reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Witajcie Kochane!

Oświadczam, że małpiszon @ nie przylazł:no::szok:, ale spoko loko przyjdzie na bank:baffled: i pewnie wymęczy mnie w weekend maksymalnie jak się da:zawstydzona/y:.

Eve moje włosiska wypadają na maksa:wściekła/y:, szok! Rano jak je czeszę to całe garście ściągam po długości i następną ze szczotki:sorry2:. Lenie się czy cuś? No niby to ta pora, żeby zmieniać futerko na zimowe:-D
 
reklama
Witam wszystkie przyszłe Mamusie-Staraczki.Już od jakiegoś czasu zaglądam na forum -też marzymy z mężem o 2 dzidziusiu,pomyślałam że czas już sie wpisać.Staramy się dopiero 2 m-c, jutro powinnam dostać @, tak bardzo bym chciała żeby nie przyszła. Pozdrawiam Was wszystkie, życzę owocnych staranek-Gocha:-)
 
witam serdecznie nowe staraczki :-):-):-)

Eve mi też już od dłuższego czasu wypadają włosy i łamią się paznokcie, wyniki badań mam ok, brałam merz spezial i stosuje szampony na wz,ocnienie i jakoś nie widzę szczególnego efektu, moja lekarka mówi , że to może stres ale ja jakoś się specjalnie nie stresuję więc nie wiem co to może być, pozostaje nadzieja, że jednak łysa nie zostanę :sorry2:..... ostatnio jak się poskarżyłam m że niedługo będę łysa i bez paznokci, to mnie pocieszył: nie martw się Kwiatuszku, ważne że zęby ci zostaną :szok::-D:-D:-D
 
Eve ja biore tran z witaminami i feminatal...wszystcy wkoło choruja a ja nie :-)

kurcze 35dc...to może jednak zrób jeszcze jeden test...
:nerd: chiba nie ma sensu ... moze jak mi sie jeszcze z tydz. spozni to wtedy ale to by oznaczalo ze baaaaaardzo latwo moge zafasolkowac :zawstydzona/y: :cool2:

Witajcie Kochane!

Oświadczam, że małpiszon @ nie przylazł:no::szok:, ale spoko loko przyjdzie na bank:baffled: i pewnie wymęczy mnie w weekend maksymalnie jak się da:zawstydzona/y:.

Eve moje włosiska wypadają na maksa:wściekła/y:, szok! Rano jak je czeszę to całe garście ściągam po długości i następną ze szczotki:sorry2:. Lenie się czy cuś? No niby to ta pora, żeby zmieniać futerko na zimowe:-D
dobra dobra ty juz tu nie kracz!!! pewnie @ nie przyjdzie :-D juz ja to wiem ;-)
dobrze wiedziec ze nie tylko ja linieje :-D bo juz sie przestraszylam ze cosik ze mna nie tak .... :dry:
Witam wszystkie przyszłe Mamusie-Staraczki.Już od jakiegoś czasu zaglądam na forum -też marzymy z mężem o 2 dzidziusiu,pomyślałam że czas już sie wpisać.Staramy się dopiero 2 m-c, jutro powinnam dostać @, tak bardzo bym chciała żeby nie przyszła. Pozdrawiam Was wszystkie, życzę owocnych staranek-Gocha:-)
witaj! zaciskam kciuki zeby @ nie przyszla! :tak:
 
dobra dobra ty juz tu nie kracz!!! pewnie @ nie przyjdzie :-D juz ja to wiem ;-)
dobrze wiedziec ze nie tylko ja linieje :-D bo juz sie przestraszylam ze cosik ze mna nie tak .... :dry:

witaj! zaciskam kciuki zeby @ nie przyszla! :tak:

a może to u was taki ciążowy objaw dziewczyny;-)
 
ech dziewczynki, to faktycznie kiepsko z tymi wloskami u was....oby to nie było zaraźliwe bo nam całe forum wyłysieje :-)

gumisia, madzi trzymam kciuki za was oby @ was omineła szerokim łukiem....
 
pixella77- dzieki kochana za te slowa- kurcze nawet nie wiesz jak twoja pewnosc mnie uspokoila.. :) moze tak ze w 4 tygodniu widac tylko czarna mala kropeczke :)) no mam nadzieje ze teraz jak pojde 20 to zobacze pieknego dziudziusia:-D
eve84- rozswietlasz caly swiat -- jak piszesz widac ze sie usmiechasz od razu czlowiekowi lepiej, ja juz mowilam ze ty taki aniol :-D a pixella77 drugi aniol:-D
 
reklama
Do góry