reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Witam w szary wtorkowy dzien!!
anets trzymam kciuki za pazdziernik !!
monik75 Twoj optymizm udzielil mi sie !! wszystko bedzie dobrze!!
anets majeczka02 moze nie bedzie to 30.01.08 tylko 09 rok??:-)

Ja dzisiaj ide do pani gin na 17 , jak wroce to powiem wam co powiedziala!!
 
reklama
Anetko bardzo doże że nadzieja jest. W takim razie nić nie piszę żeby nie zapeszyć.
Majeczko czasami się zdarza że cykl jest troszkę dłuższy ale miejmy nadzieję że Twój będzie taki jaki miał być no chyba że się wydłuży na całe 9 miesięcy ;-):-D Tak to mu chyba pozwolimy :tak:
KasjaJ82 w takim razie trzymamy kciuki za dzisiejszą wizytę. Duchem będę przy Tobie :happy2:
Cieszę się dziewczynki że podtrzymuje dobry nastrój :-)
Mówią że śmiech to zdrowie, więc śmiejmy się z tego wszystkiego :-D
 
Hej dziewczynki,

u mnie @brak, wiec dzis kupie test - wczoraj po poludniu apteki byly zamkniete, wiec jak wyszlam z pracy, to juz nie zdazylam. Zobaczymy co pokaze...
 
anets ide do kontroli! noi ostatnia @ sie spoznila 8 dni, wiec musze to skonsultowac.
monik75 no pewnie :-):-):-):-):-):-)
electra trzymam kciuki
zmykam do nauki !! trzymajcie sie !!
 
Monik 75 nie wiem czy wytrzymam do rana... :-D

KasiaJ82 trzymam kciuki za nauke - tez to przerabialam....- i za dzisiejszego ginka
 
reklama
Do góry