reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Elizabeth-no jednak intuicja nie zawodzi, dobrze ze do tego lekarza poszlas...szkoda marnowac czasu. mam nadzieje, ze szybko wyleczyc to zapalenie...swoja droga-az dziwne ze nie mialas zadnych objawow, zwykle nawet przy malej infekcji sa lamienia, uplawy, pieczenie-moze to u ciebie nic powaznego i szybo sie z tym uporasz. Zdrowka Ci zycze!
 
reklama
w.kropeczka i elisabeth... ja wiem, że to wczesnie jeśli owu sie rzeczywiście przesunęła... wg moich wyliczeń powinna być 19-20,09 więc wcześniej.. testy owu tez zaczęły wychodzić 19.09.....

Bety do wtorku napewno nie zrobię bo siedzę w domu na zwolnieniu
 
Kropeczka no własnie nic się nie działo, raz miałam takie grudkowate upławy i na tym koniec, a z tą intuicją to chyba coś jest, bo ostatnio szukałam cos na temat zapalenia w necie... Ginka mówiła, że to w sumie nic powaznego, mam wybrać globulki, tydzień przerwy zrobić, przyjść do niej i powtórzymy cytologię...
Teraz to mnie też zaniepokoiło to, że w sumie wcale śluzu szyjkowego nie miałam, a to przez to zapalenie... :baffled:
No nic jestem cierpliwa... kolejny cykl bedzie mój... he he... już tak od 4 miesięcy powtarzam:-)

Teraz muszę iść z dzieciem swoim do sklepu, bo jutro imprezę mamy urodzinową (2 latka) i trza ciasto upiec i potrawkę z kurczaczka zrobić... ale na pewno do Was zajrzę...
 
Właśnie dzwoniłam do gina i powiedział, ze jest to b.niski wynik i mozliwe, ze ciaza sie nie rozwija :wściekła/y: zaraz sie porycze w pracy :/ to moj 33 dc, a @ powinna przyjsc w 31dc, w poniedzialek mam powtorzyc bete :wściekła/y:
Kochana, postaraj sie uspokoic, niestety lekarze nie zawsze są mili... wiem cos o tym... Być może cykl Ci sie wydluzyl i ciaza jest jeszcze bardzo wczesna i stad taki wynik. Koniecznie musisz powtorzyc badanie jutro albo w poniedzialek...Trzymam kciuki!
Wiecie co dziewczyny.. dzisiaj nie jest mój dzień... zaczynam sie niecierpliwic, chciałabym wiedzieć co sie dzieje w tym cyklu...
zrobiłam test i oczywiście jedna kreska... sama już nie wiem co myśleć..... poradźcie coś ... jeśli owu rzeczywiście była później czyli ok 22-25,09 to czy testy mogą coś pokazać... ja wiem, że wszystko zalezy od tego czy była już implantacja... sama juz nic nie wiem dzisiaj.....
:confused::baffled::baffled:
Kurcze, mi sie wydaje ze jeszcze za wczesnie zeby wyszedl test... Moze przetestuj jeszcze raz w poniedzialek...mam nadzieje ze wyjdą II ;-)
Elisabeth, ja tez gdy dzwonilam po wyniki cytologii to babka powiedziala ze jest ok, a tez mialam stan zapalny... gdy poszlam do lekarki to ona tez powiedziala ze to dobry wynik... :confused: Moze obecnie stan zapalny jest norma i sie tego nie leczy:confused:?!? Bez sensu

Dziewczyny, ja ide dzis do tej wstreciuchy baby po duphaston... mam nadzieje ze nie dobije mnie czyms... bede sie bronic przed usg bo chce dopiero zrobic za tydzien zeby miec wieksza pewnosc... Nie wiem jak przezyje ta wizyte, bardzo sie boje!
 
Ostatnia edycja:
elizabeth ja też ostatnio na poczatku września dostałam globulki 10 dniowa kuracja po9 badaniu a w srode odebrałam dopiero cyt no i tez gr II i jeszcze raz mi wypisał gin inne globulki więc niewiem o co mu chodzi :confused:
 
Katarzynak -gratulacje z okazji umowy i podwyzki!!!! czyli teraz juz jest naprawde idealny czas na dzieciaczka! Daj koniecznie znac jak co i ajk po tej wizycie- moj zalecenie - i zero stresu!!!!! pamietaj! Bedzie dobrze, nie wolni mowic ze nie!
 
reklama
w.kropeczka i elisabeth... ja wiem, że to wczesnie jeśli owu sie rzeczywiście przesunęła... wg moich wyliczeń powinna być 19-20,09 więc wcześniej.. testy owu tez zaczęły wychodzić 19.09.....

Bety do wtorku napewno nie zrobię bo siedzę w domu na zwolnieniu
W takim razie - rob bete we wtorek, a jak Cie bedzie jeszcze wczesniej korcilo...a z gory wiem, ze pewnie bedzie....to za 2 dni np w niedziele mozesz na wszelki wypadek zrobic jeszcze jeden test apteczny-niewiele stacisz bo zaplacisz za test 10-12 zl a moze akurat juz bedzie widac II i sie uspokoisz.
 
Do góry