reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Imagination-sliczne zdjecie i zdzidziusiem Ci bardzo do twarzy:-) Ani sie nie obejrzysz a bedziesz tak sciska swoje własne z ramionach!
Nie ma sensu gadac o pieniadzach-one zawsze wywoluja jakies niesmaczne nastroje, niezaleznie czy sie je ma czy ich nie ma.
Mysle ze twoj M z czasem zrozumie, ze pelna dojrzalosc polega wlasnie m. innymi na liczeniu tylko na siebie i pelnym zabezpieczaniu swojego bytu bez wsparcia rodzicow...a moze on sie wlasnie tego boi, ze za duzo spadnie na jego barki...I zrozum tu faceta - no ale wiadomo-my z Wenus oni z Marsa-nijak nie pogodzisz:-)
Mam nadzieje, ze dretwienie nog ci minie , sprobuj namowic M na masaze, to ponoc dziala.
I ciesz sie z tych objawow jakie masz, po tym co sie naczytalam u dziewczyn to juz chyba lepiej miec te wszystkie "klopoty" zwiazane z ciaza niz sie stresowac, ze nic sie nie czuje i martwic sie co z maluszkiem.
Usmiechaj sie czesto-ladnie Ci tak z usmiechem!
Dzięki Kochana za tak miłe komplementy. Zmieniłam zdjęcie na mniej aktualne, ale równie ładne :-)
Myślę, że On właśnie się bardzo martwi... Chce zapewnić Nam jak najlepszy byt... Ma problemy w pracy z kierownikiem, tyra jak wół, a to inni są bardziej szanowani niż On...:wściekła/y: A masażyk, mmmm... zaproponuję:-):-):-)
Dolegliwości znoszę spokojniej, bo wiem, że gdyby nie one, pewnie bym się martwiła co z Kruszynką, a tak, to raczej wszystko gra... oby :-)
Zauważyłam, że już mi brzuś urósł, a to dopiero 7 tydzień, ale fajnie, bo chciałabym już mieć fajnie ostającą piłeczkę z przodu :-) choć nie lubię nadmiaru kilogramów, tak te pokocham:-)
 
reklama
Alicja-No wiec skoro ty tez na takie dane wpadlas, to musz byc prawdziwe. pomalutku już ci gratuluję!!!
A kiedy ostatni mialas @? Robilas juz tez moze zwykly test? czy @ ci sie spoznia?
Alicja-jeszcze raz ja-juz doczytalam co pisalas wczoraj, dzie spoznienia, slaba kreseczka na tescie-ja slaba kreseczke tez mialam tydzien temu w czwartek, a w sobote pojawila sie @, ale ja nie robilam bety-ty masz opozniony juz okres (i jesli masz regularne cykle to dobraw wiadomosc) i jesli w dodatku beta pokazuje 16 to chyba Wam sie udalo...mocno trzymam kciuki by to byla fasolka i aby kielkowala tak jak powinna, usciski!!! A moze dla pewnosci zrob jeszcze jeden tescik-jestes 2 dni po spodziewanej@, tak?
 
Alicja ale tobie chyba wyszła blada kreseczka, w ktorym dniu cyklu robilas test ciażowy a w którym bete
beta tak niska wskazywala by doslownie 7 dniową ciażę, bardzo mało testów tak czułych jest...powtórz badanie za 3 dni i zobacz czy prawidlowo przyrasta, wtedy powinna juz byćok 60-70 chyba
 
*Alicja* wlasnie tak tez mi sie wydawało ale nie chcialam cię straszyć, może do zapłodnienia doszło później ...tylko wiesz normalne testy to dopiero po 12-14 dniacch od zaplodnienia cos pokazują....
na razie myśl pozytywnie, zrób betke 2 raz i sie nie martw na zapas....a ginkowie to lubia nas straszyc niepotrzebnie...
 
Właśnie dzwoniłam do gina i powiedział, ze jest to b.niski wynik i mozliwe, ze ciaza sie nie rozwija :wściekła/y: zaraz sie porycze w pracy :/ to moj 33 dc, a @ powinna przyjsc w 31dc, w poniedzialek mam powtorzyc bete :wściekła/y:
Alicja-słonko-nie martw sie na zapas!!! jesli to 2 tydzien ciazy od owulacji to beta pokazuje wynik prawidlowy (zgodnie z tym co obie wyczytalysmy). Ale zawsze jest to ale, wiem...i rozumiem, ze sie denerwujesz....lekarze są realistami, zwykle surowymi i niestety tez nawet do przesady-oni wolą podac gorsze wiesci zeby w razie czego nie zarzucac im, ze nie ostrzegali - ale nadzieja zawsze jest, ze sie udalo i że wszystko będzie dobrze. Ostatnią rzeczą jakiej teraz potrzebujesz jest stres-prosze cie- staraj sie myslec pozytywnie, dopoki nic nie jest potwierdzone. Mysl pozytywnie!!! I moze zadzwon jeszcze do innego gina, mysle ze by cie to uspokoilo.
 
Wiecie co dziewczyny.. dzisiaj nie jest mój dzień... zaczynam sie niecierpliwic, chciałabym wiedzieć co sie dzieje w tym cyklu...
zrobiłam test i oczywiście jedna kreska... sama już nie wiem co myśleć..... poradźcie coś ... jeśli owu rzeczywiście była później czyli ok 22-25,09 to czy testy mogą coś pokazać... ja wiem, że wszystko zalezy od tego czy była już implantacja... sama juz nic nie wiem dzisiaj.....
:confused::baffled::baffled:
 
Witajcie...

U mnie też dziś kiepski dzień... W czerwcu robiłam cytologię, w połowie lipca dzwoniłam spytac się jak wyniki i pani powiedziała, że II grupa, wszystko dobrze i nie trzeba do lekarza się zapisywać. Dziś poszłam do gina, żeby sprawdzić czy wszystko ze mną dobrze a ginka patrzy w moją kartę i ten wynik z cytologii i mówi, że jakieś zapalenie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. Se myśle super, latam 3 miesiące z zapaleniem (bezobjawowym) i prawdopodobnie przez to mogłam nie zachodzić w ciążę... kurna 3 miechy staranek stracone, czyli pewnie ten cykl też:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, tylko dlatego, że pani nie spojrzała dokładnie na wynik... ach... dobrze, że mnie cos tknęło, żeby iść do tego gina, bo tak mogłabym "ruski miesiąc" się starać i nic by z tego nie było. No to się wyżaliłam:-:)biggrin2:

Ell ja również 3mam kciuki za Ciebie... czekam na dobre wieści...

Kinguś:-:)-:)-(

Witam nowe staraczki...
 
Wiecie co dziewczyny.. dzisiaj nie jest mój dzień... zaczynam sie niecierpliwic, chciałabym wiedzieć co sie dzieje w tym cyklu...
zrobiłam test i oczywiście jedna kreska... sama już nie wiem co myśleć..... poradźcie coś ... jeśli owu rzeczywiście była później czyli ok 22-25,09 to czy testy mogą coś pokazać... ja wiem, że wszystko zalezy od tego czy była już implantacja... sama juz nic nie wiem dzisiaj.....
:confused::baffled::baffled:
Witaj!
Nie sugerowalabym sie testami tak wczesnie, nwet jesli owulacja bylaby 22 i od razu udaloby ci sie zajsc w ciaze to dzis bylby to dopiero 12dzien od owulacji...nie wiem czy testy apteczny by juz wychwycil, moze lepiej odczekaj do poniedzialku i zrob bete? A kiedy spodziewas sie @? Jestes juz po terminie spodziewanej?
 
reklama
Tak Calla dostałam globulki i mam nadzieję, że po nich będzie ok... wiesz te babeczki w przychodni są na prawdę bardzo miłe i nie chciałam robić szumu... w końu może niedługo bede tam chodzić przez 9 m-cy, wiem, że nie zrobiły tego specjalnie, to rutyna, zerknęła szybko na kartkę, zobaczyła, że II gr, nie przeczytała wyjśnienia i tak to wyszło...
A Ty może poczekaj jeszcze kilka dni i zrób kolejny test...

 
Do góry