reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Majeczko czasami się zdarza że cykl jest troszkę dłuższy ale miejmy nadzieję że Twój będzie taki jaki miał być no chyba że się wydłuży na całe 9 miesięcy ;-):-D Tak to mu chyba pozwolimy :tak:
monik jasne,że pozwolimy...tylko szkoda,ze to nie realne;-):tak::-(
 
reklama
electra :-)jeszcze jednej się pozbedziemy (Ciebie) pózniej następnej i następnych... i na naszym wątku zrobi sie luzniej;-):tak: :-) A ja tu zawsze będę przynajmniej przez 2008 bo liste zobowiązałam się prowadzić:tak:;-)
Wracaj do nas z pozytywnym wiesciami...już się doczekać nie mogę:tak::-)
 
Przyznam się wam do jednego...otórz...uwielbiam dostawiać po dwie I I aż serduszko mi się śmieje jak widzę,że coraz więcej ich jest:-):tak:
Starajcie się chociażby po to by zrobić mi przyjemnośc;-):tak: o jak milusio to ujełam:-)
 
electra :-)jeszcze jednej się pozbedziemy (Ciebie) pózniej następnej i następnych... i na naszym wątku zrobi sie luzniej;-):tak: :-) A ja tu zawsze będę przynajmniej przez 2008 bo liste zobowiązałam się prowadzić:tak:;-)
Wracaj do nas z pozytywnym wiesciami...już się doczekać nie mogę:tak::-)

oj, Majeczko dlaczego zafasolkowane dziewczyny miałyby uciekać z tego wątku? Przecież tu się poznałyśmy, czy nie byłoby fajnie gdybyśmy wszystkie tu zostały i kontynuowały znajomość nawet jak dzieciaczki będą już na świecie?
 
nenius
Tak ale ja powiedziałam to w najlepszej wierze:-):tak:oczywiście,ze dziewczynki będą tu zaglądać...ale już nie tak często i ja nie będę miała nic przeciwko...żeby tylko zafasolkowały:-):tak:;-) tak jak mówi elektra...niektóre znowu tu powrócą:tak:
 
Witam Was w te wtorkowe, szare, deszczowe przedpołudnie.

Nenius - dokładnie, zgadzam się z Tobą w 100%. Przez ten miesiąc zapoznałam się z Wami, stałyście mi się bliskie, Wasze radości i smutki są moimi. I też chciałabym móc być z Wami w kontakcie, nawet jak każda z nas zafasolkuje w innym miesiącu i będziemy w innych mamuśkowych watkach.
Electra - no, no, trzymam kciuki, by się udało! Jak tylko zrobisz tekst - daj znać. Mam nadzieję, że zobaczysz na nim I I .
Majeczko, cieszę się, że Twój humorek już lepszy! Mam nadzieję, że za parę dni będziesz najszczęśliwszą kobitką na świecie. A przypomnij mi na kiedy masz termin@? Chyba jakoś tak jak ja, to jest 27-28 stycznia, prawda?
Nudności i duszności przed @ mam zawsze, ale nie mam problemów z tarczycą. To chyba po prostu takie objawy ZNP. I w tym cyklu duszności już mnie powoli dopadają :( I pryszcze już wyskakują - moja comiesięczna wątpliwa ozdoba tych "kobiecych dni":( Więc chyba znowu nic:(
Ale na razie nie tracę nadziei, wszak ona umiera ostatnia, no nie?:) Jakby się doszukiwać objawów na Fasolkę, to mam wyższą niż zawsze temperaturę ( o jakieś 4 kreski), wciąż chodzę senna i brzusio pobolewa jak na @ już od owulacji. A nigdy tak wcześnie nie zaczynał boleć... Zaczynał dopiero tuż przed miesiączką... Ale te duszności i pryszcze? Tak więc wychodzi fifty-fifty, czyli mam 50% szans, że się udało:) Chociaż z pryszczami, to pamiętam, że jak byłam w ciąży z Pati, to też mi wyskoczyły, tylko były jakieś takie wielkie i "guzowate"... No, za jakiś tydzień licząc od dzisiaj już chyba wszystko będzie wiadomo...
 
reklama
Do góry