ale czemu teraz? Test owulacyjny i temperatura pokazują, że już po owulacji a tu nagle ten śluz wyskakuje...hmmm

Macie jakieś doświadczenia śluzowo-testowow-temperaturowe?

Miłego dnia
 
Ja rónież witam czwartkowo :]

Muszę Wam powiedzieć, że wczoraj spotkała mnie miła niespodzinka :] ale i dziwn troche ;)
przypomnę, że wczoraj, gdy się z Wami witałam, napisałam, że mięrzę temperatkę, robie testy owulacyjne ale nie moge zaobserwować śluzu...
Napisałam też, że jestm po owulacji (skok temperatury),a tu wczoraj pierwszy raz w życiu zaobserwowałam śluz! taki jak białko kurze, więc książkowy (oczywiście bardzo się ucieszyąłm)
Ale czemu teraz? Test owulacyjny i temperatura pokazują, że już po owulacji a tu nagle ten śluz wyskakuje...hmmm

Macie jakieś doświadczenia śluzowo-testowow-temperaturowe?

Miłego dnia

Czytalam w niecie ze sluz moze sie pojawiac pare dni przed owulka, w czasie owulki i tez po owulce, wiec wydaje mi sie ze wszystko u Ciebie ok :tak::happy2:
 
reklama
Do góry