reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

reklama
Nenius córeczka sie zaadoptuje, tylko troszkę czasu ;-) Ja sama pamiętam jak zwiewałam z przedszkola w pierwszych dniach z szatni.... ;-) Super że z maleństwem wszystko ok....
Mola0507 powodzenia i do dzieła...:-p
Kinguś masz rację z Babka Medica, mają b.dobry sprzęt....... czyli ta Pani u której wczoraj byłaś to właśnie w Babce?... Ja wczoraj też tam byłam na usg....:-)
;-)Dzięki bardzo a doradzcie jak lepiej jak mi test wyjdzie ok to tak co drugi dzień lepiej czy przez te 2 (48h) dni codziennie - bo juz sama nie wiem:shocked2:
 
hej Alicja! ja nie robilam nigdy tego testu, nie jestem expertem, ale po twoim pytaniu poszperalam w nternecie i znalazlam info ze powyzej 10 to jest juz ciaza, ale 16 to dopiero poczatek- okolo 2 tyg...nie wiem jak by to pasowalo do Ciebi i czy to realne, tylko podaje Ci dane znalezione w sieci. Pisze tez tam ze stezenie beta rosnie podwojnie z kazdego dnia na dzien w zdrowej ciazy, wiec moze lepiej za kilka 2-3 dni powtorz jeszcze raz? A nie pytalas pani w laboratorium? one zwykle umieja tez interpetowac wyniki...
Badz dobrej mysli!
 
hej Alicja! ja nie robilam nigdy tego testu, nie jestem expertem, ale po twoim pytaniu poszperalam w nternecie i znalazlam info ze powyzej 10 to jest juz ciaza, ale 16 to dopiero poczatek- okolo 2 tyg...nie wiem jak by to pasowalo do Ciebi i czy to realne, tylko podaje Ci dane znalezione w sieci. Pisze tez tam ze stezenie beta rosnie podwojnie z kazdego dnia na dzien w zdrowej ciazy, wiec moze lepiej za kilka 2-3 dni powtorz jeszcze raz? A nie pytalas pani w laboratorium? one zwykle umieja tez interpetowac wyniki...
Badz dobrej mysli!
Dzięki śliczne Kropeczka, wlasnie tez szukalam w necie i znalazlam podobne informacje do Ciebie, ale chcialabym sie upewnic, jeszcze raz dziekuje Ci slicznie :)
 
hej Mola! jasne ze codziennie, a co sobie będziesz żałować przyjemnosci-no nie zartuj nawet i sie nie pytaj tylko bierz sie do dzieła-a my ściskamy za Ciebie kciuki!!!
 
Alicja-No wiec skoro ty tez na takie dane wpadlas, to musz byc prawdziwe. pomalutku już ci gratuluję!!!
A kiedy ostatni mialas @? Robilas juz tez moze zwykly test? czy @ ci sie spoznia?
 
Ostatnia edycja:
Ja nie wyglądam na kasę i pomoc od innych, a mój facet tego wymaga i o to ma do mnie ale :wściekła/y: Staram sie niczym nie przejmować, ale i to zostalo mi wypomniane :wściekła/y:Faceci to jednak trudna sztuka :sorry2:
Dobra, skończmy już ten temat, bo się niepotrzebnie nakręcam...

Dziś czuję się kiepsko... senność i siusianie baaaaaaaaaaaardzo często. Czuję tez napuchnięte nogi i drętwienie w łydkach od kilku dni. Mdłości też oczywiście sa, ale nie tak uciążliwe.
Imagination-sliczne zdjecie i zdzidziusiem Ci bardzo do twarzy:-) Ani sie nie obejrzysz a bedziesz tak sciska swoje własne z ramionach!
Nie ma sensu gadac o pieniadzach-one zawsze wywoluja jakies niesmaczne nastroje, niezaleznie czy sie je ma czy ich nie ma.
Mysle ze twoj M z czasem zrozumie, ze pelna dojrzalosc polega wlasnie m. innymi na liczeniu tylko na siebie i pelnym zabezpieczaniu swojego bytu bez wsparcia rodzicow...a moze on sie wlasnie tego boi, ze za duzo spadnie na jego barki...I zrozum tu faceta - no ale wiadomo-my z Wenus oni z Marsa-nijak nie pogodzisz:-)
Mam nadzieje, ze dretwienie nog ci minie , sprobuj namowic M na masaze, to ponoc dziala.
I ciesz sie z tych objawow jakie masz, po tym co sie naczytalam u dziewczyn to juz chyba lepiej miec te wszystkie "klopoty" zwiazane z ciaza niz sie stresowac, ze nic sie nie czuje i martwic sie co z maluszkiem.
Usmiechaj sie czesto-ladnie Ci tak z usmiechem!
 
reklama
Właśnie dzwoniłam do gina i powiedział, ze jest to b.niski wynik i mozliwe, ze ciaza sie nie rozwija :wściekła/y: zaraz sie porycze w pracy :/ to moj 33 dc, a @ powinna przyjsc w 31dc, w poniedzialek mam powtorzyc bete :wściekła/y:
 
Do góry