reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Cześć dziewczyny. Bardzo dawno mnie nie było i bardzo przepraszam ale nie jestem wstanie prześledzić co się od tamtej pory dzieło na forum:-(. Nie za bardzo miałam głowę i siłę do siedzenia przy kompie. Mieliśmy z mężem trochę stresu; w 11 tc przy usg wyszło nieprawdłowe NT i zostałam skierowana do poradni genetycznej, a potem zdecydowaliśmy się na amniopunkcję. Od końca lipca stres i oczekiwanie co dalej. Od 20.08 czekaliśmy na wyniki z poradnii genetycznej.Dzięki Bogu dzieciątko zdrowe:-D:-D. Teraz jestem w 22 tygodniu, oczekujemy chłopczyka:-),bardzo aktywnego szczególnie wtedy jak trzeba iść spać albo chciałoby się postać:-D:-D(strasznie się wierci). Trzymam kciuki za wszystkie starające się, za te którym się udało i za te które mają jakieś problemy. Trzeba wierzyć, że wszystko będzie dobrze:-):-):-):-). Całuski ;-)
 
reklama
Witajcie Kochane!

Oświadczam, że małpiszon @ nie przylazł:no::szok:, ale spoko loko przyjdzie na bank:baffled: i pewnie wymęczy mnie w weekend maksymalnie jak się da:zawstydzona/y:.

:-D
trzymam kciuki by nie przyszedł @

Witam wszystkie przyszłe Mamusie-Staraczki.Już od jakiegoś czasu zaglądam na forum -też marzymy z mężem o 2 dzidziusiu,pomyślałam że czas już sie wpisać.Staramy się dopiero 2 m-c, jutro powinnam dostać @, tak bardzo bym chciała żeby nie przyszła. Pozdrawiam Was wszystkie, życzę owocnych staranek-Gocha:-)
witaj i rowniez trzymam kciuki aby @ nie przyszła i obys zawitala na czerwcoweczki

jak tam dzionek dziewczynki,
czy wkoncu pojawia sie jakies II , ktora rozwiaze ten worek fasolkowy ?? hehe z tego co widze wszyscy sie boja testowac :-)
trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze tesciki ,:tak::tak:
 
Witam wszystkie staraczki w ten pochmurny dzien :-)

Coz.
Dlugo sie trzymalam z dala, ale wczoraj nie wytrzymalam i wkoncu zajzalam na forum.
Mialam nie robic testu, i takze nie wytrzymalam :no:

Test zrobiony dzis rano powiedzial mi : NOT PREGNANT :wściekła/y:

Kurcze, a juz mialam nadzieje. Chociaz tym razem przynajmniej sie nie poryczalam, wiec nie jest tak zle :sorry2:

Ciekawe ktora pierwsza przyniesie dizsiaj dobre wiesci:tak:. Trzymam kciuki za wszystkie :-D
 
oj dziewczynki na innym wątku juz sa 3 październikowe fasolki::-D katrin, mała i dilajla sie doczekaly II :-) więc tu tez sie muszą może jutro(...gumisia81....madzio...) pojawic....:-D

tez tak miałam w czerwcu od 28 do 30dc latalam do kibelka co godzinke chyba i @ nie przyszła...:-)
 
wiesz...właśnie w tym problem,że nie monitoruję mojego cyklu.nie mieszkam w polsce,nie mam zaufania do tutejszych lekarzy!W polsce jestem dosyć często,ale nie na tyle żeby mieć na to wszystko oko.Niestety też nie mierzę temp i nie obserwuję śluzu a to wszystko po to,żeby (sory za słowo)nie popaść w ten cały szał.Pwenie któraś z Was mnie skrytykuję,ale piszę szczerze..!Niedługo lecę do kraju i znowu udam sie do lekarza po kolejna dawkę leków...aha no i leczę się tylko u jednego lekarza.dwa miesiące temu wyszłam za mąż,polecielismy w naszą podróż poślubną,myślałam,że tam się uda,wiecie sprzyjający klimat,relaks... niestety....ale wiecie co?mój mężczyzna będzie miał kilka dni urlopu i mamy zamiar skożystać z niego na maxa!buziaki!:-)

nikt cie tu kochana nie krytykuje :tak:;-)

no to ja pierwsza:) :-D
w.kropeczka- dzieki za te slowa otuchy.. nie wiem bardzo chcialabym zeby dziudzius byl zdrowiutenki i stad moze te zamarwteinia.. jesli bedzie 20 na usg wszytsko w porzadku wtedy sie uspokoje napewno:) :-D
lili19- lili lili lili jestes kochana dzieki za slowa podniesienia mnie na duchu,, kurcze ja teraz juz wsyztskiego sie boje..:///:baffled:

Tikanis bo wkoncu w dupe dam :-p

Lilu19 to ja juz zaciskam kciuki za te owocne urodzinki :-D zycze tlusciutki II

(NIE ) dziekuje ;-):-D

Witam wszystkie przyszłe Mamusie-Staraczki.Już od jakiegoś czasu zaglądam na forum -też marzymy z mężem o 2 dzidziusiu,pomyślałam że czas już sie wpisać.Staramy się dopiero 2 m-c, jutro powinnam dostać @, tak bardzo bym chciała żeby nie przyszła. Pozdrawiam Was wszystkie, życzę owocnych staranek-Gocha:-)

Witaj i powodzenia :happy2:

Cześć dziewczyny. Bardzo dawno mnie nie było i bardzo przepraszam ale nie jestem wstanie prześledzić co się od tamtej pory dzieło na forum:-(. Nie za bardzo miałam głowę i siłę do siedzenia przy kompie. Mieliśmy z mężem trochę stresu; w 11 tc przy usg wyszło nieprawdłowe NT i zostałam skierowana do poradni genetycznej, a potem zdecydowaliśmy się na amniopunkcję. Od końca lipca stres i oczekiwanie co dalej. Od 20.08 czekaliśmy na wyniki z poradnii genetycznej.Dzięki Bogu dzieciątko zdrowe:-D:-D. Teraz jestem w 22 tygodniu, oczekujemy chłopczyka:-),bardzo aktywnego szczególnie wtedy jak trzeba iść spać albo chciałoby się postać:-D:-D(strasznie się wierci). Trzymam kciuki za wszystkie starające się, za te którym się udało i za te które mają jakieś problemy. Trzeba wierzyć, że wszystko będzie dobrze:-):-):-):-). Całuski ;-)

Gratuluje :tak:

Witam wszystkie staraczki w ten pochmurny dzien :-)

Coz.
Dlugo sie trzymalam z dala, ale wczoraj nie wytrzymalam i wkoncu zajzalam na forum.
Mialam nie robic testu, i takze nie wytrzymalam :no:

Test zrobiony dzis rano powiedzial mi : NOT PREGNANT :wściekła/y:

Kurcze, a juz mialam nadzieje. Chociaz tym razem przynajmniej sie nie poryczalam, wiec nie jest tak zle :sorry2:

Ciekawe ktora pierwsza przyniesie dizsiaj dobre wiesci:tak:. Trzymam kciuki za wszystkie :-D

wiesz co kochana moze poczekaj Jeszcze pare dni i jak sie @ nie pojawi to powtorz test....

Kingus co u ciebie jak sie czujesz ?

Witam wszystkie staraczki czwartkowo :-)
 
Eve84 - mi też od 2 miesiecy koszmarnie wypadają włosy. po prostu garściami, zwłaszcza po myciu. Martwię się zwłaszcza dlatego ze mam wlosy bardzo cienkie i delikatne i takie mało puszyste. Biore skrzyp maxx i myję szamponem Radical. Zobaczymy za kilka miesiecy - oby przestaly wypadac:-)

Mam do Was pytanko. Co nam wolno a co nie ;-) Tydzien temu ostro sie rozchorowalam, jakies paskudne przeziebienie. Bralam duzo fervexow, lekow przecibolowych i przeciwgoraczkowych. Dopiero jak wyzdrowialam to zaczelam sie zastanawiac - czy jakbym ewentualnie w tym czasie byla zafasolkowana, czy moglyby te leki zaszkodzic fasolince? Jak to jest? I czy naprawde nie wolno nam w okresie staran nawet 1 piwka? Bo tak naprawde nie wiemy czy jestesmy w ciazy. Moja przyjaciolka przez 3 miesiace nie wiedziala ze ma dzidzie w brzuchu. Potem strasznie sie bala, bo przez te 3 m-ce ostro imprezowala, pila alkohol i palila. Okazalo sie, ze dzieciatko (teraz juz 6.m-c) jest zupelnie zdrowe!!!! :-) Ja jestem pewna ze nie wolno pic i palic, ale czy w pierwszych 1-3 tygodniach naprawde niewielkie ilosci moga zaszkodzic? Zwlaszcza, ze czesto nie wiemy ze jestesmy zafasolkowane. Bardzo jestem ciekawa Waszych opinii.

A z M juz lepiej. Kupil mi wczoraj kwiaty. Powiedzial, ze stara sie mnie zrozumiec, ze widzi jak bardzo pragne dziecka. Jednakze nadal nie rozmawialismy. Chyba M nie jest jeszcze gotowy na rozmowe. Powiedzial, zebym poczekala do weekendu. 3majcie kciuki! :-)

Pozdrawiam :-)
 
jak dzisiaj nie przyjdzie @-to jutro robię test, ale boje się-coś się dzieje z moim brzuchem juz od tygodnia, niby nie boli, ale dziwny jest-chyba sobie za duzo wyobrażam i za bardzo chcę dzidziusia.W tym miesiącu stosowałam testy owulacyjne,staralismy się w te dni -ale wydaje mi się,że to jakaś lipa.Mam cięzki dzień:-(
 
Tak sie wlasnie zastanawiam jak czytam odpowiedzi Lilu19 (a Lilu19 jest niesamowita, nie opusci zadnej odpowiedzi :-) ) dlaczego przy cytatach zawsze jest Napisal......?
Przeciez to kobiece forum. Czy administrator nie moze tego zmienic na Napisala...?

Ale to tylko taka mala dygresja:-D

Ogolnie dziewczyny, jeszcze nie przyszla choc spodziewal sie lada chwila ;-)
 
reklama
Leila co do włośów to myślę, że to faktycznie może być przesilenie jesienne, co roku mniej wiecej o tej porze roku tez mi troszku wlosow ubywa :-)
Co do przyjemnosci i lekarstw w czasie staranek to prawde mowiac ciekawy temat, bo nigdzie nic o tym nie pisza, ja na wszelki wypadek nie pije alkoholu, dwa lata temu rzucilam palenie i lekarstw w czasie staranek tez nie biore, jakbym byla powazniej chora to mysle, ze pani dr cos mi poradzi :-) pozdrawiam
 
Do góry