reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

No to pięknie nam się tydzień zaczyna...mam nadzieje, że jak się zaczął tak się skonczy i juz same fasolki będą:)

A ja jeszcze tak długo musze czekac....
 
reklama
Ja to jak się pojawię to nigdy nie mogę się odczytać, czytam i czytam i końca nie widać. Uf
Gratuluje wszystkim zafasolkowanym i tym co już wiedzą i tym co jeszcze nie (Dorotko27-to do Ciebie).
Ciekawe, czy jeszcze jakieś fluidki zostały, wszystko rozdrapane.
Nic nie zostawiły, o koleżance to się nie pomyslało tak? A ja dopiero teraz mogłam bo walczę ze Szkarlatyną u synka i na usg byłam (nie będę pisać bo nic dobrego się nie dowiedziałam) i neta nie miałam (coś wywaliło).
Podobno dzisiaj najbardziej depresyjny dzień w roku a ja mam bardzo dobry humor:-). Muszę być jakaś szurnięta. Już ta chcica na ciążę rzuciła mi się chyba na psychikę.
Tyle złych wiadomości dzisiaj miałam, a ja to mam gdzieś, wisi mi to.
No cóż, co nas nie zabije to nas wzmocni
 
Ale dziewczynki szalejecie :szok::-D:-) Oby to był pamiętny tydzień czerwonych kreseczek :tak::-):-):-)

Bardzo mocno gratuluję wszystkim zafasolkowanym szczęśliwym kobitkom :-):-):-)
 
A i dodam, że z utęsknieniem czekam na @. nie chce mi się rozpisywać co i jak, zobaczcie na mój wykresik (iwin), tam jest opisane
Pozdrawiam i dobrej nocki życzę
 
Witam serdecznie we wtorkowy ranek.Pogoda fatalna jak u Was chumorki ja jestem jakaś zdołowana.Wczoraj czułam lekkie kucie w podbrzuszu pewnie to na@:-(
 
anets kochana nie dołuj sie proszę...To w niczym nie pomaga,a wręcz tylko przeszkadza...pózniej trudno znalezć równowagę...wiem,ze pogoda sprzyja...ale nie poddawaj się.
Ja tez czekam na @ trudno...jak ma przyjść to niech jak najszybciej zawita-żeby można było szybciutko zacząć staranka.
A kiedy masz termin @ ?
 
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~:-)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~:tak:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~:-D
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~:happy2:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~:-D
TO FLUIDKI DLA WAS< LAPCIE SZYBCIUTKO BO POTRZEBUJE DUZO PAZDZIERNIKOWYCH MAMUSIEK DO POGAWEDEK (zrobilam juz dzis tescik i jest mocna 2 krecha II)

raz jeszcze gratuluję :tak::tak::tak:

Ja właśnie zabieram się za naukę - ostatnie egzaminy w historii mojej edukacji, więc nie mogę zawalić, a to oznacza, że odezwę się pewnie jutro:-(
Trzymajcie się Kochane, życzę miłego popołudnia i wieczorku:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

a fluidki już złapałam - od razu mi lepiej:-)

miczel powodzenia w nauce! ja jestem na l4 i probuje sie uczyc jeszcze zostaly 3 egzaminki w weekend i sesja the end.. no zobaczymy
Moja ostatnia sesja bedzie w czerwcu tego roku i juz na pewno ostatnia !! (bo to 2 moj kierunek ehh)
Pozdrawiam, starajcie się dalej !!

dziewczyny powodzenia na egzaminach!!!

Ja czuje się całkiem normalnie. Objawów ciążowych brak. Jutro zapisuję się do gina. Dziekuję za gratulacje!

Rozsyłam oczywiście zarażające fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Tobie też raz jeszcze gratuluję :tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry